Treść opublikowana przez lukasera
-
[ B6 AWX] Problemy ze schowkiem
wyjmij schowek i zobacz,czy taka zapadka na koncu sie nie ukruszyła lub małe trybiki z boku szufladki. u mnie sie otwieral, ale nie zamykał i to był problem tej zapadki. Udało sie naprawić samemu.
-
[B6 AKE] Jedno pytanie o świece żarowe
Panowie jedno krótkie pytanko. Nabyłem świece żarowe BERU i chce sie tylko upewnić,czy są to odpowiednie do mojego motoru 2,5 TDI AKE Numer natłoczony na świecy: BERU GERMANY 604 0 100 226 338
-
[B6 AWX] Charczenie podczas dodawania gazu
Podłączam się pod temat, natomiast u mnie występuje to okresowo w momencie zmiany z R na D. zdarza się raz na 20-30 zmian biegu, wiec sie nie zagłębiałem. charczenie trwa okolo 1 sekunde, pozniej juz wszystko ok, no i bez dodawania gazu.
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem
sprawdź też aku
-
[ALL B6] Asfaltowe plamy
dokładnie tak. Działa na pewno, bo ostatnio usuwałem kilka plamek nie mając nic pod ręką... pozniej na kolacje suchy chleb
-
[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki
Tak jak mówią koledzy, opaski zaciskowe, a po wewnętrzneaj stronie numer rejestracyjny. Kiedyś w poprzednim aucie,jakie miałem właścicel lutownicą wytopił nry blach:D oszpecił nawet kierunkowskazy, ale miał taki przypadek jak Ty - wszystko mu kroili z auta.
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie kogo polecacie w Łodzi lub okolicach?
-
[ALL B6] Automatyczna skrzynia w b6 - ogólne informacje
kolego użyj opcji "szukaj"
-
[ALL B6] Rozkladanie kanapy
również trzeba użyć sporo siłyzeby wyjąć siedzisko. Nie bój sie,ze sie cos ułamie. Ja naprawde mocno musiałem szarpać,zeby wyszło. Wsuwasz ręke w okolicach, gdzie wychodzą zatrzaski od pasów i ciągniesz
-
[ALL B6] Uchwyt na napoje
z radiem nie bedziesz miał wielkich problemów. albo poszukaj u swojej pani 2 pilniczki do paznokci, albo, jak ja zrobiłem - 2 nożyki do tapet i poszło, tylko delikatnie trzeba to zrobić,zeby sie nie pociąć, no i żeby nie ułamały sie gdzieś w środku. pomocne linki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28170.0.html;highlight=b6 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23777.0.html;highlight=b6
-
[ALL B6] Rozkladanie kanapy
Jak widać wszyscy mamy podobny problem. U mnie w avancie był również problem z opuszczeniem kanapy. Pamiętam,ze sporo siły musiałem użyć, zeby ją pierwszy raz opuścić. jak już puściło, to porządna dawka WD-40 pomogła i już teraz nie mam problemów. Co prawda, raz na tydzień, dwa cos sie trafi wiekszego, i wtedy opuszczam, wiec jest w ciągłym użyciu. gregory z tego co pamietam, to jak sie zatrzaskuje kanapa, to zapadki się chowają.
-
[ALL B6] Problem z rozruchem silnika 2.5 TDI
ustawienie kąta wtrysku, lub świeczki. było wiele razy, poszukaj, poczytaj i zacznij od Vaga
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
Niestety innych nie miałem, wiec musiałem założyć takie. Myśle,ze 215 było by w tym przypadku optymalne. na lato mam 225, wiec jak tylko zima puści, to wskakuje w letnie buty:)
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
tak to wygląda u mnie na wspomnianej oryginalnej 17 o szerokości 7,5 cala, opona 215/45 (mysle ze 205/50 tez by dobrze wygladala): Felga 7,5 cala Felga 7,5 cala Wklejam fotki 205/50 dla zainteresowanych. sory,ze takie usmolone, ale prosto z wymiany http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d72402569f177746.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c298d3463bb4cd07.html jedno jest pewne: trzeba będzie uważać przy podjeżdzaniu równolegle pod krawężnik, zeby felgi nie porysować.
