Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie mogłem kurcze :wallbash: :wallbjavascript:void(0);ash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem co to znaczy AA ale gdzie ty to umieścić chciałeś w temacie Przecież my tu dużo nie pijemy ale to taką malutką czcionką
-
Spoty Katowice i okolice
a coca cola z "lodem"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem co to znaczy AA ale gdzie ty to umieścić chciałeś w temacie
-
Spoty Katowice i okolice
ale nie samym piciem, pitom, kurde rozmarzyłem się [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:23_________________________________________________ właśnie bo jednym to my się nie najeb........ yyyy nie najemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AA Anonimus Alcoholikus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w temacie spotów gliwickich trzeba dopisać że wszyscy należą do AA
-
Spoty Katowice i okolice
zapytaj lubie jezdzic ale zeby az tak to nie czy ma koleżanki??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co oni tam jeszcze ciężary podnosili
-
Spoty Katowice i okolice
mam obawy że to Ty jesteś głodny a ona serwuje Hamburgjera (tego z obrazka)znając życie to pewnie jej hamburgjer [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:02_________________________________________________ ale to jakiś wegetarjański aleeeeeeeeeee jakby wsadzić tu parówę to byłby HOT-DOG
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w galerii śląskich masz filmiki od Bishkopta
-
Spoty Katowice i okolice
no ja mam zderzak do malowania , ale potrzebuje kierowce , żeby ustawić tam gdzie sie będziesz ślizgać dzwoń po Kanara a Kanar wpadnie i wam bilety sprawdzi :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kto Ci uwierzy :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
ooooooooooooooo hamburgjer
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrołnoc A-rek[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:31_________________________________________________ Gregory
-
Spoty Katowice i okolice
będzie pan zadowolony :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jak z noclegiem????już wiem ja pije co drugą kolejkę bo śpię na łóżku z żoną Kaśką a Keżor i Dimek na zoli (zrobię wam posłanie) ps. A jak większości wiadomo to moja żona ma tak samo na imię jak żona Dimana :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty co w GUS'ie robisz :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
a ty synek to już nie bądź taki zaganiacz :polew: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:21_________________________________________________no chyba że weźmiesz swoją to może jakoś damy radę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja moge? nie zapomnij druknąć na drugiej stronie tej koszulki czegoś w rodzaju "white GLUT" NIE prosze, prosze.... moge? w zamian zrobie ci taki t-shirt
-
Spoty Katowice i okolice
przekonałeś mnuie , dawej adres hahaale to trza jeszcze ze 2 flachy dokupić o to sie nie bój , tylko sprzątaj chałpe i pozapraszaj jakieś panny i po 22 wszyscy obecni mają :baseball: :baseball: od mojej Żony [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________i co potem będę gadał że baba mnie bije
-
Spoty Katowice i okolice
przekonałeś mnuie , dawej adres hahaale to trza jeszcze ze 2 flachy dokupić [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:14_________________________________________________grubo to będzie jak moja żona przyjdzie z pracy po 22 a tu libacja
-
Spoty Katowice i okolice
jo se jebna "gorzko żołądkowo"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chciał ale musiał zrobić też za mnie i na ciebie już brakło pewnie zrobił bo miał podobno 50 zeta na koncie