Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
a po czym sądzisz,ze padł? wiesz,jak zrobić logi i jakie wartości czytać?
-
[ALL B6] Symbol jedynki na FIS'ie
zrób foty, lub opisz dokładniej i bedziemy wiedzieć o co chodzi. A czy przy tym wyświetleniu "1" są jakies wygnały dźwiękowe?
-
[ALL B6] Nie mogę wyjąć radia - zablokowana kieszeń radia, wyjmaki nie działają
ja wyjąłem klimatronik, wiec mam swobodny dostęp do tylnej czesci radia. spokojnie moge złapać je od tyłu i szrpnąć/pchnąć mocniej, niestety to nic nie pomaga. cos trzyma cholernie mocno. nie wiem,co tam mogło się zaciąć. a jak pisałem wyżej wyjmaki wpadają luźno, niczego nie odblokowują, wsadziłem coś grubszego typu pilniczek i też nic. Pare tygodni temu wyciągnąłem radio i wyszło bez problemu, a teraz ni cholery nei chce wyjść
-
Spocik w Kutnie
Panowie widze,że już sie nas troche uzbierało, więc czekam na propozycje, usalmy date, godzine i bedzie pierwszy spocik:)
-
[ALL B6] Nie mogę wyjąć radia - zablokowana kieszeń radia, wyjmaki nie działają
Skoro Ci trzyma lewa strona, to co da Ci schowek? Ja wyciągnąłem wszystkie elementy w okolicy radia, tj. szufladki z góry, klimatronik z dołu i jedyne,co mi to dało,to to,że moge wsunąć reke i z tyłu radia je pchnąć,a nie ciągnąć za gałki, ale nadal cos cholernie trzyma. Rozważam zdjęcie całego tunelu,ale nie wiem,czy mi sie uda, jeśli radio jest w kieszeni...
-
[ALL B6] Odpryski lakieru na uchwytach ramion wycieraczek
Problem doryczy aut do 2003r. Później zaczęli montować już Aero Wipers. Mocno polecam upgrade do takiego rozwiązania. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=142777 Komplet (ramiona i pióra) kupisz w każdym ASO za około 300PLN. dokładnie, było wiele razy na forum. Ja zanim zmieniłem na Aero użyłem czarnej farby lakierniczej. Z bliska kiepsko, ale przynajmniej z daleka nie raziło tak w oczy;)
-
[ALL B6] Mój Avancik
Ładnie wygląda, pojeździsz troche,to zaczniesz szukać, co by tu zmienić pokieruj sie radami chłopaków a ja dołożę jeszcze swoją: ciemne szybki w jasnej wygladaja zaje... Pozdro
-
[ALL B6] Nie mogę wyjąć radia - zablokowana kieszeń radia, wyjmaki nie działają
Jak w tytule. nie mogę wyciągnąć Concerta II z mojej B6. Cos się zatrzasnęło, lub ułamało, nie mam pojęcia. Wyciągnąłem już szufladki z góry, klimatronik z dołu. Z lewej strony radia trzyma mi zatrzask. Wyjmaki wpadają luźno, nie ma żadnej reakcji. Wkładałem coś grubszego, ala pilniczek, też nie pomogło. Miał ktoś podobny problem? Wczoraj siedziałem nad tym 4 godzini i straciłem ciepliwość... help
-
[ALL B6] Wyciaganie popielniczki pod climatronikiem
A ja poprosze podłokietnik. super widac teraz co tam w nim leży.
-
[ALL B6] Zniszczona tapicerka i Vanish
A prałeś cały element,czy tylko punktowo? jeśli punktowo,to na pewno by plamy zostały, jeśli pojechałeś po całości powinno być ok. Ja w ubiegłym roku prałem cały środek vanishem, łącznie z podsufitką i wszystko było ok.
-
[ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
Rezałeś coś,czy po prostu wyjąłeś jeden, włożyłeś drugi i wszystko pasiło?
-
[B6 BPG] Navi nie widzi zmieniarki
na 90% kodowanie. miałem to samo w małej navi na FISie. zmieniarka brała płyty, diodka sie świeciła, a zero reakcji w działaniu navi. Przekodowałem Vagiem i wszystko śmiga jak ta lala:)[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 10:55_________________________________________________sory nie doczytałem,w moim przypadku był to napęd navi,a nie zmieniarka...
