Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    życie zapier....ala i nie ma kiedy na klub wejsc. Jak u tych gołębi... ziarno kupa- ziarno kupa
  2. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Myślalem,ze jak statnio byłeś, to inny miales... i qr** nie mułem [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:20_________________________________________________zreszta zaspany byłem... Wybaczam Ci,ze Cie nie poznalem :decayed:
  3. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    w czarnej d*pie można by rzec [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:12_________________________________________________ To rano koło MPC z tym wiejskiem grilem to Twoje było ??? coś Ty zrobił [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:15_________________________________________________... Zresztą ja żadnych Szamków nie znam
  4. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No ja jestem jutro cały dzien w pracy wiec możesz zajrzeć choć fajniej było by zrobić spota.
  5. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Trzeba coś napisać, bo w tabeli na sam dół prawie spadliśmy
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    no cena nawet bardzo dobra tylko potrzebuje te gume przełożyć na juz. Wiesz,jak kupiłbym cos na miejscu to zawsze jakas możliwość reklamacji jest, a przez all i za taka cene kupić, to troche strach.
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    mam jeszcze nagranego jednego goscia. W czwartek bedzie w kutnie i popatrzy czy cos ma. Na allegro znalazłem najtansza za 60zł, 25 przesyłka, około 12 przekładka. W stówce bym sie zmieścił...
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Panowie wpadłem w dziure i mam jajo na oponce, Może leży komuś z was jedna stara 205/50/17 najlepiej dunlop winter sport M2. Nie oplaca mi sie kupować 1 szt na jakies 2 miechy... dajcie znać na PW jeśli coś znajdziecie. Dzięki;) [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 11:38_________________________________________________Podpowiedzcie gdzie jeszcze moge poszukać. BYłem w 2 miejscach na adamowicach, w nowej wsi i na sójkach. Niestety 17 prawie nigdzie nie maja:/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________u MIniszaków też nic...
  10. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie wpadłem w dziure i mam jajo na oponce, Może leży komuś z was jedna stara 205/50/17 dunlop winter sport M2. Nie oplaca mi sie kupować 1 szt na jakies 2 miechy... dajcie znać na PW jeśli coś znajdziecie. Dzięki;)
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Stary fura nie do ruszenia w CT
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    http://www.joemonster.org/art/16049/Jedyny_w_swoim_rodzaju_mercedes_ktorym_chcialbys_zaszpanowac_na_miescie
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    i Heniooo z Kaśką tez jest na liście.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:47_________________________________________________ Kimi ja też żałuje,ze ciągle coś wypada. Z Waszej ekipy poznałem tylko Mariusza i Kachne w Jarosławcu Musimy nadrobić stracony czas hehehe, co do grilla to fajna sprawa. Mam nadzieje,ze w końcu się uda i na wyjazd do BT bedziemy już się dobrze znać
  14. witaj w klubie
  15. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ja odpadam, 29-30 po 11h w pracy
  16. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    nono też jestem za spotem Chociaż mój możesz podrzucić, bo właśnie w robocie u mnie wisi na zapleczu i już sie w pracy dopytują kiedy bedą nowe zdjęcia na ścianie [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________panowie tani dupowóz do kupienia od znajomego http://allegro.pl/daewoo-espero-1-8-cd-lpg-polecam-i1403288770.html do poprawek blaharskich, troche mu progi wpierdala, ale jak dla jakiegoś małolata albo fure do dojazdu na pole może być [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________zaniemówili? Dziadek strąca sople.
  17. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No to zamawiaj szymon 4 sztuki i weź sobie też i ramke. Prześlij nam na PW nr konta i zrobimy Ci przelewy. Jak dostaniesz kalendarzyki,to bedzie przynajmniej okazja zeby spota zrobić w koncu;) Podziel koszta przesyłki na 4 i chyba każdy będzie zadowolony. Może tak być? pasuje wszystkim?
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Nikt wiecej do mnie nie napisał,wiec lista konczy sie na naszej 4. Poczekamy do wieczora i zadecydujemy kto zbiera kase i zamawiamy. Ja narazie jeszcze jestem na wyjeździe sylwestrowym, jak Bozia da,to wieczorem bede w domu [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0 Panowie miejsca sie konczą ..
  19. Jade esą , bierz mocna linke :naughty: :naughty: to chyba z 3 wezmę to jak sie rozpędzi,to na Wilką Krokiew Cie wciągnie
  20. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    3. Lukasera Zamówmy po nowym roku,moze jeszcze ktos sie dopisze [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:49_________________________________________________ To i miejsce na afterek dla Klubu bedzie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.