Treść opublikowana przez lukasera
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
Muza jeszcze po cichu sie dusi, niedopitki zostaly
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Tomeks wczoraj plakal,ze Was ni ma... mowil,ze stesknil sie za Wypychem i jego Popychem
-
Spocik w Kutnie
No my już jesteśmy, dziś stacjonuje w okolicach Sławna, wiec prawie na Waszej trasie "Cieżarna" trenuje picie cytrynówki przed jutrzejszą imprezą
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Dziś byłem na chwile w Jaroslawcu i widzialem już klubowe autka jutro przyjadę na pewno troche przed czasem,bo obecnie stacjonuje w okolicach Sławna
-
[ALL B6] kierunkowskazy w błotnik/nadkole
Potrzebuje numer kirunkowskazów.
-
[ALL B6] Grill - by wyglądał jak nowy.
ja go potraktowałem kilkukrotnie płynem do mycia silnika, syf sie zmył, odzyskał równomierny kolor. Po wszystkim psiknąłem sprayem do elementów plastikowych i wygląda jak nowy.
-
[ALL B6] Czy jest możliwość zmiany szkła reflektora ksenon?
ja wymieniałem szkło w jednym halogenie. Troche zabawy było z rozklejeniem szkła od obudowy (piekarnik itp.) myślę, że z przednią lampą jest o tyle problem,ze odklejająć "szkło" możesz zniszczyć odbłyśnik
-
[B7 BRE] Kontrolka ABS i ESP
Stawiam na czujnik hamowania, czesta przypadłość także w B6. Opis wymiany znajdziecie w "zrób to sam" Oczywiście najpierw Vag, tak jak pisał devastation
-
[B6 AVF] ZAPYTANIE o części wycieraczki tylnej ?
8E9955 985 Wtryskiwacz (dysza spryskiwacza) ok 30 zł
-
[B6 AWX] Moja czarna diablica
A gdzie masz antenke od tej małej navi? widze w środku sterowanie ale rekinka na dachu ni ma...
-
Spocik w Kutnie
No chłopaki pomyślcie o zlociku. Są jeszcze miejscówki [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 14:39_________________________________________________Siema. chcecie jakieś Gadgety klubowe? jeśli tak, to przyślijcie liste na PW, a ja wam odbiore na zlocie, wiec za przesylke nie bedziecie musieli placić.
-
Spocik w Kutnie
O Zdworze mi chodziło,a nie zuzinów Może sie jeszcze ktoś odezwie. Ja najprawdopodobniej bede jechał ze znajomymi, wiec kto chce może sie dołączyć, auto znacie, mozecie dojechać nawet jak bede na miejscu
-
Spocik w Kutnie
Chłopaki ostatnio bylem w Zuzinowie i było bardzo ok. Wjeżdża się na pole namiotowe, 2zł osoba, 5zł samochód i cisza i spokój. Dresów nie ma, miejsce na grilla jest, wiec na prawdę całkiem fajne miejsce. Może się tam wybierzemy... :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
kolumna na 2 auta zobaczymy,czy ktoś sie jeszcze zgłosi. Ogólnie to niezłe upały zapowiadają wiec pewnie sie znow wszyscy porozjeżdzają
-
Spocik w Kutnie
Jak tam, urlopujecie się, czy na miejscu jesteście?? robimy jakiś spocik np. w niedziele?
-
Spocik w Kutnie
witam, skąd sie dowiedziałeś o stronie klubowej? czyżby moje ogłoszenia na KCI i Ekutno przyniosly choć jednago klubowicza
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
...jak chcesz Bieniek to mi możesz dopisać... Wypsiu zaliczka poszłaby na kasztelanki Bieniek napisz na tym głównym zlotowym wątku,zeby w tytule pisali nick, bo tutaj nie każdy zagląda[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:19_________________________________________________ możnaby sie pokusić o koment rodem naszych adminów...
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
HEHE Fazy w telewizorze trzymal browary,zeby mu nikt nie zapier... Ciekawe,czy znów któryś wpadnie na pomysł klamek i pasty do zębów [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 11:08_________________________________________________A tak swoją drogą... ile miejsc jest przewidzianych w tym ośrodku? bo lista już zaczyna sie zapełniać...
-
Spocik w Kutnie
Panowie mam cynk o zlocie letnim. Będzie nad morzem 3-5 września w Jaroslawcu. Za pare dni info pojawi się na ogólnym, jak ktoś jest zainteresowany już teraz niech da znać, a szczegóły wyśle na PW. koszt ok 265zł os.
-
Spocik w Kutnie
Ja bym wziął ręczniczek, ktoś chętny? moze wrzucimy w jedna paczke?
-
Spocik w Kutnie
Hahaha, ćsiii bo mi fure porysują zaraz za złą cenę na półce
-
Spocik w Kutnie
Ja Ci dam z Ery, a Ty kase wpłać na serwer
-
Spocik w Kutnie
Chyba kupie klubowe kalendarzyki i zaczne wsadzać za wycieraczke w drodze do pracy Licho u nas cholernie ze spotami... szukałem szkiełka od halogenu i poratował mnie dopiero kolega z... pomorza ... Jakby było z 20 autek,to nie przeszkadzała by nikomu pogoda, znaleźli byśmy taką miejscówkę,ze każdemu by odpowiadało
-
Spocik w Kutnie
Masakra!!! co chwile w Kutnie widać nowe B5 i B6, a tu u nas cisza, aż wstyd!
-
Regeneracja rączek drzwi
Ja kupiłem nowe, wiec jak ktoś chce moge stare odsprzedać w dobrej cenie razem ze sterowaniem 4 szyb Nowe mam już około rok i na razie nie widać,zeby schodziło, może poprawili trochę jakość tych elementów...