Treść opublikowana przez lukasera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka. i jak startujecie o 24 spod bramek? Wladimir masz jeszcze jakieś bluzy tommiego? coś w rozmiarze M by mnie interesowalo..
-
Spociki Łódzkie
To podejrzewam,że ja pojade wczesniej z pomorzem. Zobaczymy sie najwyzej na miejscu
-
Spociki Łódzkie
siemka. Ja sie zbieracie do BT? macie już zaplanowaną godzine wyjazdu? widzialem,że pomorze wyjeżdża o 24 w nocy. w łdz beda około 3 nad ranem. chlopaki chcą zdążyć sie zdrzemnąć po dojechaniu na miejsce...Wy już coś ustalaliście?
-
Spociki Łódzkie
czesc wszystkim. Niestety nie udalo mi sie znaleźć transportu do BT, może kogoś pominalem w PW, jeśli macie wolne 2 miejsca,to dajcie znać, chetnie sie zabiore
-
Spociki Łódzkie
dobrydzien Panowie ustawiliście sie już na bukowine? Szamek sie wylamał i stracilem transport znajdą sie u kogoś 2 miejsca dla mnie i mojej dziewczyny? Jeśli któryś z Was ma możliwość mnie zabrać,to niech da znać na PW. z góry dzięki, pozdo
-
[B6 AWX] moje 1wsze TDI
bezawaryjnej jazdy kolego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
SIEMKA Łepski - głosik poszedl Obgadaliście już sklad wyjazdowy do BT? dali byście rade zabrać mnie i Kasie po drodze? jak coś Wam sie uda ustalić, to piszcie PW. ---------- Post added at 11:48 ---------- Previous post was at 11:36 ---------- Wypsiu zamow sobie pokój na parterze,bo tym razem nie bede Cie wnosił na góre jak film Ci sie upier...
-
Spociki Łódzkie
siemka, Wy też macie problem z zapamietaniem hasla przy logowaniu? za każdym razem musze wysylac nowe haslo na maila, mimo zmiany na swoje przy pierwszym logowaniu... :/
-
Spocik w Kutnie
no jedziemy, kupilismy wejściówki do BT na gruponie po 19.99
-
Spocik w Kutnie
No i za***iście, w takim razie zabieram sie z Tobą Tylko weź b7 bata,żebym miał lepszy komfort :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 15:15_________________________________________________ Witaj Rafale. Jeśli masz ochotę ogarnąć spota w kutnie, to zostałeś wytypowany na organizatora :gwizdanie: życzę powodzenia :good:
-
Spocik w Kutnie
spoko tak tylko napisalem jak byscie nie mieli sie jak dostac :gwizdanie: Dzięki za zaoferowanie sie, jak coś to na pewno dam znac, pozdro[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________ Tomeks zahaczy o Toruń zawinie Kasie w czwartek spędzi z nami noc w BT a ty w piątek lub w sobotę jak Ci pasuje dojedziesz .... Zapytam jej, jak załątwi sobie wolne, to może sie z tą Pałką Tomeksem zabierze [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:17_________________________________________________Szamek i co z BT? namyslasz sie nadal? za kalendarz zapłaciles? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wladi nie rób boruty lukasera zgadamy się bliżej zlotu bo narazie jest jedna wielka niewiadoma.... nie wiadomo w którym aucie będzie paliwo na wyjazd Ok, w takim razie pamietajcie o mnie, może gdzies 2 miejsca bedziecie mieć w którymś aucie. Zależy mi,żeby jechać z najlepszą ekipą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemanko Mam sprawe do jadących do BT: Jedzie ktoś z Was na pusto? mialbym prośbę,żeby ktoś z Was zabrał Kasie z Torunia, a mnie z łodzi po dordze do BT... moze bedzie ktoś tak mily i zaoferuje pomoc bede zobowiązany :beer1:
-
Spocik w Kutnie
pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...
-
Spocik w Kutnie
Planuje wystartowac tylko musze transport znaleźć
-
Spociki Łódzkie
siemanko zamierzam sprzedać moje autko, może ktoś z Was lub Waszych znajomych poszukuje auta w dobrym stanie, to zachecam do zakupu, link : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239046.0
-
Spocik w Kutnie
Szamek, wybierasz sie do BT?
-
Spociki Łódzkie
siemanko Który z Was koledzy/koleżanki ma B6 z naklejką na tylnej szybie "remonty" Jechałem dziś za taką srebrną sztuką koło manufaktury
-
Spociki Łódzkie
siemka, moge sie dopisać do Was do paczki na kalendarzyk? mam wpisać się na liste do jarka, czy tutaj najpierw zbieramy chetnych?
-
Spocik w Kutnie
Jaki naganiacz Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie ,a dzieciaki beda miały udane święta
-
Spocik w Kutnie
Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0
-
Spocik w Kutnie
ja po 3 dniach pobytu w Łdz miałem obcierke na drzwiach i postanowiłem zostawić audi w domu, a przyjechałem dziś do łodzi wspaniałą kią pride 1,3 mały ale wariat ... Ciekawe czy jest kia pride klub PL :polew: [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 22:16_________________________________________________widze,ze nikt juz tu nie zaglada ;(
-
Spocik w Kutnie
Giełda w sobotę. a po co Ty chcesz tu przyjechać? lepiej pojedź do płocka albo włocławka jak nie chcesz w łodzi.
-
Spocik w Kutnie
602200791 to mój nowy nr Acha i od wczoraj mieszkam na osiedlu zdrowie w ŁDZ
-
Spocik w Kutnie
emigruje na dobre, ale szamek obiecał,że jak bedzie zimno,to mnie ogrzeje