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji
z panelem różnie bywa. jedni łapią od spodu, pociągają i panel wychodzi bez wyjmowania radia. Mnie sie nie udało i radyjko wyciągnąłem (3min więcej pracy) Sama przednia czesc sterownika klimatyzacji jest przykręcona na jakieś 6 śrubek- odkręcasz, odginasz zatrzaski i wszystko ładnie wychodzi. później w środku około 4 śrubek i jedna taśma do wypięcia. Przekładasz przód, skręcasz i wszystko hula.
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji
możesz odkręcić przednią część nowego panela i założyć do tego który masz na aucie. wtedy nie bedzie trzeba Vagować.
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji
300 zl to cholernie drogo. poszukaj dobrze, znajdziesz za połowe ceny. możesz kupić uszkodzony i przełożyć tylko przednią cześć. a czy od B7 to możesz sprawdzić np po dacie produkcji, która jest na wlepce tego sterownika. Pamiętaj,ze jak przełożysz całość, to musisz później Vagiem zaadoptować urządzenie, czyli przyuczyć Vinu. A które przyciski masz wytarte? ja mam na sprzedanie taki panel, jak Ci przypasują klawisze,to mozesz poprzekładać, zerknij tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_klimatronik_1din-t71979.0.html;msg795146#msg795146
-
[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?
Gdzieś po wewnętrznej stronie części plastikowych elementów wypal (np. lutownicą) lub wydrap swoje numery rejestracyjne. Już kiedyś o tym pisałem. Nie jest to zabezpieczenie,ale osoba która Ci coś zapier... przynajmniej pożytku nie bedzie miała.
-
[ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
No to jak już zamontujesz,to wrzuć foty jak wygląda założony i wieczorem z podświetleniem;)
-
[B6 AKE] Najprawdopodobniej padł wtrysk sterujący po 5 miesiącach od wymiany
Nie jestem specem w prawach konsumenta,ale możesz zagadać w ASO,ze towar który nabyłeś jest niezgodny z umową (kupna-sprzedaży). Podczas zwrotu masz prawo zastosować się do praw reklamacji, oraz niezgodności z umową. Możesz spróbować zarzucić,ze ten wtrysk miał wadę konstrukcyjną od samego początku i nie powoływać się na naprawę gwarancyjną, tylko na wymianę na nowy ze względu na niezgodność z umową - wg mnie większe szanse na odzyskanie kasy/wymianę na nowy.
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
koledzy na pewno macie racje w swoich wypowiedziach,ale gdybyście zerknęli na podobne wątki, to zobaczylibyście,ze sporo osób ma z tym problemy. Trzeba przyznać,ze średnio są wykonane te elementy plastikowe typu włącznik świateł, przyciski na klimatroniku,czy radiu. Osobiście jestem osobą, która dba bardzo o auto,niestety auto trafiłem z drugiej ręki i na blacie miałem 240kkm i raczej był to realny przebieg. kiera wygląda dobrze, siedzenia w porządku, a radio i klima powycierane. Wymieniałem niedawno panel klimatronika i kiedy już miałem nowy na starym zrobiłem test: przejechałem mocno paznokciem po elemencie i niestety przy powtórzeniu tej próby zdarła się farba i wylazł biały plastik. Także wg mnie te plastiki są naprawdę na niskim poziomie wykonania pod względem wytrzymałości na ścieranie,zarysowania.
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
A co CI tak zależy na tym klimatroniku z B7? chyba jakaś zajebistą cenę znalazłeś? ja parę dni temu kupiłem taki klimatronik od b6 na allegro - 100zl zapłaciłem -igiełka, zero kombinowania. Możesz przekręcić tylko przedni panel, lub w kilka minut Vagiem zaadoptować. A co do koloru concerta, to potraktuj go parę razy plakiem, natłuścisz plastik i powinien trochę ściemnieć. Ile zapłaciłeś za radio? też się rozglądam;)
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
użyj szukajki, to sporo znajdziesz, np: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24909.0.html;highlight=kontrolka+pas http://www.a4-klub.pl/smf/all_zegar_radiowy_w_aucie-t1641.15.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_punkty_a_i_b_albo_x_i_y-t23679.0.html
-
Spocik w Kutnie
taa 2 fury i spot
-
[B6 AWX] Historia napraw z ASO - co oznaczają te numery ?
Wszystko działa. Wyczyść pliki cookie, historie, tymczasowe i powinno Ci ruszyć.
-
[B7 BPW] Problem z Fis'em
Nie wykluczaj również złego kodowania. Moja B6 miała małą navi i rds wyłączony VAGiem. Musiałem wszystko przekodować,żeby zaczęło działać.
-
Silnik TDI i olej rzepakowy to dobre połączenie?
to żeś kotleta odgrzał na starym oleju