Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    hheh wyglada na to,ze Ty
  2. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dailymotion.pl hehehe dobry filmik:)
  3. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Dailymotion.pl osstro:)
  4. witamy na pokładzie
  5. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    NOO moge odetchnąć [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:43_________________________________________________Panowie kupiłem ori końcówki wydechu od 1.8T. Bedzie rezanko jak mrozek puści [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 11:41_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0 przeczytajcie to
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    cholera przypadkowo wy***ałem zdjecie z serwera z podpisu
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    pewnie jakiś taniec brzucha itp w ramach podzięki by sie trafił
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    no chyba jednak nie jade... Wiecie egipt w koncu jest wolny i trzeba tym biednym ludziom pokazać,ze mogą mieć telefony komórkowe w dobrej cenie :gwizdanie: Moja natura człowieka pomocnego w każdej sytuacji nie pozwala mi przejść obok potrzebujących
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Henioo pewnie też w Poznaniu uczy sie do sesji :gwizdanie:
  10. Zaglądaj na spoty, Gili i chłopaki Cie przywitają
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    i znów cisza... Jutro spot?
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    http://www.ekutno.pl/?kutno=0&y=1&zoom=9590 tutaj o tym wczesniej pisali. niestety dla paru złotych dzieją się takie rzeczy...
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    hehe mozesz mi 100% przekazać swojej pensji,a ja wyśle je na Alexa;) A tak serio,to jak wypełniasz pit (najczesciej w programie z netu) to na koniec wylicza Ci ten 1% który możesz przeznaczyć na jakieś cele dobroczynne. z reguły jest to kwota nie przekraczająca 20-30złotych. Niby nie dużo, ale 10 osób i już robi sie całkiem całkiem, na jakieś rehabilitacje na miesiąc wystarczy. Także jak już będziesz miał Pit,do daj znac,a ja powiem Ci co z tym zrobc:)
  14. Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:30_________________________________________________Dodam,ze Alex to Wasz ziomek,który zamieszkuje w Gdyni
  15. Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us
  16. lukasera odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us
  17. Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us
  18. Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us
  19. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie i Panie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us
  20. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jutro mam wolne wiec jak sie pogoda nie spierdzieli,to robie myju z odkurzaniem mojej Niuni Na pewno bedzie zadowolona [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 21:43_________________________________________________Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc. Alex najbardziej lubi jeździć w Uploaded with ImageShack.us

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.