Treść opublikowana przez lukasera
-
Spociki Łódzkie
Najlepszego na Święta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja juz mam wyjebane do maja z myciem :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie.. Wesołych!!!...
-
Spociki Łódzkie
Ja dziś myłem 3 auta w rodzinie. 6h mi sie zeszło,ale efekt zadowalający... nikt na święta nie bedzie marudził,ze ma brudne auto
-
Spocik w Kutnie
Umyłem i posprzątałem dziś 3 fury i czuje sie bohaterem w swoum domu
-
Spocik w Kutnie
Jak Wypych mnie zaprosi to pojade, chociaż po Tomeksie pewnie znow nie bedzie sie do niczego nadawał ... tak jak po Jarosławcu
-
Spocik w Kutnie
A co Ty Szymek za auto szukasz? rozejrzyjcie sie tam za ładną B7 1,9 tdi w rozsadnych pieniądzach Lodówa jak sie wkur...wi to pozamiata tam marokanów
-
Spocik w Kutnie
Sie tak Szamek nie śmiej, bo jak zobaczysz co to za rzecz i ile waży, to musisz sobie doliczyć 2litry do średniego spalania
-
Spocik w Kutnie
Wypsiu, nie mam cytrynówki, wypiłeś wszystko... nie pamiętasz?
-
Spocik w Kutnie
Oj tam PW, i tak tylko my tu piszemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czołem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spocik w Kutnie
Moja Kasia :> Jaki temat i jaka szkola- Spocik w Kutnie
No to teraz bede musiał uważć,zebś mnie nie objechał na światłach Dawaj wykres jak już bedzie po wszystkim- Spocik w Kutnie
Taa w Jarosławcu sie nie dało, bo zimno,to teraz trza temat ogarnąć [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:57_________________________________________________http://www.kiep.pl/944/snoop-dog- Spocik w Kutnie
Jeszcze nie wiem, przyjeżdza do mnie Kobieta, wiec jak nic na weekend nie wymyślimy,to może wpadniemy. Chociaz jak bedzie jakaś ładna pogoda,to może jakiś grillek nad jeziorkiem ze znajomymi sie zrobi :gwizdanie:- Spocik w Kutnie
Trzeba coś zagaić, bo znów robi sie cisza- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
...tylko pod warunkiem że siorbniesz fiutka.... Wypsiu a jesteś niemieckim emerytem? Bo jak nie to zapomnij, nie masz szans u Bieńka ... :laghing2: :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
Siemka Jakie macie plany na niedziele? Real, Malinka, czy coś inego?- Spocik w Kutnie
to wystaw jego furę na sprzedaż :naughty: kto tam by kupił takiego parcha. przecież on piasek z plaży woził do ośrodka w Jarozławcu. 2 tony - nawalił po sam dach- Spocik w Kutnie
Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Nowicjusz - wątek powitalny