Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie skończyłem czytać masakra po prostu ze śmiechu ;( a tekst że Krolu = gąsienica :polew: :polew: :polew: Guru = jeleń :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
Krolu dlaczego nie napisałeś że już jesteś po pierwszym rezaniu Przecież korekta kąta wtrysku była przeprowadzona w "Mobile Workshop by Pitek" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Śpiochy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a gdzie jest ta twoja lambda Pucek a pewnie masz za małe turbo w kompie i dlatego nie słychać :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to gdzieś ty ją pchał że gwint masz zjebany [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:06_________________________________________________Właśnie trwa nieplanowany spot : Diman, Krolu, i ja [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:15_________________________________________________i jeszcze Pucek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Lachony 12 godzin nieobecności na forum = 8 stron do nadrobienia Panowie widzę że co po niektórzy to mają bardzo krótkie "prącie" :decayed: :decayed: :decayed: Patrikos - pytania o podnoszenie mocy to Gregoremu pisz na PW, bo Pucek nam się wykończy bo jak na razie to wychodzi na to że biedak cierpi na syndrom "mikro członka" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 15:44_________________________________________________Kanar nie ma sprawy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara komu w drogę temu trampki czas do pracy rodacy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra właśnie włamałem się do kompa od i mam adres i nr fona do tej od sutów wielkości wentyli od stara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek nie bądź zachłanny przecież masz już "koleżankę" od Egona :kox: :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezłe te suty normalnie takie w łazience jako wieszaczki na ręczniki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale na tej focie Diman z przyczajki w krzaczorach[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________chyba nie chciał się ujawniać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie kłam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki tak może być jest lepiej niż było bo przewijać ten sam album z fotami przez każdą z ponad tysiąca stron to aż mnie boli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No może być Mirek wyglądasz jak grzeczny chłopczyk :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek co z tymi foto już są zwijane???- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ty nie interesuj się co i z kim i gdzie ja robię tylko lepiej zrób te foty zwijane- Spoty Katowice i okolice
a gdzie Miszka hitlerowiec mu keta skrócił :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nioooooooo[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:01_________________________________________________Mirek a co z tymi zwijanymi fotami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że Gregorego poniosło jak milczy to milczy ale jak już to mały esej napisze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi i mam nadzieję że już więcej dziś nie będziesz się witać :decayed: :decayed: :decayed:- Spoty Katowice i okolice
Zerknij na temat grupowych wyjazdów Max dość że ma zjebany kalkulator to jeszcze zegarek mu źle czas odmierza :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
i dzięki takim Pitagorasom mamy ten pseudo kryzys :kox: Max coś ty za "kembrydż" ukończył :wallbash: :wallbash: :wallbash: albo nieźle schlany jesteś :polew: :polew: [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 18:33_________________________________________________Miszka ty stary rowerze jesteś??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tylko tyle masz do powiedzenia - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE