Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. moja niunia jak ja kupowałem miała przyciski rówież wytarte,a kiera wygladałą jak nowa. (Rok prod 2002). Wczesniej mialem passata z 98 roku i tam nic nie było wytarte pomimo wieku auta. ani przycisk od klimy, ani od włączania świateł nie nosiły śladów wytarcia,więc myśle kolego,ze Twoje upatrzone autko może mieć wiekszy przebieg... W każdym razie, mnie przyciski nie zraziły, da sie je szybko wymienić i autko wyglada jak nowka
  2. 2 dni temu użyłem takiego środka. niemieckiej produkcji (niestety nazwy nie spisałem) koszt okolo 35 PLN. jeśli chodzi o poprawę, to mogę cenić na około 25-30% lepiej. Szalu nie robi... jak już smrodek sie ulotni, to bardziej świeże powietrze czuć, no ale jakies 20 sekund nadal zalatuje. Osobiście średnio polecam...
  3. Mam tak samo. kupiłem juz autko z tym nalotem. próbowałem czyścić pastą lekko ścierną, do czyszczenia chromów, ale nie pomogło...
  4. Musisz wysunąć (otworzyć) szufladki, wtedy po skrajnych stronach powinny być takie zapadki, które nalezy powadzić jakimś wąskim śrubokrętem. z tego co pamiętam, to ta na drobne powinna być połączona razem z przyciskiem ESP. Sam osobiście najpierw wyciagnalem ta na napoje, i pozniej juz mniej wiecej wiedziałem,gdzie szukać tych zapadek przy szufladce na drobne.
  5. Dołączam się do pytania
  6. ladna opona,ale nie stac mnie na taka. 400-450 zl to dla mnie cena[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 23:44 _________________________________________________A co myślicie o Gislaved speed 606 ??? http://www.opony.com/opony/54462_gislaved_speed_606.html
  7. Witam Jakoś przez przypadek włączyłem opcję Randoom przy odsluchiwaniu płyt CD. Teraz po przyciśnięćiu kolejnego utworu, wybierany jest losowo kolejny utwór. jak to wyłączyć?? Radyjko to Audi Concert. Z góry dzięki za podpowiedź.
  8. Witam Proszę o opinie na teat tych opon? dużo czytałem pochlebnych opini o dunlopach. mam 2 modele i jeszcze sie waham, który wybrać, ale pewnie wybiore te pierwsze. Jeźli ktoś już na nich jeździł proszę o opinie. 1. http://www.opony.com/opony/46894_dunlop_sp_sport_maxx.html 2. http://www.opony.com/opony/53103_dunlop_sp_sport_01.html
  9. Te mi zostały i nie jestem pewien co do nich. możecie pomóc? chodzi mi o dokladne tłumaczenie. 1MU = Leather trimmed sports steering wheel for air bag system with Tiptronic 4KC = Side and rear windows in heat-insulatingglass 6XE = Exterior mirrors: electrically foldable and electrically adjustable/heated 9Q4 = Multi-function display/on-board computerwith check control - FIS 0YL = Weight range 11 installation control only, no requirement forecast MR1 = 6-cyl. diesel engine 2.5 L/132 kW 24V TDI with fuel distributor injection pumpbase engine is T1K/T5T 1N1 = Power steering Jak gdzieś je przeoczyłem to sory. z góry dzięki
  10. A nie masz regulacji głośności telefonu i navi w menu radia?
  11. Mialem ten sam problem. WD-40 i Za którymś szarpnięciem puściło. Teraz już jest ok. Za to ze zdjęciem siedziska na tyle było jeszcze gorzej. Powodzenia
  12. Filc do podklejania mebli i cisza zlokalizuj miejsce, przyklej małą łatke i nawet nie bedzie widać. a filce są czane, wiec z moją skórką sie zlewa
  13. mialem podobny problem, z tym,ze podczas rozbierania fotela urwałem te plastikowe zatrzaski. Wiecie moze jakie mają oznaczenie, kod czy numer? pewnie ciezko mi będzie teraz takie dostać? B6 2002
  14. a wymienial ktoś ostatnio do 2,5 TDi AKE? może macie dostęp do Kosztorysu, bo nie wiem ile szykować. pewnie poniżej 3 z robocizną nie zejdzie
  15. lukasera odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    A czy do A4 B6 [2,5 TDI quattro] wchodzi również 5,5 litra oleju?
  16. Witam Od kilku dni jestem posiadaczem A4 B6 2,5 TDI Quatro z 2002 roku. Autko wymaga dopieszczenia i fachowego przeglądu, wiec mam nadzieje,ze uzyskam na forum cenne rady, które umożliwią bezstresową eksploatacje mojego autka. Pozdrawiam Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.