Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no zdjeciach to wyglada jakbys je mial sporo naciagniete, ale moze to tylko tak na fotach.... Tak czy siak na tych felach auto wyglada superancko - gratulejszyn, czapki z głów Mi się strasznie ta felga podobała jak tylko ją wypuścili - szkoda że nie ma 21, bo od razu bym ją do siebie wrzucił
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
bo kto się żony pyta o kolor samochodu lub inne rzeczy dot. samochodu?! a ona pyta sie Ciebie o kolor szminki, tuszu lub pudru i innych wynalazkow?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja tez nie. W Q5 za to kubek moze byc dodatkowo chlodzony lub grzany
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a na ktorym miejscu? bo Warszawa na 2-gim Wczorajszy powrot do domu - Flyer jak wracales z biura po 17tej to wiesz o czy mowie Brak swiatel na jednym skrzyzowaniu (Wilanowska/Dolinka) i masakra na Mokotowie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tak jest jak Cie nikt nie lubi
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nie licytuj sie - ja mam srednie 12,3 z 7tys wystarczylo, ze przestalem w korkach stac....
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek uzyles jakiś fabrycznych diod czy "sklepowych"? Ja musze u siebie zrobic podswietlenie w podlokietniku - w B7 miałem a w Q7 ni ma - co za wiocha
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no niestety, ale i tak wygląda to bardzo fajnie[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:54_________________________________________________ Ta blenda w piano do A6 kosztowala w ramach oferty exclusive 2,5tys przy zamawianiu nowego auta
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no wreszczie poszedles w dobra strone, bo ten bialy flok to lipa byla wg mnie straszna Ja po niedzilei oddaje do lakierowania obudowe zegarow - oczywiscie w piano
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
"Admin", wyluzuj
-
A5 8T 3.0TDI quattro
w bardzo wielu przypadkach ceny używanych gratów na allegro sa duzo wyzsze niz nowych czesci w ASO trzeba sprawdzac zeby niepotrzednie dupsko nie bolalo
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no ja pierd.ole..... maciek wspolczuje i moge sie tylko domyslac jak jestes wkurwiony siemian, sorry i nie obraz sie, ale gdzie Ty miales oczy?! No mega d*py dales....
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no wreszcie sie pochwaliles ladna, no i taka "przyszlosciowa" jesli chodzi o mody ;-)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
zgadza sie, ale trzeba tez myslec o sobie - fure kompletujesz dla siebie a nie dla przyszlego kupca
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no ładne to twoje autko :gwizdanie: dla mnie ma tylko jedna wade - brak S-Tronica poza tym, jak już założysz docelowe koła, będize super. 3mam kciuki za bezawaryjna ekspoloatację. A z tym użytkowaniem przez 5 i wiecej lat to nie przesadzaj. 3 lata temu jak kupowalem swoją 4kę mówiłem dokładnie to samo - po 3m-cach zaczalem pierwsze mody, a po dwóch latach i władowaniu ponad 20tyś zmieniłem auto
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
drogo? prosze Cie... zacznij dlubac w Q7
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
a no jesli tak to sorki u mnie zacis jest gladki i nawet zastanawiam sie czy go w graficie nie zrobic z dodatkowym napisam na wzor zaciskow ceramicznych.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
wg mnie srednio to wyglada, tak jakby lakier sie zwarzyl :-/ trzeba bylo to oddac do lakiernika, zeby Ci to porzadnie zrobili, bo teraz to kupa jest i efekt zupelnie inny niz chciales osiagnac :-/
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
wymienisz wtryskiwacz i bedzie git
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
wez przestan nim lepiej jezdzic bo za chwile zacznie bulgotac jak V8 z 63 AMG
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
ale odpowiedz na serio - ja osobiscie ma to w d... to nie my jestesmy dla samochodu, tylko on dla nas. sie pobrudzi to sie posprzata... przerabialismy sraczki, pawiki itp i wszyscy zyjemy (lacznie z samochodem jednym i drugim) wiec nie ma co swirowac pamietam jak 20lat temu znajomy ojca kupujac poloneza nie sciagal folii z fotelii zeby sie nie zniszczyly - jezdzil i jezdzil na tych ceratach
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
eee tam 1.8t - co to za wyzwanie?! laduj centralnie 4.2 V8 i niech drza wszystkie clio V6
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
f**k - dopiero dzis tu trafilem bo wczesniej mnie tu nie ciagnelo, a tu prosze... zaj...tego masz tego wilczka. gratuluje, bo niestety rzadko sie spotyka auto zrobine z takim "smakiem" nie wiem jakie masz dalsze plany, ale uwazaj zeby niepotrzebnie nie przesadzic z modami ;-)
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
z tym recznym to nie jest czasem kwestia zapietych/nie zapietych pasow? Jak pasy masz zapiete to reczny sie odblokuje sam, jak masz nie zapiete to musisz go z palca odklikac i chyba nawet dodatkowo noge na hamulcu trzeba trzymac... a swiatla to na pewno vagiem mozesz ustawic, z poziomu mmi to nie kojarze czegos takiego. szkoda ze monochrom masz w srodku, ale przynajmniej bedziesz mial co robic
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jakbys potrzebowal transportu ursynow-domaniewska to nr masz ;-) jutro zostaje co prawda w domu, ale w piatek bede w biurze