Treść opublikowana przez s3marek
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A instalacje zrobiłeś prawidłowo?
-
B8 TrOOOOp
Mozna przelożyć jakoś sam podłokietnik w tylnym oparciu na taki z mcdonaldem.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Masz nie daleko do VAG AUDI SERVICE podjedz ci to ogarną na poczekalni.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Gusta gustami. Jeżeli twoim zdaniem przedtem był to Polonez to wolę jednak Poloneza
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Przedtem było lepiej.
-
Zmiana zderzaka + Grill A4 B8
W zderzaku S-line i seryjnym stosowane są te same grile
-
A5 8T 3.0 TDI Quattro S-line 315KM
Ile sobie cenisz tego felgi?
-
Wymiana Oleju w Mechaniźmie różnicowym.
Mam takie pytanie. Przymierzam się do wymiany oleju w mechaniźmie różnicowym. Może mi ktoś pomóc w doborze odpowiedniego oleju po za aso. Niestety w ASO strasznie drogi. Drugie pytanie czy ten mechanizm mieści się w skrzyni i trzeba wymienić także olej w skrzyni. Oraz 3 pytanie 3 w silniku TFSI manual a TDI Manual są te same oleje. Z góry dzięki za odpowiedz.
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Nie napisałem że wejdzie pod felgi 17 które ma kolega. Napisałem że bez problemu się mieszczą pod felgą 17". W moim przypadku pasuje idealnie i zrobiłem 50 tys km na tym zestawie i nigdy nie było problemu. Więc nie uważam że była to jazda na wariata. Nie zgadzam się z twoim zdaniem. Moim zdaniem jak kupisz felgę z Audi A5 z dobrym ET możesz śmiało zakładać 17" i nie musisz kupować nowych opon. Pozdrawiam i koniec tematu.
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Tak opowiadaj mu bzdury a potem skończy na szrocie Kolego heble od S4 wejdą na 17 cali ale na styk, nie włożysz zapałki pomiędzy felgę a zacisk, ja osobiście bał bym się tak jeździć bo wpadnie Ci byle kamyczek (zwłaszcza zimą) i upitolisz pół koła. Montowałem u siebie te heble i zmieniałem koła na 18 i 19 cali, wiem co mówię i inni koledzy też Ci to powiedzą Bzdury to ty opowiadasz. Jeździłem 3 sezony na feldze 17" z Audi A5 i hamulcach z S4 i nie było najmniejszego problemu. Co niby się miało by stać? Myślisz że jak tam wpadnie byle jaki kamyczek to kamyczek zostanie cały a koło ci urwie. Nie wiem w co za świecie ty żyjesz kolego.
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Bez problemu ci wejdą hamulce od S4 pod felgę 17"
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Ja to bym nic nie zmieniał. Moim zdaniem szeroko wysunięte koła przy takim zawieszeniu nie będzie dobrze wyglądało. Co innego jak byś miał jakiś gwint wtedy nisko jest i można wysunąć koła. Takie moje zdanie. Felgi bardzo dobrze pasują do tego samochodu. Graty
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki pilne pytanie. Jaki kolor ma kostka od podgrzewania foteli w przednich fotelach?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Super wyszło. Możesz sie podzielić informacjami jak to zrobiłeś z jakiego auta listwy zastosowałeś? Edit już widzę
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Rozumiem że nie założyłeś osłony termicznej?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Co masz na myśli te wszystkie części?
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Jak z komfortem na takiej feli?
-
zmiana swiatel przednich zwyklych na LED
W warszawie niestety nikogo nie znam nie pomogę.
-
zmiana swiatel przednich zwyklych na LED
W tej cenie można mieć oryginalne.
-
B8 TrOOOOp
Rezacze ma ktoś może dekor w tunel w bardzo dobrym stanie. Chodzi mi o szczotkowane aluminium S-Line? Moje niestety najlepsze czasu ma już za sobą.
-
Audi A4 B8 2008 r. zmiana świateł przód/tył na NEON LED
W jakiej cenie masz te lampy?
-
Stare diesle zostaną w garażach
Ja to bym zaczął od usunięcia z miast naszych super nowoczesnych autobusów które to robią zasłonę dymną za sobą zamiast wycackanych 1.9 tdi z lat 90 które zazwyczaj jeszcze mają się całkiem dobrze.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
To nie jest ekstra cena. Jak szukałem to w tej cenie już sporo było tych zderzaków.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja kupiłem w bardzo ładnym stanie. Tylko wystarczyło pomalować.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Skorupę zderzaka S-line kupisz spokojnie za 500zł.