Treść opublikowana przez lukasera
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, TMBJE73T7C9026969 dzięki.
-
Spociki Łódzkie
Siemka. Panowie gdzie w łodzi dobrze zrobić można polerkę auta? podrzućcie jakieś namiary
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:ssij:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka, potrzebuje sprawdzić Vin w skodzie. mam na oku ładną octavke i chciałem potwierdzić wpisy w książce.pomożecie? sprawa dość pilna, jeśli ktoś moe mi pomóc napiszcie PW
-
Spociki Łódzkie
Siemka, potrzebuje sprawdzić Vin w skodzie. mam na oku ładną octavke i chciałem potwierdzić wpisy w książce.pomożecie? sprawa dość pilna, jeśli ktoś moe mi pomóc napiszcie PW
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka. Macie może kod promocyjny na ubezpieczenie w Liberty Direct?
-
Spociki Łódzkie
siemka. macie może kod promocyjny na ubezpieczenie w liberty direct?
-
Spociki Łódzkie
siemka, kolega z pracy poprosił mnie o pomoc... kupił fiaciora palio z gazem sekwencyjnym i coś mu sie pierdzieli kiedy przełącza auto z benzyny na gaz. Auto odcina paliwo,a nie podaje gazu... znacie jakiegoś dobrego mechaniora od sekwencji w łodzi... no i oczywiście nie za drogi,zeby naprawa nie przekroczyła wartści auta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co tam, przekroczyłeś w drodze powrotnej magiczną granice 9l?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na "Piątek" w zgierzu sie skręca, jeśli tam pojechałeś,to trafiłeś na budowę autostrady... A jakbyś czytal forum, to na poprzedniej stronie wysyłałem swój nowy numer INDORZE!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:grin: ---------- Post added at 14:15 ---------- Previous post was at 13:46 ---------- https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/2dzien?authkey=Gv1sRgCNqd8tnx68ePoQE https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/1Dzien?authkey=Gv1sRgCO6Ux-v5n6GYlwE
-
Spociki Łódzkie
https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/1Dzien?authkey=Gv1sRgCO6Ux-v5n6GYlwE https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/2dzien?authkey=Gv1sRgCNqd8tnx68ePoQE enjoy:wink: wrzucajcie swoje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa ptak Ci drzwi osrał.... umyj,bo szkoda lakieru
-
Spociki Łódzkie
chodziłes po całej sali ze swoim kielonem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to zaczynamy ---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 12:50 ----------
-
Spociki Łódzkie
Widze,ze wszyscy dojechali szcześliwie do domków.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Wladi z Antoniem mieli po 1,6 rano
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki nie chce już do Was po nocy wydzwaniać... dajcie mi znać jak miniecie Krośniewice. Spotkamy sie w łodzi na stacji BP (za BP jest lidl) - to jest jedno skrzyżowanie za mc donaldem jadąc prosto alejami włókniarzy. z moich wyliczeń wychodzi,że około 7 rano powinniście dojechać. jakby sie coś zmieniało,to dajcie znać. 602200791
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeśli o 3 wyjeżdzacie z gdyni,to w toruniu bedziecie przed 5, wiec w łodzi około 7... kto tam bedzie u Was przewodnikiem wycieczki? Moglibyście dać mi znać jak np miniecie Krośniewice... Zatrzymujecie sie w tym roku w karczmie w "miłosnej" Ja czekałbym na Was na stacji BP, która znajduje sie na trasie przelotowej, na alei Włókniarzy... na następnym skrzyżowaniu za MCdonaldem to mój numer 602200791 Wyślijcie mi też numer do siebie,bo chyba mam tylko do tomexa,lodówy i bieńka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka. no i jak, o której wyjeżdzacie? Widziałem,że Mydło coś pisał,że o 3 jednak,a nie o 24?- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
trzeba cisnac kubkiem w niego i nadac imie Kłysiu nie podpuszczaj,bo jak ktoś sie rozpędzi,to całym gąsiorkiem bedzie chcial Ci auto ochrzcić ---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:21 ---------- będziemy przed 5.00 na końcu autostrady w Toruniu Ja podłączam sie w Łodzi, także znów będzie kilka autek w kolumnie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wypsiu już Monika narzekała,że mogli by jechać, bo jakiś taki smród od tomeksa czuć- Spociki Łódzkie
Bedzie wszystko co potrzeba lód, gorzała, kobiety i śpiew- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widzialem wczesniej na aukcji takie granatowe bluzy klasyczne, jakbyś takie miał,to pewnie bym wziął. Coś z damskich "M" też mozesz zabrać jak masz miejsce w bagażniku, może moja Kasia sobie coś by wybrała... Pewnie dołącze do Was w łodzi jak bedziecie jechać, także jeszcze bliżej piątku odezwe sie ustalić szczegóły - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia