Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No pany postanowione, od listopada przenosze sie do łodzi, także wątek kutnowskich pewnie zdechnie chociaż można powiedzieć, ze już zdechł... ;(
  2. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dory wieczór! Słuchajcie pare dni temu pytalem Was o koszty wynajęcia kawalerki w ŁDZ, przeliczylem swoje zdolności finansowe i niestety ani wynajem mieszkania, ani dojazdy mnie nie uszczęśliwiają... postanowiłem wiec wynająć pokój... nie znacie lub może sami wynajmujecie mieszkanie i moze szukacie spokojnego, ułożonego współkokatora ? Jeśli Wy lub ktoś z waszych znajomych ma wolny pokoik, to dajcie mi znać na PW z jakimś namiarem i będziemy się dogadywać. Z góry wielkie dzięki pozdro
  3. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    2.11 jade na szkolenie do wawy i pewnie jakos od 5tego listopada juz bede w ŁDZ. narazie dojazd,ale chyba poszukam jakiegoś pokoju ze studenciakami. taniej mi wyjdzie niż paliwo kupować, a zawsze można wieczorkiem sie jakiegos browarka napić.
  4. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No pucha pucha, ja robote w Łodzi złapalem, także nawet ja z Szamkiem nie bedziemy sie odzywać pewnie tutaj...
  5. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Podpowiedzcie mi ile może kosztować wynajęcie jakiejs małej kawalerki w łodzi? być może przeniosą mnie do pracy w ŁDZ i chciałem przeliczyć, czy opłaca sie dojeżdzać z Kutna, czy lepiej coś wynająć. Dzięki
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Wypsiu taki kozak, a zadzwonił raz,że jest w PL, i,że sie umówimy, a później czarnuch sie nie odezwał... Gadałem z Bieńkiem, mówił że Wypsiu zapraszał ich do żychlina,ale mieli w stodole spać i tomeks miał pomagać przy zapładnianiu krów
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    JakWypsiu pozdawałeś wszystko?
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    to co Pany mam zamykać?
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    To menda jedna, na kutnowskie tylko nie zagląda. Ja jednak jutro wyjeżdzam do gdańska i wróce może jakoś pod koniec tygodnia, wiec jak coś, to sie zdzwonimy bliżej następnego weekendu.
  10. wystaczy użyć szukajki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167495.0;highlight=g62
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    weekend mi odpada,ale jakoś po niedzieli mozemy sie zgadać. Czarnuch nie ma pewnie netu tam u siebie w żychlynie...
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Szamek słyszałeś,że Czarnuch Wypsiu jest w PL? Trzeba jakiego spota zorganizować zanim zamkną temat spotów kutnowskich
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    :bicz3:
  14. Mimo wszystko duża klasa Kliczki i za to szacun.
  15. ja bede miał urlop, moge z Kasią zajrzeć Wypych też chyba do PL zajrzy... :gwizdanie:
  16. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Każdy z nas byl wtedy na stójce no może nie Szamek bo on tyle pije,że jemu już nie fika
  17. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    patrzyliście na mecz? co za k**wa pech z tą ostatnią bramką, masakra :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/37896/Impreza_trzezwego_i_pijanego widzieliście to? niezle
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    :thumbdown:
  19. A który nie jest tak samo często podrabiany :gwizdanie: bardziej mi chodzi o zaufanie do sprzedającego niż o to jaki kupić. Z gdańska brałem już kilka razy, szybko przesyłali i cena też bardzo dobra była, nie miałem zastrzeżeń, wiec chyba wezme znów od nich. Zastanawiałem sie tylko,czy taki przypadek sie powtórzył z lewą oliwą.
  20. Siemanko, http://allegro.pl/gdansk-motul-8100-x-cess-5w40-5l-gratis-i1797057412.html Kupujecie nadal u tego gościa? Pamiętam,że Bieńka mieli zamykać za pomówienia Jak tam wyszło z tym olejem? straciliście zaufanie,czy bierzecie dalej od niego? pozdro
  21. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Szamek ku.... ciągle pije, bo ak to zasypuje tu spamem
  22. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    trza coś napisać, bo spadliśmy na sam dół prawie
  23. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ta wiejska młodzież to już nie taka biedna i pewnie aktualnie więcej ma ode mnie w portfelu
  24. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    k**wa znowu mi pod marketem porysowali fure, tylko tym razem wgione zaliczyłem c**jową, bo przy kole na tylnym błotniku :kwasny: Chamstwo, buractwo i skurwaysyństwo!
  25. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Co tam sie dzieje z Szamkiem? ja wiem, że żniwa są, ale żeby tak forum opuszczać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.