Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. no zdjeciach to wyglada jakbys je mial sporo naciagniete, ale moze to tylko tak na fotach.... Tak czy siak na tych felach auto wyglada superancko - gratulejszyn, czapki z głów Mi się strasznie ta felga podobała jak tylko ją wypuścili - szkoda że nie ma 21, bo od razu bym ją do siebie wrzucił
  2. bo kto się żony pyta o kolor samochodu lub inne rzeczy dot. samochodu?! a ona pyta sie Ciebie o kolor szminki, tuszu lub pudru i innych wynalazkow?
  3. ja tez nie. W Q5 za to kubek moze byc dodatkowo chlodzony lub grzany
  4. a na ktorym miejscu? bo Warszawa na 2-gim Wczorajszy powrot do domu - Flyer jak wracales z biura po 17tej to wiesz o czy mowie Brak swiatel na jednym skrzyzowaniu (Wilanowska/Dolinka) i masakra na Mokotowie
  5. tak jest jak Cie nikt nie lubi
  6. nie licytuj sie - ja mam srednie 12,3 z 7tys wystarczylo, ze przestalem w korkach stac....
  7. Grzesiek uzyles jakiś fabrycznych diod czy "sklepowych"? Ja musze u siebie zrobic podswietlenie w podlokietniku - w B7 miałem a w Q7 ni ma - co za wiocha
  8. no niestety, ale i tak wygląda to bardzo fajnie[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:54_________________________________________________ Ta blenda w piano do A6 kosztowala w ramach oferty exclusive 2,5tys przy zamawianiu nowego auta
  9. no wreszczie poszedles w dobra strone, bo ten bialy flok to lipa byla wg mnie straszna Ja po niedzilei oddaje do lakierowania obudowe zegarow - oczywiscie w piano
  10. "Admin", wyluzuj
  11. w bardzo wielu przypadkach ceny używanych gratów na allegro sa duzo wyzsze niz nowych czesci w ASO trzeba sprawdzac zeby niepotrzednie dupsko nie bolalo
  12. no ja pierd.ole..... maciek wspolczuje i moge sie tylko domyslac jak jestes wkurwiony siemian, sorry i nie obraz sie, ale gdzie Ty miales oczy?! No mega d*py dales....
  13. no wreszcie sie pochwaliles ladna, no i taka "przyszlosciowa" jesli chodzi o mody ;-)
  14. zgadza sie, ale trzeba tez myslec o sobie - fure kompletujesz dla siebie a nie dla przyszlego kupca
  15. no ładne to twoje autko :gwizdanie: dla mnie ma tylko jedna wade - brak S-Tronica poza tym, jak już założysz docelowe koła, będize super. 3mam kciuki za bezawaryjna ekspoloatację. A z tym użytkowaniem przez 5 i wiecej lat to nie przesadzaj. 3 lata temu jak kupowalem swoją 4kę mówiłem dokładnie to samo - po 3m-cach zaczalem pierwsze mody, a po dwóch latach i władowaniu ponad 20tyś zmieniłem auto
  16. a no jesli tak to sorki u mnie zacis jest gladki i nawet zastanawiam sie czy go w graficie nie zrobic z dodatkowym napisam na wzor zaciskow ceramicznych.
  17. wg mnie srednio to wyglada, tak jakby lakier sie zwarzyl :-/ trzeba bylo to oddac do lakiernika, zeby Ci to porzadnie zrobili, bo teraz to kupa jest i efekt zupelnie inny niz chciales osiagnac :-/
  18. wez przestan nim lepiej jezdzic bo za chwile zacznie bulgotac jak V8 z 63 AMG
  19. ale odpowiedz na serio - ja osobiscie ma to w d... to nie my jestesmy dla samochodu, tylko on dla nas. sie pobrudzi to sie posprzata... przerabialismy sraczki, pawiki itp i wszyscy zyjemy (lacznie z samochodem jednym i drugim) wiec nie ma co swirowac pamietam jak 20lat temu znajomy ojca kupujac poloneza nie sciagal folii z fotelii zeby sie nie zniszczyly - jezdzil i jezdzil na tych ceratach
  20. eee tam 1.8t - co to za wyzwanie?! laduj centralnie 4.2 V8 i niech drza wszystkie clio V6
  21. f**k - dopiero dzis tu trafilem bo wczesniej mnie tu nie ciagnelo, a tu prosze... zaj...tego masz tego wilczka. gratuluje, bo niestety rzadko sie spotyka auto zrobine z takim "smakiem" nie wiem jakie masz dalsze plany, ale uwazaj zeby niepotrzebnie nie przesadzic z modami ;-)
  22. z tym recznym to nie jest czasem kwestia zapietych/nie zapietych pasow? Jak pasy masz zapiete to reczny sie odblokuje sam, jak masz nie zapiete to musisz go z palca odklikac i chyba nawet dodatkowo noge na hamulcu trzeba trzymac... a swiatla to na pewno vagiem mozesz ustawic, z poziomu mmi to nie kojarze czegos takiego. szkoda ze monochrom masz w srodku, ale przynajmniej bedziesz mial co robic
  23. jakbys potrzebowal transportu ursynow-domaniewska to nr masz ;-) jutro zostaje co prawda w domu, ale w piatek bede w biurze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.