Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
Widze,że wątek zamarł na chwile no to wrzuce cos na rozbawienie Prawie jak Batmobil ... szkoda,ze drzwi sie do góry nie otwieają :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 13:06_________________________________________________Jakby te kratki dobrze zatkał,to dobry by był do odśnieżania :>
-
[B6 BFC] Głośny świst turbiny b6 2,5tdi
Myślę,że Sztomel bardzo dobrze opisał Ci całą sytuację, od siebie jeszcze zaproponuje Ci zapięcie Vaga i odczyt błędów, ewentualne poszukanie na forum wątku o czyszczeniu turbinki, bodajże w wątku "zrób to sam". Ja stawiam u Ciebie na zapieczone łopatki. jak pogoda sie poprawi,to spróbuj przeciagnąć autko na 4 biegu do 4,5tys obr.
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Te Ledy z allegro często wykonane są z kiepskich materiałów i nie dopasujesz ich tak idealnie jak oryginałów. Zawsze gdzieś będą odstawać... Ogólnie na zdjęciu wygląda dobrze
-
[B5 AJM] Kluczyk scyzoryk problem z rozebraniem
Wg mnie to nie są śrubki ale coś w rodzaju małych nitów i są przytwierdzone na stałe. Kolega w VW miał podobny problem, ale jakoś udało mu się odczepić to ustrojstwo. Skoro ta obudowa idzie na straty, to spróbuj może od drugiej strony się jakoś dobrać...
-
[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty
Ja bym Ci jeszcze proponował kolego polerkę wydechu, wtedy fajnie by wyglądał z tym chromem na klapie
-
Spocik w Kutnie
Chyba musimy troche zaczekac aż mrozy odpuszczą,bo nie bedzie nawet jak pooglądać furek i pogadac o nich:) moze jakos na początku lutego w kocu puści troche zima i sie spotkamy:)
-
[ALL B6] Wiejski tuning słoneczka
Z zewnątrz wygląda ładnie, tylko te brewki Dokładki w kolor by sie przydały
-
Spocik w Kutnie
A ja sobie kupiłem nie patrząc na ten wątek, wiec juz zapłaciłem i dupaa
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Na schodzącą farbę nic nie poradzisz. Ja swoją oczyściłem bez zdejmowania ramienia, pomalowałem czarnym lakierem. W zasadzie kto nie wie,ten nie zauważy żeby były malowane, ale ja i tez na wiosnę przechodzę na Aero. Szkoda nerw na nie
-
[ALL B7] Wewnętrzny przycisk centralnego zamka nie otwiera drzwi
Mam ten sam problem, tyle,ze u mnie nie otwiera tylnych drzwi pasazera. Vag niczego związanego z drzwiami niestety nie pokazał...
-
Spocik w Kutnie
Jak tam chłopaki zasypało Was? mnie tam sie moim traktorkiem jeżdzi bez problemu, tylko ciut za niski jest chociaz wyczyściłem sobie juz cały spód o śnieżek:P ...To kiedy jakiś spocik?
-
[ALL B6] Witam,co sądzicie o moim aucie ?
Ogólnie to kiepsko. Mamy taki dział felgi i opony, tam mozesz sie felunkiem pochwalić. Daj chociaż kody silnika, opis wyposażenia etc.
