Treść opublikowana przez lukasera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spocik w Kutnie
Masz wykres? Kurde,to pewnie teraz furka jak rakieta śmiga :kox: A jak wyszło w koncu z tym ubezpieczeniem? [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 10:05_________________________________________________AAA i jako pierwsze mody proponuje Ledy jak u Tomexa :good:- Spociki Łódzkie
Kimi, gratki za kolorek- Spocik w Kutnie
pełen luzik bez dwóch zdań- Spocik w Kutnie
Pewnie po 21 maja sie pokaze jak już program załaduje do furmanki :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:59_________________________________________________ Dobra muza na zywo, własnego nagrania- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy wśród elity- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy wśród elity- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy wśród elity- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w najlepszym klubie audi- Spociki Łódzkie
no ale chyba jest kilka typow tych 2.0 z tego co wiem, więc nie generalizujmy, moj 2,5 tdi też gówno podobno a nie narzekam :oklaski: :oklaski:- Spociki Łódzkie
bry wieczór Panowie szukam kogoś,kto jest ubezpieczony w Liberty Direct. Mają jakąś tam akcje,że przy ubezpieczeniu jak podam znajomego,który jest tam ubezpieczony, to jakiś upust mi zaproponują. Jak ktoś z Was ma tam ubezpieczenie,to dajcie znać na PW. Stawiam dobre piwko za pomoc [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 20:50_________________________________________________Podziękować- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bry wieczór Panowie szukam kogoś,kto jest ubezpieczony w Liberty Direct. Mają jakąś tam akcje,że przy ubezpieczeniu jak podam znajomego,który jest tam ubezpieczony, to jakiś upust mi zaproponują. Jak ktoś z Was ma tam ubezpieczenie,to dajcie znać na PW. Stawiam dobre piwko za pomoc- Spocik w Kutnie
zamów rozmowe z liberty direct. mają dobre ceny a opinia... jak wszedzie. Póki nie ma zdarzenia wszystko jest cacy [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 13:00_________________________________________________I JAK Z TYM UBEZPIECZENIEM? WYBRAŁEŚ COŚ?- Spocik w Kutnie
bo newbe klubowicza to rzecz święta i nieodwołalna... zobaczysz jak Cie miesiąc będą męczyli- Spocik w Kutnie
Tak to jest jak wpuścisz chamstwo na salony ooo nie zauważyłem, koloruu!! lece zobaczyć cycki :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:58_________________________________________________NIE MA CYCKÓW !!!!- Spocik w Kutnie
No to widze,że opłacało sie jechać do BE. Poznałeś czarnego kolege Wypsia :gwizdanie:- Spocik w Kutnie
Czekoladki to akurat dla Kasi były :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/wideo/pierwsze-oficjalne-dni-cipki,6648303,1,klip.html#m=6648303,c=1 [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:41_________________________________________________ będę w NL przywieść Ci coś? :naughty: White widow poprosze :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taa.. chudy zrobi ognicho z fury Tomeksa- Spocik w Kutnie
No przynajmniej wymycie fury :gwizdanie: Choć bardziej czekam na zielone świątki- Spocik w Kutnie
Ja nie praktykujący,także nie wiem jakie ksindze w Kutnie są :gwizdanie: W robocie nie mam dźwięku w filmikach,także dopiero wieczorem ogarne tego wariata [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 10:41_________________________________________________PS. Widzieliście nowe A9? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wiejski-tuning.pl/upload/images/tn_12547334301.jpg&imgrefurl=http://www.wiejski-tuning.pl/Audi-A9-Tuning,223f.html&usg=__ePFNmxAbAll72PTBYHhZG3Rjym8=&h=320&w=400&sz=25&hl=pl&start=2&zoom=1&itbs=1&tbnid=MjLKwSOb8ZEr-M:&tbnh=99&tbnw=124&prev=/search%3Fq%3Dwie%25C5%259B%2Btuning%2Baudi%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1259%26bih%3D844%26tbm%3Disch&ei=Cym5TdemDo7HswbVu5jrAw- Spocik w Kutnie
Ładny allroadzik i quattro i tiptronic, pewnie 2,5 tdi, sprzedaj no ile go wyszła za to autko Eurasków? liczyliście ile akcyza wyjdzie i inne opłaty?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 10:00_________________________________________________Wypsiu ja nie wiem jak Wy tam święta obchodzicie,ale troche sie spóźniłeś- Spocik w Kutnie
To sie programem nacieszyles :gwizdanie: Ostatnio sarna utkwiła w ogrodzeniu na tarnowskiego,wiec wszedzie można sie ich spodziewać...- Spocik w Kutnie
No to przynajmniej bylo co na święta jeść Sarenka dobra tylko sie długo gotuje A tak serio, to auto całe? - Spocik w Kutnie