Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
życie zapier....ala i nie ma kiedy na klub wejsc. Jak u tych gołębi... ziarno kupa- ziarno kupa
-
Spocik w Kutnie
Myślalem,ze jak statnio byłeś, to inny miales... i qr** nie mułem [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:20_________________________________________________zreszta zaspany byłem... Wybaczam Ci,ze Cie nie poznalem :decayed:
-
Spocik w Kutnie
w czarnej d*pie można by rzec [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:12_________________________________________________ To rano koło MPC z tym wiejskiem grilem to Twoje było ??? coś Ty zrobił [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:15_________________________________________________... Zresztą ja żadnych Szamków nie znam
-
Spocik w Kutnie
No ja jestem jutro cały dzien w pracy wiec możesz zajrzeć choć fajniej było by zrobić spota.
-
Spocik w Kutnie
Trzeba coś napisać, bo w tabeli na sam dół prawie spadliśmy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAJCIE
-
Spocik w Kutnie
Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.
-
Spocik w Kutnie
no cena nawet bardzo dobra tylko potrzebuje te gume przełożyć na juz. Wiesz,jak kupiłbym cos na miejscu to zawsze jakas możliwość reklamacji jest, a przez all i za taka cene kupić, to troche strach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spocik w Kutnie
mam jeszcze nagranego jednego goscia. W czwartek bedzie w kutnie i popatrzy czy cos ma. Na allegro znalazłem najtansza za 60zł, 25 przesyłka, około 12 przekładka. W stówce bym sie zmieścił...- Spocik w Kutnie
Panowie wpadłem w dziure i mam jajo na oponce, Może leży komuś z was jedna stara 205/50/17 najlepiej dunlop winter sport M2. Nie oplaca mi sie kupować 1 szt na jakies 2 miechy... dajcie znać na PW jeśli coś znajdziecie. Dzięki;) [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 11:38_________________________________________________Podpowiedzcie gdzie jeszcze moge poszukać. BYłem w 2 miejscach na adamowicach, w nowej wsi i na sójkach. Niestety 17 prawie nigdzie nie maja:/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________u MIniszaków też nic...- Spociki Łódzkie
Panowie wpadłem w dziure i mam jajo na oponce, Może leży komuś z was jedna stara 205/50/17 dunlop winter sport M2. Nie oplaca mi sie kupować 1 szt na jakies 2 miechy... dajcie znać na PW jeśli coś znajdziecie. Dzięki;)- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Spocik w Kutnie
Stary fura nie do ruszenia w CT- Spocik w Kutnie
http://www.joemonster.org/art/16049/Jedyny_w_swoim_rodzaju_mercedes_ktorym_chcialbys_zaszpanowac_na_miescie- Spocik w Kutnie
i Heniooo z Kaśką tez jest na liście.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:47_________________________________________________ Kimi ja też żałuje,ze ciągle coś wypada. Z Waszej ekipy poznałem tylko Mariusza i Kachne w Jarosławcu Musimy nadrobić stracony czas hehehe, co do grilla to fajna sprawa. Mam nadzieje,ze w końcu się uda i na wyjazd do BT bedziemy już się dobrze znać- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie- Spocik w Kutnie
Ja odpadam, 29-30 po 11h w pracy- Spocik w Kutnie
nono też jestem za spotem Chociaż mój możesz podrzucić, bo właśnie w robocie u mnie wisi na zapleczu i już sie w pracy dopytują kiedy bedą nowe zdjęcia na ścianie [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________panowie tani dupowóz do kupienia od znajomego http://allegro.pl/daewoo-espero-1-8-cd-lpg-polecam-i1403288770.html do poprawek blaharskich, troche mu progi wpierdala, ale jak dla jakiegoś małolata albo fure do dojazdu na pole może być [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________zaniemówili? Dziadek strąca sople.- Spocik w Kutnie
No to zamawiaj szymon 4 sztuki i weź sobie też i ramke. Prześlij nam na PW nr konta i zrobimy Ci przelewy. Jak dostaniesz kalendarzyki,to bedzie przynajmniej okazja zeby spota zrobić w koncu;) Podziel koszta przesyłki na 4 i chyba każdy będzie zadowolony. Może tak być? pasuje wszystkim?- Spocik w Kutnie
Nikt wiecej do mnie nie napisał,wiec lista konczy sie na naszej 4. Poczekamy do wieczora i zadecydujemy kto zbiera kase i zamawiamy. Ja narazie jeszcze jestem na wyjeździe sylwestrowym, jak Bozia da,to wieczorem bede w domu [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0 Panowie miejsca sie konczą ..- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jade esą , bierz mocna linke :naughty: :naughty: to chyba z 3 wezmę to jak sie rozpędzi,to na Wilką Krokiew Cie wciągnie- Spocik w Kutnie
3. Lukasera Zamówmy po nowym roku,moze jeszcze ktos sie dopisze [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:49_________________________________________________ To i miejsce na afterek dla Klubu bedzie :gwizdanie: - Spocik w Kutnie