Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Powiem Wam, ze cały ośrodek był bardzo ładny, imprezy super zorganizowane, a przejazd całą kolumną z Bukowiny do Zakopca, to już mega :kox: :kox:
  2. przekonałeś mnie, kupiłem nowy zestaw i bede miał spokój przez jakiś czas. Czekam na pzesyłkę i zabieram sie do zmiany.
  3. Dobra,to jak przyśle mi lipe, to będzie na Ciebie
  4. Bral ktoś już je u tego gościa? ciekawe w jakim stanie one są, na fotach niewiele widać, choć któreś z kolei pokrywają sie z numerami o których pisze storm37
  5. Jeśli macie jakieś swoje to też wrzućcie, ja próbuje znaleźć jakieś na których sam jestem... Taki los fotografa
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Zachęcam do oglądania http://picasaweb.google.com/101039586558860226618/IVUrodzinyA4KlubPlBUKOWINATATRZANSKA2010?authkey=Gv1sRgCK_HzLash_rY0AE#
  7. Siema. Macie pare fotek, dzieki za możliwość podpięcia sie do kolumny http://picasaweb.google.com/101039586558860226618/IVUrodzinyA4KlubPlBUKOWINATATRZANSKA2010?authkey=Gv1sRgCK_HzLash_rY0AE#
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No ja na 80% bede wolny w sobote, wiec od rana można z koszyczkiem,a poźniej na chwile na spota;) Może Wypsiu dołączy,bo bedzie jeszcze w PL.
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No powiem Wam panowie,ze Bukowina mega :kox: :kox: Super organizacja, byłem pod wrażeniem. Jednego,czego zabrakło to łódzkiej ekipy. oprócz mnie było tylko jedno auto z Tomaszowa,a tak żadnego innego z E na rejestracji
  10. Hmm najlepiej przymierzyć i wtedy bedzie wiodomo na 100%...
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    W następny weekend ja będę w Bukowinie
  12. Witam, jak w temacie, orientuje sie ktoś,czy wejdą te felgi na tarcze 320mm??? szukam jakichś mniejszych felg na zime, bo szkoda patrzeć,jak moje sie niszczą:/ http://allegro.pl/show_item.php?item=964707585 dzieki za pomoc
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    raczej nikt sie już nie dopisze,wiec Szymek nie ma sensu robic spota na 2 fury.
  14. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Od wczoraj dostaje wiadomośći,że większość nie może przyjechać. Z tego co sie orientuje, to tylko Szymon zapowiedział sie na spota, wiec jest nas 2... nie wiem,czy jest sens przyjeżdzać Jeśli ktoś wie,ze przyjedzie,to niech potwierdzi to w tym wątku, np.do godz 15... Jeśli zbiorą się z 4 furki,to mozemy sie spyknąć,jak bedzie mniej to uważam,ze nie ma sensu
  15. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Spoko, już sie z nimi dogaduje, a Tobie podobno mam Łaciate przywieźć [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________A co do spota, to jutro wyśle do reszty PW, moze przyjadą.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________Chłopaki trafiła mi sie impreza w sobote wiec nie bedzie problemu jak wszystko przełożymy na jakas godzine 16-17??? bo nie wiem,czy wczesniej bede sie nadawał do zycia
  16. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    jak narazie to nikt sie nie odezwał,czy w ogóle bedzie,ale do której nie wiadomo, pewnie z godzinke,dwie byśmy pogadali i na obiad
  17. xxx

    lukasera odpowiedział(a) na adamo076 temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ladnie wygląda, wnętrze też dobrze utrzymane sądząc chociażby po stanie włacznika swiateł, które to w perwszych b6 wycierały sie strasznie. Fela na lato min 17 i pomyśl o ledach z tyłu bedzie kox
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Mrozy odpuściły, śnieg się prawie roztopił, wiec proponuje ruszyć tyłki z domów i zorganizować jakieś małe spotkanko Proponuję niedzielę 21.03.2010 godz, 11.00 Plac wolności, Kutno Parę osób przybyło, dopytywali o spot,wiec mam nadzieje,ze wszyscy będą! ...zresztą obecność obowiązkowa
  19. Pany nie wiecie kiedy Jarko będzie uzupełniał liste osób w pokojach na zlot? Wysłałem mu PW w czwartek lub piątek i widze,ze nadal nie mam przydziału
  20. EDIT W wątku informacyjnym wrzuciłem pokoje smiley Osoby które nadal pozostają bez przydziału: 15. 24,25 Lodówa + Patrycja 28. 45,46 edmondo + Karolina 29. 47,48 Lukasera + Kasia 34. 57,58 Ko$!oR + Monika 35. 59,60 Pingvin + Kasia 47. 80,81 CZIKA1979 + 1 49. 84,85 antonio + Monika 62. 105,106 rav + Ania 71. 121,122 andy8 + Teresa 72. 123,124 bogi + Asia 73. 125,126 andegrand + 1 81. 138,139 pawelc + Edyta 95. 158,159 Tosik + Iwona 96. 160,161 Grzes_x + 1 Jarko, nie znajdzie sie jakaś wolna dwójka dla Nas? Lukasera+Kasia
  21. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    no narazie jest tragedia, jestem aktualnie w trójmieście i jazda to jedna wielka męczarnia, a płynu do spryskiwaczy schodzi 5l/100km. troche sie rozpuści i robimy spota
  22. Ładnie się prezentuje, zaraz wszyscy będą Ci pisali żebyś drewno z środka wyrzucił, ale w tym kolorze tapicerki całkiem ładnie się komponuje. Bezawaryjnej jazdy życzę
  23. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Henioo dobry pomysł, ten domek leśniczówki bardzo ładnie wyglada, fajna miejscówka
  24. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Widze,że Wypsiu steskniony za rodzimym trunkiem Specjanie dla Ciebie zabiore do bukowiny kilka Kasztelanków a co do ognicha,to fajna sprawa,tylko faktycznie bedzie trzeba nad miejscem pomyślec... W Kutnie to zaraz ktos na policje albo straż mijską zadzwoni...
  25. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Witaj Japkool No widzę,ze powoli powoli grono się powiększa Jak śniegi trochę puszczą,to porządny spocik się szykuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.