Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Tyrath odpowiedział(a) na serth87 temat w 2.0
    Tak sobie myślę teraz, że u mnie jest podobnie. Dzisiaj sprawdziłem i na luzie nie ma buczenia. Na każdym biegu koło 1500 obrotów dosłownie przez sekundę słychać delikatne buknięcie, jakby coś przez chwilkę rezonowało i to co napisałem wyżej o plecionce to błędna diagnoza skoro na luzie nic nie słychać. Ktoś ma jakieś pomysły? Jutro wrzucę filmik, przy okazji może autor tematu sobie porówna
  2. Fuuuuuuj!Najlepszy stosunek ceny do jakości ma wg. mnie Stock. Ewentualnie Nemiroff
  3. Witaj na forum
  4. Tyrath odpowiedział(a) na serth87 temat w 2.0
    Może jakaś nieszczelność w układzie wydechowym, albo wypalona plecionka.
  5. Tyrath odpowiedział(a) na Lutek19 temat w Audi A4 B5
    Ja podobne objawy miałem w mojej starej skodzinie. Po dużej ulewie dostała mi się woda do kompa i czasem właśnie gasł po sekundzie jakby z winy immo. Rozebrałem, wysuszyłem, doszczelniłen i po problemie.
  6. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    Właśnie zalałem bak pod sam korek, może się zawiesił. Wyjeżdżę ropę to dam znać czy problem się rozwiązał
  7. Nie twierdzę, ale jest mnóstwo marek, które biją meridę na głowę
  8. No kurde, porównywać gianta do meridy to jak porównać audi i daewoo. Na giancie Danny Hart wygrał mistrzostwa świata w najbardziej ekstremalnym odłamie kolarstwa górskiego. Sam mam gianta i bardzo sobie chwalę. Można dostać fajne gianty do xc w cenie krossa, trzeba tylko trochę poszukać. Polecam używane rowery, cena dwukrotnie niższa, a czesto sprzedawane sztuki są w świetnym stanie.
  9. Panowie, wiedziałem, że mi się sprzęgło kończy, ale od wczoraj zaczęło się delikatnie ślizgać przy większym butowaniu, po sekundzie sprzęgło łapie. Czy jest taka opcja że sprzęgło ślizga się częściowo cały czas i obniża osiągi? Czy jest tu jakiś szpec, który na podstawie zależności obrotów do prędkości potrafi ocenić czy sprzęgło ślizga się nieustannie? Oczywiście na podstawie logów
  10. Tyrath odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Według mnie to turbo do czyszczenia. Jeżeli kupiłeś tak samochód to nie wiadomo jak dlugo tak auto jeździło. Przez ten czas turbo mogło zapiec się na amen. Ja miałem podobnie, szczęśliwie przegpniłem fure i się odetkało, chociaż nie do końca, bo nadal nie idzie jak trzeba. Tak jak kolega wcześniej pisał, spróbuj recznie rozruszać sztangę i jedz przegonić turbine. Napisz czy pomogło to będziemy razem szukać rozwiazania, bo wtedy nasze problemy beda bliźniacze.
  11. Nigdy nie naciskałem auto, nie jest czasem to tak, że temperaturę też sam dobiera? Muszę to sprawdzić
  12. Tyrath odpowiedział(a) na tdi temat w Lifestyle i Hydepark
    Kup sobie antenę kierunkową, wywal za okno i będzie hulało. Ja ściągałem czymś takim wifi z nierealnych odległości
  13. @majkel20 to zależy od modelu jaki cię interesuje. Di niedawna jeszcze w starciu tych dwoch marek oczywiste było zwycięstwo meridy, jednak ostatnio kross wypuszcza całjiem ciekawe rowery i sam nie pogardziłbym jakimś xc z ich wyższej półki Porównaj osprzęt, dobierz dwa rowery z podobnym osprzętem i kup tańszy
  14. Mieszkam cale życie na Śląsku, ale urodziłem się w Aleksandrowie Kujawskim, także witam ziomka
  15. Witaj Marcin
  16. Przepływka jest okej. Ciekawi mnie to, że na zimnym się zbiera dobrze. Może dziura w dolocie? Cholera jest mnóstwo podobnych problemów na forum i necie, ale mój mam wrażenie jest nie do rozwiązania :green: W ogóle to dodawaniu gazu przy ok. 1500 obrotów towarzyszy jakby krótkie buczenie, dosłownie sekunda. Wydaje mi się, że to wina plecionki, może rezonuje, wygląda na oryginalną z pierwszego montażu, więc na bank jest wypalona w środku. Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby to był kolejny element tej chorej układanki
  17. hejaaaaaaaaaaaa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.