Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
no prosze Cie.... zobacz jak duze sa ciemne plamy wkolo ledow na klapie - to sa miejsca po niedokladnym wycieciu i wpasowaniu ledow. niestety nie da sie tego zrobic idealnie, bo zawsze patrzac na lampe bedize widac slady ciecia i niedopasowanie.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
zacznij robic to zobaczysz... po prostu nie jestes w stanie tak wszystkiego wyciac, dociac i dopasowac zeby nie bylo widac rekodziela. niektorym to nie przeszkadza a innym juz tak i ja akurat naleze do tych drugich. nie sztuka miec lampe ktora robi wrazenie wieczorem a w dzien wzbudza politowanie u stojacych za toba na swiatlach lub w korku tu zobaczysz jak po chamsku sa te ledy wsadzone - widzac wyraznie dziury po wycietym plastiku i niedokladne dociecia. Wg mnie to prymitywna rzezba pasujaca do poloneza a nie do a4 b7 - trzeba sie szanowac http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?s=e173dc06d6ab27e7727e05d5c427101d&showtopic=137127&st=15
-
[ALL B7] S-line/S4 - jaki numer ramki pod tablicę rejestracyjną ?
bierz szara pod kolor grilla. jak zalozysz czarna pod kolor nadwozia to bedesz wygladac jak B6.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
te hiszpanskie lampy sa super ale z daleka i w nocy. probowalem je zrobic i mimo wszelkich staran nie da sie tego zrobic idealnie. Przegladalem uwaznie zdjecia hiszpanow z montazu i na niektorych widac jak to dramatycznie wyglada. Ledy nie do konca pasuja tak jak trzeba i nie da sie w pelni zamaskowac sladow bo cieciu lampy i z bliska wali ostro wiocha. Dalem sobie z tym spokoj i pozostale ledy sprzedaje bo nie widze sensu dalszego rezania. Albo kupie cos we wzorze a'la A6 Avant jak ktoras z firm je wreszcie zrobi albo zostane przy seryjnych ;-) Jak ktos chce to moge mu sprzedac 3 lampy od A6 i A4 Avant, bo kupilem tez kpl do B7 zeby nie niszczyc niepotrzebnie swoich ;-)
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
u mnie to nie zabanglalo
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
garmin te wg Ciebie czarne carbonowe to nie sa listwy carbonowe w czarnym kolorze tylko zwykle listwy lakierowane na czarny polysk a'la fortepian. kilka lat temu niemcy mieli pierdolca na punkcie takiego koloru... listwy carbonowe mozesz miec tylko w dwoch wydaniach - 1) "drobna kratka" z S4 B6 i 2) "grubsza kratka" z RS4 B7. Malik fajny furacz - super ze wreszcie dotarl Ramke pod tablice musisz obowiazkowo zmienic - kup od razu taka ktora chowa blache.
-
[ALL B6] Czy taki knefel bedzie pasowal do navi RNS-E ?
to sa standardowe pokretla z navi od nowej tt i a3/s3 2009. Pokretlo od MMI z Q7/A6 jest zupelnie inne....
-
[ALL B7] skladanie lusterek z pilota
niestety fabryka nie przewidziala takiej opcji. komfort obsluguje tylko domykanie szyb i dachu - lusterek juz nie sklada
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
a ja polecam auto-unie - maja najnowoczesniejsza lakiernie w pl ze wszystkich aso.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
wrzucilem pare fotek ostatnich zmian
-
[ALL B5] Różnokolorowa kierownica
w tym linku to chyba bardziej kwesia przebiegu - kiera sie swieci od wytarcia, bo przebieg nie maly
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja to przerobilem w zeszlym tygodniu, ale mialem 6,1 kto wie - moze jak bym jechal jeszcze dalej to pojawilaby sie 5tka z przodu...
-
HTC Touch Diamond w Audi
PIN fabryczego BT to 1234, a tryb parowania dziala w ciagu pierwszych 5min od uruchomienia auta
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
"a grzeczy był"? bo jak nie to w kontenerze bedzie rozga
-
[ALL] RNS-E i iPod...
a o co Ci chodzi? moze o to http://www.dension.pl/
-
[ALL B8] Przednie światła LED i tylne światła!
Masz pewnie furke zza odry bo tam tak koduja fabrycznie. Wystarczy przekodowac i po sprawie - trwa to max 5min
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
super autko - szkoda ze nie white edition... heble jak brzytwa, co? a z innej beczki - czy w B7 podwojne szyby sprawiaja ze jest coś ciszej czy? jezdziles jakas inna rska na zwyklych szybach?
-
[ALL B7] Czujniki parkowania
jest ich tam pelno wiec bez problemu znajdziesz
-
[ALL B7] Czujniki parkowania
zeby zadziala przod trzeba oprocz oczywiscie zamontowaniem samych czujnikow w zderzak: - wymienic sterownik, bo inny jest do samego tylu a inny to t+p - dorobic wiazke do czujnikow przedenich i poprowadzic ja do sterownika w bagazniku - zamontowac z przedu "pikacza" - zamontowac przycisk z instalacja na desce koszt nowych czesci to ok. 2tys
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
oj potwierdzam - strasznie duzo z tym jest jeb.... ja mam kpl ledow, ale na gotowo dopiero prawie jedna niestety nie mam za bardzo casu zeby nad nimi przysiasc raz a dobrze...
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
a nie lepiej zalozyc ory ramke-nakladke na tablice, ktora ladnie zakrywa blache?
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
nie - to perła tiefseeblau
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no co ty... w hdpacku jest kilka programow nadawanych w hd - m.in tvn nadaje rownolegle w hd no i tvp hd (meczyki sa pierwsza klasa) Calkiem fajne programy sa tez na discovery hd. niestety poki co jest niewielki wybor filmow na blu-rayu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no raczej nie ;-) w sobote byla zamknieta dla dealerow a we wtorek jest oficjalna dla reszty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze jakie atrakcje sie zapowiadaja. akurat 28go bede na oficjalnej prezentacji Q5, ale mysle, ze tam tez będzie na co popatrzec