-
[B6 AWX] Nowy nabytek awx 130KM avant
Z zewnątrz ładnie się prezentuje, srodek Wrzuć radio, wymnien panel klmatronica, sterowanie szyb i na pewno włacznik swiatel tez masz zjechany. odmłodzi sie furacz na pewno:) Tylko ten przebieg... sprawdzałes go gdzies? Bezawaryjnej jazdy życzę
-
Strefa Śmiechu
Jakis czas temu zaczalem podejrzewac swoja dziewczynę o zdrade. Skad sie dowiedzialem? Zaczęła zachowywać sie typowo dla takich sytuacji. Gdy odbieralem telefon w domu, po drugiej stronie odkladano sluchawke. Miala czesto spotkania z kolezankami, niespodziewane wyjscia na kawe czy po ksiazke. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych sie spotyka", odpowiadala, ze sa to nowe przyjaciólki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówke, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wczesniej i reszte drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę, jakim samochodem przyjezdza i z kim. Kiedyś wziąlem jej komórke, tylko po to, by zobaczyc która godzina. Wtedy ona po prostu dostala szalu i zakazala dotykac jej telefonu. Przez caly ten czas nie moglem sie zdecydowac, by porozmawiac z nia o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedzialbym sie prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy zona niespodziewanie gdzies wyszla. Ja sie zainteresowalem, ze cos jest nie tak. Wyszedlem na zewnatrz. Postanowilem schowac sie za naszym samochodem,skad byl doskonaly widok na cala ulice, co pozwoliloby mi zobaczyc, do jakiego samochodu wsiadzie. Kucnalem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauwazylem,ze tarcze hamulcowe przy przednich kolach maja jakies brunatne plamy, podobne do rdzy. Prosze mi odpowiedziec, czy ja moge jezdzic z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyc? Jezeli natomiast trzeba ja wymienic, to czy mozna zamontowac tanszy zamiennik, a nie oryginalne?
-
[B6 AKE] Moja Audi 2.5 Tdi Quattro
też właśnie widze. I wszystkie AKE. Dobrze, bo bedzie sie kogo poradzić w razie problemów;)
-
[ALL B6] 2,5TDI Quattro S-line - nareszcie moja
Pogratulować autka i wyposażenia. aaa i na śnieg nie narzekaj, bo masz Q i zapewne już wiesz ile to zabawy przynosi na śniegu )) OT. Mam do sprzedania olej do Twojej skrzyni, bo sam niedawno wymieniałem u siebie i mi zostało. jak cos, to pisz na PW
-
Spocik w Kutnie
Tomek, my sie widzimy w marcu pogadamy, obgadamy i na pewno na Kutno też się jakoś umówimy [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 12:40_________________________________________________szymon88-16 dałeś rade w zakopcu bez łańcuchów? ile jechałeś przez zakopianke ???
-
Spocik w Kutnie
Witamy Witamy Obecność kolegi na następnym spocie obowiązkowa:)
-
[B6 AWX] Problem z odpaleniem auta. HELP Me
A jesteś pewien,ze udało Ci się podładować aku? ja miałem taki sam problem, ale mój aku wysiadł na amen i nie dało się już go naładować. jak próbowałem odpalić od kabli też słyszałem tylko "pstrykanie"
-
[B6 AWX]A4 131PS 2002r AVANT - PRZED i PO MODACH ----FELUNEK 18" ----
Widze,ze szybki ciemne zakładałeś. ile mniej wiecej teraz trzeba naszykować na taka przyjemnosć?
-
[B6 AKE] Moja Audi 2.5 Tdi Quattro
Ładnie się prezentuje. Dokładki sam malowałeś,czy kupiłeś już autko z pomalowanymi? na + xenie i listwy w srebrnym kolorze. Jak chcesz zakładać skórę, to pomyśl nad grzanymi stołkami, bo bedzie Ci d... marzła tak jak mi
-
Spociki Łódzkie
4 urodziny a4 klub... Bukowina Tatrzanska 26-28 marzec... juz komus swita?
-
Spociki Łódzkie
Cześć. Zerkam tak do Was i ani widu ani słychu na temat Bukowiny.... Nikt z Łodzi się nie wybiera? czy to jakaś zmowa milczenia )) Myślałem,ze podjadę do łodzi i przyłącze sie do jakiejś kolumny
-
[ALL] Prośba o pomoc z deklami do felgi.
Jeśli ok 60 mm to powinna się pokrywać ze średnicą wcisku ta ze zdjecia? Tak to wyglada,bo gościu podaje 58mm...
-
[ALL] Prośba o pomoc z deklami do felgi.
Witam. Skradziono mi dekielki przy felgach i rozglądam się po allegro. Czy takie dekle będą pasowały do mojej felgi? Średnica wcisku ok 58mm śr całkowita ok 70mm Ewentualnie czy jest ktoś w stanie podac mi numer dekielka który mi przypsuje? z góry dzięki.