-
[B6 ALL] Jaki to rodzaj nagłośnienia?
nie w każdej, a raczej w niewielu. w prawym boczku subwofer i wzmacniacz to raczej standard.
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
Camel88 a mógłbyś Ty zrobić fotki swoich? również chciałem coś mniejszego założyć a mam taka samą felge jak Ty. Pokaż jak to wygląda. Rozumiem,ze teraz masz 215/50/17 tak?
-
[B6 AKE] Odpalanie na zimnym
No to czekamy na odpowiedź kolegi. Wg mnie świeczki i kąt wtrysku:)
-
[B6 AKE] wymiana świec żarowych. prosze o opinie
Panwie przede mna wymiana świec żarowych. Liczę na aktualne opinie. Troche sie zagłębiłem w temat i prawie zdecydowałem się na takie http://moto.allegro.pl/item462632828_swiece_zarowe_beru_audi_skoda_vw_2_5_tdi.html aczkolwiek potrzebuję Waszych opinii. z góry dzięki
-
[B6 ALT] Co poradzić na wycierające się przełączniki szyb?
Powinno pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/b6_jak_zdemontowac_tapicerke_drzwi_kierowcy-t20728.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21500.0.html;highlight=drzwi koszt znajdziesz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21500.0.html;highlight=drzwi
-
[B6 AKE] lekkie szarpnięcie przy zmianie na R lub D
Witam Kiedy zmieniam bieg na D lub R, auto reaguje z lekkim opóźnieniem oraz szarpnięciem - nie jest ono duże, lecz przy wciśniećtym hamulcu jednak jest odczuwalne. Moze mi się wydaje,ale wg mnie problem zaczął siepojawiać, kiedy temp powietrza sie obniżyła poniżej 10 stopni. macie jakieś sugestie czym to moze być spowodowane?
-
[B6 AKE] Kopci po odpaleniu
Podczas kilkudniowego postoju, przy odpalaniu autka zauwazyłem spore kopcenie na biało, oraz bardzo dziwny zapach spalin (cos w podobie spalonego sprzęgła). Dochodzi do tego nierówna praca silnika. Objawy te występują przez okolo 10-15 sekund po odpaleniu. Przy codziennej eksploatacji, problem kopcenia raczej nie występuje, ewentualnie po nocy, przy rannym odpalaniu czuć tą dziwną woń spalin. Dzieje się to od pierwszych chłodów, kiedy temp w nocy spada poniżej 5 stopni. Podpowiedzcie Panowie, czy to moze być wina świec? czy ktoś miał podobny problem? i czy ewentualnie Vag cos wyłapie?
-
Spociki w Skierniewicach
Z Kutna nie jest daleko, wstępnie się piszę
-
Car Detailing - Miodzio :)
Tak przy okazji.. polećcie Panowie jakąś paste polerską, która usunie niewielkie zarysowania z lakieru i reflektorów... mniej ziarnistą od tempo. słyszałem o G3, a m oze cos innego?
-
[ALL B6] olej do wspomagania
Witam. chciałbym zasięgnąć opinii przed zakupem. Muszę uzupełnić olej do wspomagania. Posiadam Audi A4 B6 z 2002 z kodem silnika AKE. Na zbiorniczku mam zapis : Use only mineral hydraulic fluid G 002000 Z tego co wyczytałem na forum, to juz go nie produkują, a ten, który widnieje na aukcji, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437849825&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. to podobno zamiennik, ale wiekszość go stosuje. Polecacie zakup tego oleju? Z góry dzięi za opinie POzdrawiam
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
To jka kupilęś przedwczoraj, to pewnie już dziś nic z tego nie czujesz...