Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka. Panowie gdzie w łodzi dobrze zrobić można polerkę auta? podrzućcie jakieś namiary
  2. Siemka, potrzebuje sprawdzić Vin w skodzie. mam na oku ładną octavke i chciałem potwierdzić wpisy w książce.pomożecie? sprawa dość pilna, jeśli ktoś moe mi pomóc napiszcie PW
  3. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka, potrzebuje sprawdzić Vin w skodzie. mam na oku ładną octavke i chciałem potwierdzić wpisy w książce.pomożecie? sprawa dość pilna, jeśli ktoś moe mi pomóc napiszcie PW
  4. siemka. Macie może kod promocyjny na ubezpieczenie w Liberty Direct?
  5. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka. macie może kod promocyjny na ubezpieczenie w liberty direct?
  6. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka, kolega z pracy poprosił mnie o pomoc... kupił fiaciora palio z gazem sekwencyjnym i coś mu sie pierdzieli kiedy przełącza auto z benzyny na gaz. Auto odcina paliwo,a nie podaje gazu... znacie jakiegoś dobrego mechaniora od sekwencji w łodzi... no i oczywiście nie za drogi,zeby naprawa nie przekroczyła wartści auta
  7. a co tam, przekroczyłeś w drodze powrotnej magiczną granice 9l?
  8. Na "Piątek" w zgierzu sie skręca, jeśli tam pojechałeś,to trafiłeś na budowę autostrady... A jakbyś czytal forum, to na poprzedniej stronie wysyłałem swój nowy numer INDORZE!!!
  9. :grin: ---------- Post added at 14:15 ---------- Previous post was at 13:46 ---------- https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/2dzien?authkey=Gv1sRgCNqd8tnx68ePoQE https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/1Dzien?authkey=Gv1sRgCO6Ux-v5n6GYlwE
  10. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/1Dzien?authkey=Gv1sRgCO6Ux-v5n6GYlwE https://picasaweb.google.com/101039586558860226618/2dzien?authkey=Gv1sRgCNqd8tnx68ePoQE enjoy:wink: wrzucajcie swoje
  11. Lodówa ptak Ci drzwi osrał.... umyj,bo szkoda lakieru
  12. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chodziłes po całej sali ze swoim kielonem
  13. no to zaczynamy ---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 12:50 ----------
  14. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze,ze wszyscy dojechali szcześliwie do domków.
  15. Wladi z Antoniem mieli po 1,6 rano
  16. chłopaki nie chce już do Was po nocy wydzwaniać... dajcie mi znać jak miniecie Krośniewice. Spotkamy sie w łodzi na stacji BP (za BP jest lidl) - to jest jedno skrzyżowanie za mc donaldem jadąc prosto alejami włókniarzy. z moich wyliczeń wychodzi,że około 7 rano powinniście dojechać. jakby sie coś zmieniało,to dajcie znać. 602200791
  17. jeśli o 3 wyjeżdzacie z gdyni,to w toruniu bedziecie przed 5, wiec w łodzi około 7... kto tam bedzie u Was przewodnikiem wycieczki? Moglibyście dać mi znać jak np miniecie Krośniewice... Zatrzymujecie sie w tym roku w karczmie w "miłosnej" Ja czekałbym na Was na stacji BP, która znajduje sie na trasie przelotowej, na alei Włókniarzy... na następnym skrzyżowaniu za MCdonaldem to mój numer 602200791 Wyślijcie mi też numer do siebie,bo chyba mam tylko do tomexa,lodówy i bieńka
  18. siemka. no i jak, o której wyjeżdzacie? Widziałem,że Mydło coś pisał,że o 3 jednak,a nie o 24?
  19. trzeba cisnac kubkiem w niego i nadac imie Kłysiu nie podpuszczaj,bo jak ktoś sie rozpędzi,to całym gąsiorkiem bedzie chcial Ci auto ochrzcić ---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:21 ---------- będziemy przed 5.00 na końcu autostrady w Toruniu Ja podłączam sie w Łodzi, także znów będzie kilka autek w kolumnie
  20. Wypsiu już Monika narzekała,że mogli by jechać, bo jakiś taki smród od tomeksa czuć
  21. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bedzie wszystko co potrzeba lód, gorzała, kobiety i śpiew
  22. widzialem wczesniej na aukcji takie granatowe bluzy klasyczne, jakbyś takie miał,to pewnie bym wziął. Coś z damskich "M" też mozesz zabrać jak masz miejsce w bagażniku, może moja Kasia sobie coś by wybrała... Pewnie dołącze do Was w łodzi jak bedziecie jechać, także jeszcze bliżej piątku odezwe sie ustalić szczegóły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.