Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Nie wiem jaki bede miał grafik na styczeń, jak mi przypadnie wolny weekend,to może może... :gwizdanie:
  2. Witaj na forum
  3. Witaj na forum
  4. witaj na forum
  5. witaj na forum
  6. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Przyłączam się do reszty życzeń... NAJLEPSZEGO! Tylko nie jeździć po pijaku!!! :gwizdanie:
  7. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No ja bym wział kalendarzyk... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________Ja byłem dziś w krośniewicach,ale mnie nei widziałes
  8. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    PW poszło[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:06_________________________________________________PS nie jedźcie do Carrefoura dziś 15 min wyjeżdzałem z parkingu!!! ludziiii jak mrówków i oczywiście chamstwo. Obowiązuje zasada "jak sie nie wpierdolisz nie wyjedziesz". Oczywiście co 3 na oponach letnich nie daje rady podjechać pod górke przy wyjeździe
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No to zdaj później relacje i opowiedz ile Cie to kosztowało Powodzenia. PS. Minimalny czas oczekiwania do Krzyśka to około 2 tyg... ale jeśli chcesz robić rozrząd itp to zarówno ja jak i Wypsiu polecamy
  10. Witamy na pokładzie
  11. Witamy na pokładzie
  12. Witamy na pokładzie
  13. Witamy na pokładzie
  14. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Wpadasz na święta,czy w marcu większa wyprawa?
  15. PS. w miłosnej pytali kiedy audi z pomorza na śniadanie przyjedzie
  16. siema Panowie. Jak tam wygladaja warunki drogowe u Was? jakos w świeta bede jechał z Torunia do Gadnska, a wiec autostradką i później obwodnica 3m. Da sie ogarnąć temat bez problemu? bo u nas w łodzi to powiem szczerze,ze za ciekawie to nie jest. Śnieg zgarniaja,ale niczym nie posypują, wiec lód pod śniegiem czesto występuje...
  17. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    CZesc koledzy! Co tam szykujecie na koniec stycznia? cos w rodzaju spota wojewódzkiego? dajcie znac jeśli cos takiego bedzie robione, myśle,ze tym razem dam rade dojechac. Pozdro
  18. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    o pompach to juz by tu książke napisał wiec znajdziesz w szukajce na pewno sporo informacji. Dziwne,ze Ci sie paliwo leje, bo u tego mojego kolegi znów nie wylewał paliwa,a zaciągal powietrze... Jesteś pewien,ze to z samej pompy, może jakiś przewód paliwa ma nieszczelność...[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:28_________________________________________________ Kudre tam cały żychlin to mechaniory heheheh Dałem już Mańkowi numer do Krzyśka,także może sie do niego odezwac. Co tam w Brukseli slychać? na pomorskich to jestes codziennie a do ziomków swoich nie zajrzysz hehehe
  19. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Mówisz o tym chodorku,co u zachorskich robil? bo innego mechanika z dybowa nie znam.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:08_________________________________________________ Niestety ja z kutna nikogo nie znam od pomp. Kolega niedawno robił uszczelnienie pompy w 2,5tdi i go wyszło jakies 1200zł ale pompe gdzies odsyłał. Jeśli jesteś gotów na takie koszty to daj znać i dowiem sie gdzie to było robione[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________PS slyszałem o takich co silikonem zalepiali
  20. witaj w klubie
  21. witaj w klubie
  22. witaj w klubie
  23. witaj w klubie
  24. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    A tamte 17stki sprzedałeś? czy na lato trzymasz?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________Ładnie masz tam odsnieżone, może byś u mnie pod blokiem ogarnął kubek z ery Ci dam z autografem "prezesa"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.