Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
No pany postanowione, od listopada przenosze sie do łodzi, także wątek kutnowskich pewnie zdechnie chociaż można powiedzieć, ze już zdechł... ;(
-
Spociki Łódzkie
Dory wieczór! Słuchajcie pare dni temu pytalem Was o koszty wynajęcia kawalerki w ŁDZ, przeliczylem swoje zdolności finansowe i niestety ani wynajem mieszkania, ani dojazdy mnie nie uszczęśliwiają... postanowiłem wiec wynająć pokój... nie znacie lub może sami wynajmujecie mieszkanie i moze szukacie spokojnego, ułożonego współkokatora ? Jeśli Wy lub ktoś z waszych znajomych ma wolny pokoik, to dajcie mi znać na PW z jakimś namiarem i będziemy się dogadywać. Z góry wielkie dzięki pozdro
-
Spocik w Kutnie
2.11 jade na szkolenie do wawy i pewnie jakos od 5tego listopada juz bede w ŁDZ. narazie dojazd,ale chyba poszukam jakiegoś pokoju ze studenciakami. taniej mi wyjdzie niż paliwo kupować, a zawsze można wieczorkiem sie jakiegos browarka napić.
-
Spocik w Kutnie
No pucha pucha, ja robote w Łodzi złapalem, także nawet ja z Szamkiem nie bedziemy sie odzywać pewnie tutaj...
-
Spociki Łódzkie
Podpowiedzcie mi ile może kosztować wynajęcie jakiejs małej kawalerki w łodzi? być może przeniosą mnie do pracy w ŁDZ i chciałem przeliczyć, czy opłaca sie dojeżdzać z Kutna, czy lepiej coś wynająć. Dzięki
-
Spocik w Kutnie
Wypsiu taki kozak, a zadzwonił raz,że jest w PL, i,że sie umówimy, a później czarnuch sie nie odezwał... Gadałem z Bieńkiem, mówił że Wypsiu zapraszał ich do żychlina,ale mieli w stodole spać i tomeks miał pomagać przy zapładnianiu krów
-
Spocik w Kutnie
JakWypsiu pozdawałeś wszystko?
-
Spocik w Kutnie
to co Pany mam zamykać?
-
Spocik w Kutnie
To menda jedna, na kutnowskie tylko nie zagląda. Ja jednak jutro wyjeżdzam do gdańska i wróce może jakoś pod koniec tygodnia, wiec jak coś, to sie zdzwonimy bliżej następnego weekendu.
-
[B6 AVB] Czujnik temperatury cieczy chłodzącej
wystaczy użyć szukajki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167495.0;highlight=g62
-
Spocik w Kutnie
weekend mi odpada,ale jakoś po niedzieli mozemy sie zgadać. Czarnuch nie ma pewnie netu tam u siebie w żychlynie...
-
Spocik w Kutnie
Szamek słyszałeś,że Czarnuch Wypsiu jest w PL? Trzeba jakiego spota zorganizować zanim zamkną temat spotów kutnowskich
- Spocik w Kutnie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mimo wszystko duża klasa Kliczki i za to szacun.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede miał urlop, moge z Kasią zajrzeć Wypych też chyba do PL zajrzy... :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
Każdy z nas byl wtedy na stójce no może nie Szamek bo on tyle pije,że jemu już nie fika
-
Spocik w Kutnie
patrzyliście na mecz? co za k**wa pech z tą ostatnią bramką, masakra :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/37896/Impreza_trzezwego_i_pijanego widzieliście to? niezle
- Spocik w Kutnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A który nie jest tak samo często podrabiany :gwizdanie: bardziej mi chodzi o zaufanie do sprzedającego niż o to jaki kupić. Z gdańska brałem już kilka razy, szybko przesyłali i cena też bardzo dobra była, nie miałem zastrzeżeń, wiec chyba wezme znów od nich. Zastanawiałem sie tylko,czy taki przypadek sie powtórzył z lewą oliwą.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemanko, http://allegro.pl/gdansk-motul-8100-x-cess-5w40-5l-gratis-i1797057412.html Kupujecie nadal u tego gościa? Pamiętam,że Bieńka mieli zamykać za pomówienia Jak tam wyszło z tym olejem? straciliście zaufanie,czy bierzecie dalej od niego? pozdro
-
Spocik w Kutnie
Szamek ku.... ciągle pije, bo ak to zasypuje tu spamem
-
Spocik w Kutnie
trza coś napisać, bo spadliśmy na sam dół prawie
-
Spocik w Kutnie
ta wiejska młodzież to już nie taka biedna i pewnie aktualnie więcej ma ode mnie w portfelu
-
Spocik w Kutnie
k**wa znowu mi pod marketem porysowali fure, tylko tym razem wgione zaliczyłem c**jową, bo przy kole na tylnym błotniku :kwasny: Chamstwo, buractwo i skurwaysyństwo!
-
Spocik w Kutnie
Co tam sie dzieje z Szamkiem? ja wiem, że żniwa są, ale żeby tak forum opuszczać :gwizdanie: