Treść opublikowana przez lukasera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my również dziękujemy foty i filmiki wrzucę niebawem
-
Spociki Łódzkie
Wszystkim wjeżdzającym do BT życzę udanej podróży i dobrej zabawy :good:
-
Spocik w Kutnie
I jak, znalazłeś jakiś transport? Udanego wyjazdu i dobrej zabawy życzę
- Spoty Kościerzyna
-
Spocik w Kutnie
a Heniooo nie jedzie z Kutna? Coś zaginal w akcji i sie nie odzywa...
-
Spocik w Kutnie
Spoko,jak tylko wrócisz to daj znać co z tym Twoim "mechanikiem" i jak coś to zadzwonie i Cie wstępnie umówie. Tylko u Krzyśka średni czas oczekiwania to min tydzień :/ no ale zadzwonimy, zagadamy i moze coś wymyśli. A łatek i moskal kolego są zdolni do wszystkiego także uważaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A grzanie opłaciłeś, czy bedziemy sie przytulać wszyscy w kupie w nocy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie ogladalem pogode i zanosi sie,ze w piątek może uda nam sie bałwana ulepić... Bieniek jak zamarznie piasek na plaży to może sie tym razem nie zakopiesz
-
Spocik w Kutnie
heheheh spooko. Szerokości życzymy uważaj tam na północy na te bydlęce osoby [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 16:20_________________________________________________Hehe Szamek, jak tam bedziesz w BT na piętrze z Moskalem i Łatkiem, to ja nie wiem,czy bedziecie w stanie w niedziele wracać autem lepiej zamykajcie pokoje jak bedziecie gdzieś wychodzić, bo na bank coś odpier**lą
-
Spocik w Kutnie
To pare sztuk zabiore ze sobą :beer1: Nie zapomnij o czekoladzie dla Kasi,co jej rok temu obiecałeś, bo Cie bedzie cały zlot opier
-
Spocik w Kutnie
Słuchaj jak wrócisz z Jaroslawca,to podjedź do kutna i na pewno znajdziesz jakieś biuro nieruchomości. Wydaje mi się,ze jedno było na ulicy Podrzecznej na przeciwko banku BGŻ. Jak wrócimy to sie popytam znajomych,ktoś na pewno podpowie;) A poza tym,to spać, bo niedługo trzeba wyjechac :naughty: PS> Wiesz już o której bedziecie w Jarosławcu? ja planuje wyjechać z Torunia rano około 6... navi mi pokazała,ze niecałe 5h bede jechał, wiec okolo 11-12 powinienem dojechać i zaczac spijać Kasztelanki heheh (przywieźć Ci pare )
-
Spocik w Kutnie
Jest jedna agencja na Krzywej,ale nie taka jakiej potrzebujesz :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I ja dołoże 3 grosze:) również potwierdzam, wymieniałem swój zaraz po Wrześniowym zlocie w jaroslawcu. Tutaj opis jak to zrobić - 10min roboty. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70537.0
-
Spocik w Kutnie
hahaha wyjebany awatar
-
Spocik w Kutnie
nawet 2 [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:56_________________________________________________Szymek zrobiłeś furmanke?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
da się, Alvaro mi tam kiedyś tłumaczył co i jak...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki bedzie ktoś w jarosławcu co ma navi pomiędzy zegarami z PL językiem? potrzebuje wgrać do swojej polskią mowę... Kombinowałem z różnymi płytami, przestawiałem tam ten angielski metryczny itp, ale gadac po PL nie chce. Pewnie soft jakiś nowszy potrzebuje i nie wiem,czy sama płyta coś pomoże...
-
Spocik w Kutnie
Zrobiłem :good: Ale bedzie Widziałem,że kropka dostaleś, bo kolesia od ch... nazwałeś [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 09:38_________________________________________________Pytałeś w innym wątku o pranie volvo, w Kutnie na 29Listopada ja prałem astre ojca i BMW teścia i powiem Ci, że całkiem nieźle wyglądało. Jak mocno uj***ny to około 150zł powinno kosztować.
-
Spocik w Kutnie
Co tu taka cisza znów? :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
Karaluch robił ostatnio do 2,5tdi za 1700zł. demontaż, wysyłka, uszczelnianie i montaż.
-
Spocik w Kutnie
hahaha spoko,jak bedzie mi spuszczał olej [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:04_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189070.0 chłopaki,jeśli ktoś nie chce jechać do bukowiny,to polecam Jaroslawiiec... [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________Szymek jak tam auto?
-
Spocik w Kutnie
Spoko,jak teraz do niego bede dzwonił, to powiem siema Karaluch
-
Spocik w Kutnie
Szymon co popsułeś? znowu dzwona jakiegoś wyłapałeś Jak coś potrzebujesz porządnie zrobić, to dzwoń do mnie i umówie Cie z Krzyśkiem "karaluchem" jak to wypsiu określił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I co tam, spociliście na skwerku? ja co jestem w gdyni,to nigdy nie mogłem trafić na skwerkowy spot, na matarnie ciągle jeździliście:) a swoją drogą, to jakieś zawody powinniście zrobić typu kto wjedzie na lód na marinie pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna Alex najbardziej lubi jeździć w Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html Dzięki w imieniu Alexa z Gdyni