Treść opublikowana przez lukasera
-
[ALL B6] Boczki drzwi kierowcy - demontaż plastikowego uchwytu
Witam. Sory za odgrzanie kotleta,ale może mi ktoś podać numer z Etki tego plastiku (nr 5 z linku od Marioliniego?) Ten który się wyciera i szpeci cały boczek. Potrzebuję numer części z otworem na 4 elektryczne szyby i elektrycznie składane lusterka,ale to chyba nie ma znaczenia... Acha i również przydałyby mi się numery przełączników do podnoszenia szyb od str kierowcy. z góry dzięki Pzdr
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Pytanie do użytkowników tych anten: 1. Georgia 2. Florida O Floridzie czytam dużo pozytywnych opinii, o Georgii zdania są podzielone. Wrzućcie swoją opinię odnośnie tych konkretnych anten, którą bardziej polecacie. Nie interesują mnie opinie na temat innych anten, proszę o rozpatrzenie tych 2 konkretnych modeli. Z góry dzięki za podpowiedzi.
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Pochwalę się nowym odkryciem... Mnie trzeszczy lewy boczek obicia bagażnika przez długi czas myślałem,ze to roleta,ale jednak po wypiciu paru piwek byłem zmuszony zająć tylne miejsce podczas jazdy Po chwili usłyszałem,że skrzypienie nie dochodzi z rolety,a z plastiku, który dochodzi do małej tylnej szybki a dokładniej gdzieś z wnętrza boczku... Jutro spróbuje sie tam dostać i przesmarować co trzeba. Pozdro dla klubu skrzypaczy [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 21:59_________________________________________________No i boczek rozebrany, przesmarowane prawie wszystko co się da, natomiast wg mnie winowajcą była część plastikowa, która dociska boczek- tam, gdzie zaczepia się roletę. Jak odkręciłem śrubkę, to rozsypała się plastikowa otoczka, cos na kształt podkładki - ona dociska boczek do karoserii. założyłem nową gumową podkładkę, przesmarowałem resztę i nastała cisza:) (krótko sie cieszyłem, bo urwał mi sie po chwili zatrzask podłokietnika:( chyba złośliwość rzeczy martwych...ehh)
-
[ALL B6] Mała navi DX nie startuje - co może być przyczyną ?
tak jak Ci pisałem wcześniej ..."Rds z radia wyświetlił się praktycznie od razu, natomiast navi zadziałała za drugim uruchomieniem auta (prawdopodobnie wczytywał się soft z nowej mapy)..."
-
[ALL B6] Mała navi DX nie startuje - co może być przyczyną ?
Mój problem polegał na kodowaniu. Tutaj instrukcja jak zmienić kodowanie Vagiem: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_kodowanie_fis_dla_funkcji_rds_i_navi-t64918.0.html;msg704607#msg704607 Nie potrzeba żadnych loginów,ani haseł, wystarczy dodać wartość o odpowiednią liczbę, w moim przypadku na FISie nie było informacji z radia i navi wiec dodałem +05 (+01 radio, +04 navi) do pierwotnej wartości kodowania. Rds z radia wyświetlił się praktycznie od razu, natomiast navi zadziałała za drugim uruchomieniem auta (prawdopodobnie wczytywał się soft z nowej mapy). Powodzenia
-
[ALL B6] Demontaż stopu w Avancie
A ja szukam silniczka do tylnej wycieraczki. ta klapa ze szrotu ma może silniczek?jak tak,to moze sie jakos dogadamy
-
[B6 AVF] Woda na progach
Przesmaruj uszczelki i bedzie git;) PS. u mnie tak samo stoi woda
-
Strefa Śmiechu
http://forum.gazeta.pl/forum/w,88104,96604494,96604494,Poplakalam_sie_ze_smiechu_szczegolnie_przy_gumie.html dobre
-
[ALL B5] Jak Wam się podobają LED'y ?
To B5 mialy czujniki przepalonych żarówek?
-
[ALL B6] Prośba o pomoc z tylną wycieraczką - manetka,czy silniczek, jak zdiagnozować?
ok, dzięki za odpowiedź. Ma ktoś numer tego silniczka?
-
Spocik w Kutnie
Dobra nygusy czas cos zorganizować, bo tyko gadamy,ze cos by sie przydało zrobić i nic nie ma. czekam na propozycje dnia i godziny. miejsce sie znajdzie jakies fajne i zrobimy tego spocika w koncu;)
-
[ALL B6] Rodzaje lamp przednich
Reasumując... jeśli chce mieć czarny środek w zwykłych lampach halogenowych,to muszę je rozklejać i malować srebrny spód? nie wychodziły ori wersje z ciemnym środkiem pod H7?
-
[ALL B6] Rodzaje lamp przednich
Panowie podłącze się do tematu. Posiadam zwykłe reflektory halogenowe w mojej B6, a chciałbym zmienić na te z czarnym środkiem. możecie podać mi ich numer? może ma ktoś takie na zbyciu w dobrej cenie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Prośba o pomoc z tylną wycieraczką - manetka,czy silniczek, jak zdiagnozować?
Wiem,ze wiele już było wątków na ten temat, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Zaczyna mi wariować tylna wycieraczka. Na początku zacinała się, a teraz nie dość,ze się zacina, to jeszcze nie mogę jej wyłączyć (reaguje dopiero po kilku lub kilkunastu próbach przełączania manetki). W podobnych wątkach koledzy pisali,ze wycieraczka włączała się samoczynnie, kręciła dookoła itp. U mnie tak nie jest, jeśli przełączę manetkę to się uruchamia poprawnie, problem pojawia się tylko przy próbie wyłączenia. Spryskiwacz również działa bez zarzutu. Załączam krótki filmik pokazowy Sporo problemów było w B5 z ukręcającą się dyszą. Czytając wątki wywnioskowałem,ze w B6 jest raczej problem z silniczkiem lub manetką. Możecie mi podpowiedzieć jak zdiagnozować która część się kończy?manetka,czy silniczek wycieraczki? ewentualnie części katalogowe lub wstępne koszty naprawy. Acha - zauważyłem,że problem się nasila kiedy pada deszcz lub jest wysoka wilgotność powietrza, moze to bedzie jakas podpowiedź... Poczytałem sporo na forum i znalazłem 2 możliwości. oto linki, które mi w tym pomogły: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21994.0.html;highlight=tylna+wycieraczka - ten stawia na silniczek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51460.0.html;highlight=tylna+wycieraczka - ten na manetke
-
[B6 AVF] 1.9TDI 131PS 2003/08 Avant
ogólnie autko przyjemne dla oka. Uważaj z tymi Ledami w zderzaku,zeby nie zrobić wieś tuningu, bo nie przystoi takiej furce;) Pomyśl o LEDzie np w tylnych lampach, porozglądaj się jak chłopaki z forum mają porobione. pozdro
-
[ALL B6] A4 B6 AKE 180PS Quattro
No to kolego przyjemnej jazdy i uciechy z prowadzenia Gwarantuje Ci,ze poczytasz trochę forum i zaraz znajdziesz pomysły na pierwsze mody Pozdro
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9 TDI
Kolorek super, dokładki w kolor daja ładny efekt. pokaż środek, aha i naklejki a4-klub Ci brakuje
-
[ALL B6] Funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home)
mam zwykły włącznik świateł, bez funkcji auto, bez małego włącznika. Wyłącznie z regulacją wysokości. Vagiem włączyłem zapalanie się świateł podczas włączania zapłonu, myślałem,ze jest może jakieś kodowanie na tą funkcję odprowadzania.
-
[ALL B6] Funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home)
Interesuje mnie - Funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home). Czy można ją właczyć za pomocą Vaga w każdej B6? bez względu na xenon, halogen, czujnik zmierzchu itp szukałem sporo, ale nie mogłem znaleźć. Jeśli może mi ktoś podesłać kodowanie, to bede wdzięczny. Pozdro
-
[B6 AVF] Nie działa regulacja odcinka lędźwiowego
jaką zaślepkę? nie słychać silniczka. kredowi zapewne chodziło o tylną obudowe fotela. zdejmiesz plastikową osłonę,to bedziesz mial dostęp do cięgien i zobaczysz,co nie działa,ewentualnie sie przerwało. Tylko uważaj na uchwyty,zebyś sobie nie połamał
-
[ALL B7] Rodzaje atrap
- [ALL B7] Polerowanie lub renowacja przedniej szyby
rysy sie robia od otwierania i zamykania brudnych szyb Wystarczy,ze zdejmiesz boczek i zobaczysz na łączeniu szyby z uszczelką ile syfu tam sie nazbierało.- [B5 AFB] Silnik nie odpala
Jeśli skrzypi, to na pewno jakaś guma na wahaczu. może nie mieć luzu,a i tak bedzie skrzypieć. było troche na ten temat, poczytaj na forum.- [B6 BFC] Dziwne kołysanie na boki przy dodawaniu gazu
to jeszcze napisz jakie były koszty wymiany, bo sporo osób ma ten problem. Z góry dzięki- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeśli będziecie,to chętnie wpadnę. Wybieram się do Gdyni, więc są duże szanse,ze wpadne do kozaków z 3miasta:) - [ALL B7] Polerowanie lub renowacja przedniej szyby