Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s3marek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s3marek

  1. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2 Minuty wcześniej trafiłem na jego wątek. Mimo to dzięki
  2. Oczywiście że są. Ale są tez odpowiedne organy którę się tylko tym zajmują, a wtedy na forum nie było by problemów że ktoś kogoś oszukał.
  3. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś z chłopaków tutaj ma 2.0 TFSI po chipie? Interesuje mnie parę rzeczy z tym związanych.
  4. Obserwuję wątek od nie dawna. WRC podrzucił mi linka. Mimo to widzę że ciągle dzieją się jakieś przekręty. Dziwi mnie to że dział Giełda jeszcze nie został dawno zamknięty albo forma sprzedaży nie została zmieniona na taką by były tu linki do aukcji na allegro. Dla administracji 15min roboty a takich problemów by nie było.
  5. Bang&olufsen mają inne wzmacniacze:wink: ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- Nr jaki podałeś to nie wzmacniacz tylko radio z integrowane ze wzmacniaczem.
  6. Ja na dniach wrzucam sobie Bang Olufsen a mam to samo co ty masz:facepalm:
  7. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hohe PW poszło
  8. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bix skretny czy zwykly?
  9. To nr jaki dostałem od jednego sprzedawcy
  10. Jest wymienna ale mogę się mylić ale raczej nie pasuje do starego wahacza tuleja z lifta. Ps. U ciebie szukał bym innego powodu ty masz raczej te nowe wahacze z tulejką 75mm
  11. To nie o te wahacze chodzi Szymon. Chodzi o tuleje wahacza tego banana:wink:
  12. Mogę się dołączyć do innych ta dokładka nie pasuje do samochodu o takiej klasie i tak pięknej felgi. Ale twój samochód i twój gust. Tobie ma się podobać
  13. Panowie czy takie wahacze są już poprawione? 8k0407696E
  14. Przy jakiej prędkości masz ten problem? Bardzo dziwne w końcu masz 2010r.
  15. No i niestety mnie dopadł ten problem. Wrzuciłem nowe opony na felgi oryginalne audi 17" wszystko idealnie wyważone więc to raczej nie będzie problemem. U mnie drgania na kierownicy pojawiają się przy prędkości około 100 km/h a około 120km/h problem już nie występuje, jednak przy 140-160km/h pojawiają się drgania odczuwalne na nogach kierowcy, takie mrowienie. Teraz mam pytanie czy te wahacze poprawione były montowane już oryginalnie we wszystkich poliftowych audi A4 B8?
  16. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem na żywo jak wyglądają dekory Piano dlaczego po prostu nie kupisz sobie oryginalnych?
  17. Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej)
  18. A moja pomyłka myślałem że POCAS ma u siebie w S5. Przepraszam za pomyłkę w takim razie. PS. Jakie masz zawieszenie w takim razie?
  19. Domyślam się że masz samochód teraz w trybie sport ustawiony? To jest maksymalnie nisko jak schodzi na zawieszeniu pneumatycznym?
  20. Widziałem kiedyś jak znajomi w golfie 3 jakimś takim ładnym materiałem zrobili sufit. Wyglądało to kapitalnie. Jak by co mogę zapytać gdzie kupili ten materiał.
  21. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Róznią się tylko subem.
  22. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie zaraziło konkretnie. Ledwo co kupiłem i naprawiłem auto to już modyfikuję. A miała być seria:facepalm:
  23. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jestem pedantyczny na punkcie oryginalnych rozwiązań

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.