Treść opublikowana przez lukasera
-
[B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
No to ja kolego zaproponuje Ci standardowo dokładeczki w kolor autka. Sam dopiero niedawno swoje pomalowałem,ale auto wygląda mega młodziej, no i rozsądne LEDy do tyłu i bedzie mega Felga najładniejsza do srebrnego a4 :oklaski: Możesz przy zmianie opon spokojnie 225 założyć, ciut ciszej bedzie aa i jak masz włoszke,to pewnie lusterka Ci sie ładnie składaja
-
[ALL B6] Prawy halogen do b6
Proszę o numer prawego halogenu do B6.
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
Jeśli zawioze same dokładki, to wtedy kolor dobierze po kodzie lakieru?
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
To jeszcze napiszcie czy wiecie kto by się tego podjął w okolicach Łodzi lub Torunia, bo tam często bywam. Może kogoś polecicie? jak coś to PW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie szukam dobrego i niedrogiego lakiernika, który pomaluje mi dolne dokładki w kolor nadwozia. Niestety u mnie w mieście takiego nie ma, a często bywam w Toruniu, więc może ktoś z Was niedawno malował i mi kogoś poleci? Będę wdzięczny, pozdro
-
Spociki Łódzkie
Panowie szukam dobrego i niedrogiego lakiernika do pomalowania dokładek w kolor nadwozia. W Kutnie nikt nie chce się tego podjąć - partacze same lub ceny z kosmosu. Ktoś z Was moze malował u kogoś i poleci??? Łódź i okolice
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
Skoro mam numer lakieru na wlepce,to jeśli takim samym pomaluje te dokładki,to będzie się jakoś strasznie różnic? rozumiem,ze plastik,to nie blacharka,ale na pewno powinien być zbliżony,prawda? Bo lakiernik dziś stwierdził,ze jak on pomaluje,to będzie się różniło od reszty i,ze za dużo roboty z tym jest...
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
Nie no masakra nikt u mnie w mieście nie chce podjąć się malowania dokładek. Podejrzewam,że większość nie wie jak sie do tego zabrać, bo od razu twierdzą, że za chwile farba będzie odpadać... albo,że za dużo roboty z tym jest. Zaczynam się łamać i chyba zostawie je w spokoju
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Kolego a ile zapłaciłeś za malowanie dokładek w kolor?
-
Spocik w Kutnie
http://vimeo.com/10690683 filmik z bukowiny
-
Spocik w Kutnie
NO TO CHŁOPAKI WESOŁYCH !!! MIĘKKIEGO JAJKA I TWARDEJ KIEŁBASY
-
Spocik w Kutnie
to spotykamy sie na tym samym parkingu co ostatnio, postaram sie byc przed 18.
-
[B6 AWX] Moja czarna perła :) - PO WIRUSIE :)
Sory stary,ale zaczne od minusów. Nie podobają mi się te lampy na tyle, (choc sam szukam jakichś ledów) Felga fajna, choć mógłbyś zapodać minimum 17 lub 18" Natomist bardzo fajnie wyglada tył z przyciemnionymi szybkami Koniecznie pomaluj dokładki w kolor. Bezawaryjnej jazdy życzę.
-
Spocik w Kutnie
Dobra, rozsyłam PW
-
[ALL B6] Emblemat Quattro na przedni grill
Jak w temacie, potrzebuję numer znaczka/emblematu Q na przód.
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
ściągacz już się organizuje [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________No i wymienione. Obyło się bez ściągacza,bez żadnego podważania. Moja rada dla tych którzy nie maja ściągacza: 1. podłóż pod wycieraczki na szybę karton 2. jak odkręcisz śruby wycieraczek zalej obficie WD40 3. stań przy lusterku kierowcy 4. poruszaj wycieraczkami zgodnie z ich kierunkiem pracy 5. po 3-4minutch nastaw wycieraczki na sztorc i szarpnij energicznie ramię do siebie. Powodzenia
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
cenna rada, dzieki [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:46_________________________________________________Przy okazji pomaluje dokładki w kolor nadwozia, macie również jakieś rady/wytyczne, o których powinienem wspomnieć lakiernikowi?
-
Spocik w Kutnie
przyjedziesz na spota, bo chciałbym je bliżej obejrzec A w ogóle to jak sie w koncu umawiamy? ja jednak pracuje w sobote,ale gdzies do 16, wiec np 17.30 - 18 mi odpowiada,zeby sie spotkac.
-
[ALL B6] Wewnętrzna, materiałowa okładzina tylnego nadkola
165zł a Aso wiec tragedii nie ma, a nie będzie szpecić. przy 220 zaczeło odpadać
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
mierzyłem średnicę zakrzywionej fifki, dzięki za podpowiedź, jutro zmierze przy wylocie.
-
Spocik w Kutnie
Cytrynóweczka, na każdy stół stawiali taki gąsiorek :gwizdanie:
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
U mnie w Q średnica końcówki ori wydechu wynosi 60mm, mam problem ze znalezieniem ładnej końcówki z taka średnicą montażową. No chyba,ze jeśli podają 55mm to jest razem z tymi wewnętrznymi łapami do przykręcenia... [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item976990168_hit_ulter_koncowki_okragle_n1_90rs_rs_kadex.html ta jest bardzo ładna,ale obawiam sie,ze moze być za wąska do zamocowania.
-
Spocik w Kutnie
Znowu PW trzeba rozesłać,bo tak,to reszta mało zagląda. Ja jutro bede wiedział,czy mam sobote wolną. Nawet jeśli będe pracował, to max do 17 wiec wieczorkiem spokojnie mam czas.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________troche poza tematem: Henioo Ty masz u siebie w środku listwy ze szczotkowanego aluminium? czy one są gładkie,czy ta tzw rybia łuska? mógłbyś sprawdzić?
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
Zaliczyłem niedawno ślizg na bramę, przerysowałem i pogiąłem troche prawy błotnik. Nie wiem, czy wymieniać cały element,czy szpachlować ten, prosze o poradę osoby doświadczone w temacie lakierowania, ponieważ ja jestem laikiem w tej dziedzinie. Dodam,ze w jednym miejscu pękł również lakier.
-
[ALL B6] Wewnętrzna, materiałowa okładzina tylnego nadkola
POtrzebuję numer materiału prawego tylnego nadkola, podarł mi się materiał i wypadałoby wymienić