Treść opublikowana przez lukasera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spocik w Kutnie
Nie wiem jaki bede miał grafik na styczeń, jak mi przypadnie wolny weekend,to może może... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spocik w Kutnie
Przyłączam się do reszty życzeń... NAJLEPSZEGO! Tylko nie jeździć po pijaku!!! :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
No ja bym wział kalendarzyk... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________Ja byłem dziś w krośniewicach,ale mnie nei widziałes
-
Spocik w Kutnie
PW poszło[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:06_________________________________________________PS nie jedźcie do Carrefoura dziś 15 min wyjeżdzałem z parkingu!!! ludziiii jak mrówków i oczywiście chamstwo. Obowiązuje zasada "jak sie nie wpierdolisz nie wyjedziesz". Oczywiście co 3 na oponach letnich nie daje rady podjechać pod górke przy wyjeździe
-
Spocik w Kutnie
No to zdaj później relacje i opowiedz ile Cie to kosztowało Powodzenia. PS. Minimalny czas oczekiwania do Krzyśka to około 2 tyg... ale jeśli chcesz robić rozrząd itp to zarówno ja jak i Wypsiu polecamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
Spocik w Kutnie
Wpadasz na święta,czy w marcu większa wyprawa?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
PS. w miłosnej pytali kiedy audi z pomorza na śniadanie przyjedzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema Panowie. Jak tam wygladaja warunki drogowe u Was? jakos w świeta bede jechał z Torunia do Gadnska, a wiec autostradką i później obwodnica 3m. Da sie ogarnąć temat bez problemu? bo u nas w łodzi to powiem szczerze,ze za ciekawie to nie jest. Śnieg zgarniaja,ale niczym nie posypują, wiec lód pod śniegiem czesto występuje...
-
Spociki Łódzkie
CZesc koledzy! Co tam szykujecie na koniec stycznia? cos w rodzaju spota wojewódzkiego? dajcie znac jeśli cos takiego bedzie robione, myśle,ze tym razem dam rade dojechac. Pozdro
-
Spocik w Kutnie
o pompach to juz by tu książke napisał wiec znajdziesz w szukajce na pewno sporo informacji. Dziwne,ze Ci sie paliwo leje, bo u tego mojego kolegi znów nie wylewał paliwa,a zaciągal powietrze... Jesteś pewien,ze to z samej pompy, może jakiś przewód paliwa ma nieszczelność...[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:28_________________________________________________ Kudre tam cały żychlin to mechaniory heheheh Dałem już Mańkowi numer do Krzyśka,także może sie do niego odezwac. Co tam w Brukseli slychać? na pomorskich to jestes codziennie a do ziomków swoich nie zajrzysz hehehe
-
Spocik w Kutnie
Mówisz o tym chodorku,co u zachorskich robil? bo innego mechanika z dybowa nie znam.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:08_________________________________________________ Niestety ja z kutna nikogo nie znam od pomp. Kolega niedawno robił uszczelnienie pompy w 2,5tdi i go wyszło jakies 1200zł ale pompe gdzies odsyłał. Jeśli jesteś gotów na takie koszty to daj znać i dowiem sie gdzie to było robione[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________PS slyszałem o takich co silikonem zalepiali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Spocik w Kutnie
A tamte 17stki sprzedałeś? czy na lato trzymasz?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________Ładnie masz tam odsnieżone, może byś u mnie pod blokiem ogarnął kubek z ery Ci dam z autografem "prezesa"