Treść opublikowana przez lukasera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spocik w Kutnie
Wypych Ty masz widoczek w kuchni, a my mamy Kasztelana
-
Spocik w Kutnie
NIENAWIDZE WAS
-
Spocik w Kutnie
I nastała cisza :gwizdanie: Szymek, moze zrobimy jakiś dział, "forum dwuosobowe Kutno"
-
Spocik w Kutnie
No teraz dostalęm, 25 marca Poczytam,bo z tego co pamietam można napisać,ze kierowcą był obywatel USA lub innego kontynentu i wtedy odpuszczają temat...
-
Spocik w Kutnie
Kurde dostalem prezent z wyjazdu na zlot do Jarosławca... Straż Gminna Człuchów Chcialo im sie jebać z wydrukiem i kopertą dla j**anych 11km/h [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________100zł i 2pkt
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
k**wa dziś poleconym przyszła fota z jakiegoś j**anego wierzchowa, Straż Gminna Człuchów... 25-03-2011 :gwizdanie: w drodze do Jarosławca...
-
Spocik w Kutnie
Widocznie fale radiowe dobrze na Ciebie działały No fakt,wczoraj była mocno butelkowa pogoda, na szczescie ja to dobrze wykorzystałem
-
Spocik w Kutnie
Widzisz kurde wykrakałeś, za dużo nachuchałeś rano i deszcz przyszedł :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Dzięki ŁDZ za dobre przyjęcie ogólnie Malinka jest
-
Spocik w Kutnie
Szamek pijaku dotarłes?
-
Spocik w Kutnie
ale i tak się widzimy dzisiaj :gwizdanie: Chyba masz dla mnie jakieś podarki z BT, że tak chcesz sie spyknąć PS. Na malince też moze być wesoło. Dajcie znać,zebym wiedział gdzie jechac
-
Spocik w Kutnie
Szymek widze,ze maja w Łdz spore problemy gdzie jadą. Słuchaj,ja jade niebawem do Kasi i moge nie mieć dostępu do netu. Napisz mi smsa gdzie sie w koncu umowili i o ktorej godzinie. Ja najprawdopodobniej bede w łodzi okolo 18. Osobiście mi real odpowiada,bo i tak musze na małe zakupy sie wybrać. daj znać co i jak
-
Spociki Łódzkie
z dwojga złego lepiej,żeby dziś popadało... :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
Spoko spoko da sobie chłopak rade;) Wypsiu mam pokazać chłopakom z łodzi zdjęcia z Jarosławca :gwizdanie: