Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
Na pewno coś się wymyśli:) może jeszcze ktoś sie z okolic Kutna zdecyduje, choć pozostala juz tylko lista rezerwowych OT ...i pogratulować różowego
-
Spocik w Kutnie
No i niestety kolego, nie podejdą te łańcuchy na Twoja felge musisz szukać dalej... OT. Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich maniaków w rejonu kutnowskiego
-
Spocik w Kutnie
Wypsiu, ja sie właśnie zapisałem widziałem,ze już jesteś na liście :gwizdanie: szymon88-16 mam te łańcuchy u ojca w firmie, one były kupione na koła 14 cali wiec mogą nie pasować. Jutro rano sprawdze i Ci dokładnie powiem czy zmieszczą sie na "Twój" rozmiar.
-
Spocik w Kutnie
Poszukam w garażu, jak znajde,to wieczorem dam Ci znać. Na pewno gdzieś miałęm,tylko czy sie dokope do nich A jakie masz koła? 15?
-
Spocik w Kutnie
No i mamy pierwszy snieg:) Można by pojechać gdzieś się poślizgać. Tylko gdzie:) czekam na propozycje... :gwizdanie: Widziałem,że pod Aldim mają całkiem duży parking i wieczorkiem można pośmigać
-
Spocik w Kutnie
chłopaki jak chcecie sobie wrzucić taką fote pod wiadomościami, to dajcie znac, wyśle Wam link,który sobie wkleicie
-
Spocik w Kutnie
Na prośbę szerokiego grona spotowiczów wrzucam foty A wiec pierwszy spocik mamy za sobą, teraz tylko czekamy aż się grono powiększy
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
No i u mnie nie dało rady WD40 ani coca cola. w ruch poszła boshówka i trzeba było uciąć su...ke silniczek wymieniony na nowy i lata jak szalony:)
-
Spocik w Kutnie
Pozostałym użytkownikom,którzy pisali w tym wątku rozesłałem PW, może sie ktoś jeszcze przyłączy. Będzie dobrze, od czegoś trzeba zacząć
-
Spocik w Kutnie
ja proponuje godzine 11 a co do miejsca,to hmmm parking na placu wolności?
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
No tak zrobiłem. napsikałem porządnie, pojeżdze z 1-2 dni znów psiknę i zobczymy... mam tylko nadzieje,ze zdąże przed mrozami, bo nowy silniczek leży i tylko czeka na przekręcenie
-
Spocik w Kutnie
To co, niedziela??? proponuje jakos tak przed południem, bo wieczorkiem to raczej każdy juz sobie przed telewizorkiem odpoczywa w ciepłych kapciach :gwizdanie:
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Pany mam problem z odkręceniem śruby 13 mocującej ramę... napsikalem wd40 i nic. Opukiwałem, psikałem, próbowałem poluzować i ani drgnie. Wszystko udało mi sie zdjąć, całe wewnętrzne poszycie itp, blokuje mnie tylko ta cholerna 13stka (pewnie dlatego pechowe 13). Macie jakieś rady? lepszy środek od wd40?
-
Spocik w Kutnie
Henioo jak spadnie śnieg,to bedzie jeszcze fajniej heheh No to już raz raz:) jakie dni komu odpowiadaja? lepiej weekendy,czy w tygodniu? zróbmy jakiś mały rekonesans. Ja pracuje 7 dni w tyg, wiec wszystko zależy od dnia,czy mam wolne,czy nie...
-
[B6 AVF] Problem ze świeceniem reflektora
Kolego podjedź do najbliższej stacji diagnostycznej, sprawdzą Ci swiatełka za 15-20 zł, jeśli będzie trzeba to wyregulują. No chyba,ze masz ksenon, to może żarnik już sie kończy... ale widziałbyś inną barwę
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
spróbuj dołożyć podkładkę gumową do tych śrub przy boczkach. u mnie to wlaśnie skrzypiało http://images41.fotosik.pl/185/a985e8c7fb8ad722.jpg
-
Przycisk dźwigni hamulca ręcznego
Cos mi się wydaje,ze cały lewarek będziesz musiał poszukać
-
Spocik w Kutnie
No kolego jak widzisz temat umarł zresztą w Łodzi tez są duże problemy ze spotami
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Wiesz co kupiłem coś w markecie. mały spray z gąbką w skuwce... chyba firmy Najauto czy Mojeauto...coś takiego Jest to na bazie silikonu i jeszcze jakichś tłustych substancji. psikasz na gąbkę i rozprowadzasz po uszczelkach, ot tyle roboty. U mnie jak nie posmaruje ich co jakiś czas to podczas jazdy słyszę świst. po smarowaniu ustaje,wiec na pewno sie sprawdza;)
-
[ALL B6] Przyciski radia, klimatronika...
szukaj na allegro. śmiało mozesz kupić np uszkodzony klimatronik i przełożć tylko przód. ja w 100% sprawny kupiłem za 100zł, a swój wytarty sprzedałem za 60... Z panelem do radia będzie gorzej. kup sobie cale radyjko od kolegi czaki22 (ostatnio sporo wrzucał w dziale sprzedam), a wytarte wystaw,na pewno znajdziesz nabywcę.
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Ten trzask w drzwiach to może być ułamany zatrzask (kołek) trzymający boczek od wewnątrz. Wuju - a próbowałeś przesmarować jakimś preparatem do uszczelek samochodowych? u mnie pomaga. smaruje co 2-3 miesiące i jest ok. Właśnie wczoraj na zimę nasmarowałem
-
[ALL B6] Szyberdach - sam się zamyka
Mam ten sam problem. Było już parę wątków na ten temat. Prawdopodobnie kończy się pokrętło od szyberdachu. Niektóry piszą, że wystarczy rozebranie tego plastiku z pokrętłem i przeczyszczenie styków. Ja zacznę od czyszczenia styków i zobaczymy jak będzie...
-
[ALL B6] Czy silniczek tylnej wycieraczki jest taki sam w B6 jak w modelu B7?
Jak w temacie. Posypał mi sie silniczek tylnej wycieraczki. na allegro w dobrej cenie znalazłem silniczek od B7, bedzie pasował do mojego B6?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolego potrzebuję MOTUL serii 8100 spelniajacy norme 505.00 lub 506.00 5l. do mojego 2,5TDI AKE + i filtr oleju. Jaki byłby u Ciebie koszt zakupu razem z wysyłką?
-
[ALL B6] Boczki drzwi kierowcy - demontaż plastikowego uchwytu
Dzięki kolego, jeszcze jedno pytanko: czy te nowe plastiki są tak samo podatne na wycieranie,czy już z troszkę lepszych materiałów je wykonano?