Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Tyy ta łódź to dobra by była do Ciechocinka na staw a nie na poważną wodę Jaki skuter wodny w dobrej cenie by tam u Ciebie wyrwał? bo Kasia mi na urodziny obiecała i zaczyna się rozglądać
  2. siema, to jak jedzie ktoś jutro do Ola? bo nie wiem, czy mam do Was zawitać
  3. Siemata Jutro pakuje sie i jade do Was na pomorze. Bede przebywał w Gdyni, ale postaram sie w środe na spota zajrzeć. W weekend planujecie jakiś skwer czy cuś :gwizdanie:
  4. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Wypsiu żyjesz? jak testy poszły? dali Ci w końcu ten żółty papier ? :gwizdanie: My właśnie wróciliśmy z Zakopanego i jutro jedziemy do Gdyni, także z kondonem Tomeksem i resztą pewnie uda nam sie zobaczyc
  5. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Poznaje, przecież kiwnąłem Ci cześć, ale jak miałem buraka z dobrym abonamentem do zrobienia, to przeca nie wyjde zza biurka,żeby sie z Sz.P Szamkiem przywitac :gwizdanie:
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ja w tamtym roku namiętnie słałem, ale nic z tego nie wyszło. w regulaminie pisali,że nie wolno używać photoshopa, a wiekszość zdjęc jest podrasowanych.
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jedzieta na te VW?
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Co tam slychać nieroby
  9. minął już miesiąc od mojego moda, na początku po deszczu wyszła mała nieszczelność lewej lampy (parowała), wiec dostała drugą warstwę kleju i teraz jest wszystko cacy. W skrócie powiem tak: roboty w ...uj, naflugasz sie przy tym w ...uj, ale jak wszystko poskładasz, to oczy same sie cieszą Na srebrnym lakierze wyglądają super
  10. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    My jesteśmy tu Królami kazdego dnia kazdy z nas ma w kiblu swój tron i swoje berło
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    On i tak po angielsku to tylko coca cola i f*ck you umie, to mu sie nudzi :gwizdanie:
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    taa stoi przy drzwiach i wita wszystkich wychodzących
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Wypsiu nie każdy wstaje z kurami jak Ty
  14. Łepski Stówka :oklaski:
  15. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    6 dni postu od forum... żyjecie tam ?!
  16. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ja pier.. jakie konstruktywne dialogi tu dziś odchodzily :polew:
  17. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    z buta idzie, bo szkoda mu b7 Ale dogadał sie z Bieńkiem i po drodze pomoże mu furmanke na części rozebrać
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ty sie tam nie mądrzyj, naprawiłeś swój podłokietnik, co go w stanie nieważkości rozczłonkowałeś ?? :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________a tak swoja droga, to kiedy na ta VW jedziecie?
  19. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jakoś przetrwałem
  20. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Uff ciężki dzień dziś mam... na kacu w robocie
  21. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    biedny bezrobotny z B5 i B7
  22. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    tylko musisz jeszcze doliczyc 1000 Euro za fatyge Wypsia Podobno Szamek zapłącił mu 900 i do dziś budzi się z krzykiem w nocy :gwizdanie:
  23. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Fajny maluch. Kasi mojej pewnie by sie podobal
  24. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    http://allegro.pl/vw-polo-1-9-tdi-130-koni-zobacz-jedyna-taka-i1686464230.html
  25. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    FORDY to nie moja działka, nigdy żadnego nie miałem i mieć nie bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.