Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Masz wykres? Kurde,to pewnie teraz furka jak rakieta śmiga :kox: A jak wyszło w koncu z tym ubezpieczeniem? [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 10:05_________________________________________________AAA i jako pierwsze mody proponuje Ledy jak u Tomexa :good:
  2. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi, gratki za kolorek
  3. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    pełen luzik bez dwóch zdań
  4. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Pewnie po 21 maja sie pokaze jak już program załaduje do furmanki :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:59_________________________________________________ Dobra muza na zywo, własnego nagrania
  5. witamy wśród elity
  6. witamy wśród elity
  7. witamy wśród elity
  8. witamy w najlepszym klubie audi
  9. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ale chyba jest kilka typow tych 2.0 z tego co wiem, więc nie generalizujmy, moj 2,5 tdi też gówno podobno a nie narzekam :oklaski: :oklaski:
  10. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry wieczór Panowie szukam kogoś,kto jest ubezpieczony w Liberty Direct. Mają jakąś tam akcje,że przy ubezpieczeniu jak podam znajomego,który jest tam ubezpieczony, to jakiś upust mi zaproponują. Jak ktoś z Was ma tam ubezpieczenie,to dajcie znać na PW. Stawiam dobre piwko za pomoc [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 20:50_________________________________________________Podziękować
  11. bry wieczór Panowie szukam kogoś,kto jest ubezpieczony w Liberty Direct. Mają jakąś tam akcje,że przy ubezpieczeniu jak podam znajomego,który jest tam ubezpieczony, to jakiś upust mi zaproponują. Jak ktoś z Was ma tam ubezpieczenie,to dajcie znać na PW. Stawiam dobre piwko za pomoc
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    zamów rozmowe z liberty direct. mają dobre ceny a opinia... jak wszedzie. Póki nie ma zdarzenia wszystko jest cacy [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 13:00_________________________________________________I JAK Z TYM UBEZPIECZENIEM? WYBRAŁEŚ COŚ?
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    bo newbe klubowicza to rzecz święta i nieodwołalna... zobaczysz jak Cie miesiąc będą męczyli
  14. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Tak to jest jak wpuścisz chamstwo na salony ooo nie zauważyłem, koloruu!! lece zobaczyć cycki :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:58_________________________________________________NIE MA CYCKÓW !!!!
  15. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No to widze,że opłacało sie jechać do BE. Poznałeś czarnego kolege Wypsia :gwizdanie:
  16. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Czekoladki to akurat dla Kasi były :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/wideo/pierwsze-oficjalne-dni-cipki,6648303,1,klip.html#m=6648303,c=1 [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:41_________________________________________________ będę w NL przywieść Ci coś? :naughty: White widow poprosze :gwizdanie:
  17. taa.. chudy zrobi ognicho z fury Tomeksa
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No przynajmniej wymycie fury :gwizdanie: Choć bardziej czekam na zielone świątki
  19. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ja nie praktykujący,także nie wiem jakie ksindze w Kutnie są :gwizdanie: W robocie nie mam dźwięku w filmikach,także dopiero wieczorem ogarne tego wariata [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 10:41_________________________________________________PS. Widzieliście nowe A9? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wiejski-tuning.pl/upload/images/tn_12547334301.jpg&imgrefurl=http://www.wiejski-tuning.pl/Audi-A9-Tuning,223f.html&usg=__ePFNmxAbAll72PTBYHhZG3Rjym8=&h=320&w=400&sz=25&hl=pl&start=2&zoom=1&itbs=1&tbnid=MjLKwSOb8ZEr-M:&tbnh=99&tbnw=124&prev=/search%3Fq%3Dwie%25C5%259B%2Btuning%2Baudi%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1259%26bih%3D844%26tbm%3Disch&ei=Cym5TdemDo7HswbVu5jrAw
  20. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ładny allroadzik i quattro i tiptronic, pewnie 2,5 tdi, sprzedaj no ile go wyszła za to autko Eurasków? liczyliście ile akcyza wyjdzie i inne opłaty?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 10:00_________________________________________________Wypsiu ja nie wiem jak Wy tam święta obchodzicie,ale troche sie spóźniłeś
  21. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    To sie programem nacieszyles :gwizdanie: Ostatnio sarna utkwiła w ogrodzeniu na tarnowskiego,wiec wszedzie można sie ich spodziewać...
  22. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No to przynajmniej bylo co na święta jeść Sarenka dobra tylko sie długo gotuje A tak serio, to auto całe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.