Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaman

  1. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ktos na forum handluje uszczelkami do EGR? U mnie w sklepie dostałem informacje ze na razie brak, a chce przeczyścić i założyć nowe uszczelki bo EGR zaczął mi trochę cieknąć. Ktoś coś? Pacjent to 1.9 tdi AVF. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Pierwsze zdjęcie robione w moim rodzinnym mieście pod Panoramą. Zaglądasz czasami do M-ca? Jak tak to daj znać kiedy będziesz, ustawimy się gdzieś i zobaczę na żywo Audiczkę
  3. Powoli trzeba myśleć o modach na wiosnę Wczoraj wpadł podświetlany kubek i przyciski w chromie oraz nowa awaryjka - dzięki Karol Także powoli biorę się za kompletowanie części do podłączenia przednich czujników parkowania Na montaż czekają również blendy z ledami z A6 C6 Ale tym zajmę się gdy zrobi się już cieplej na dworze.
  4. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za info turzol Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wyświetliło mi taki błąd: 17994 Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short to Plus P1586 - 35-10 - - - intermitten Wyczytałem, ze dotyczy on poduszki silnika gumowo-olejowej z elektrozaworem. Rozumiem, ze jak wymieniać poduchę to tylko na ori? Nie pchać się w używki czy zamienniki (o ile występują)? Prawa poduchę do kompletu tez lepiej wymienić czy mogę tylko tą lewą z elektrozaworem? Jakby ktoś miał pod ręką numer takiej poduszki oraz mniej więcej jej koszt to byłbym bardzo wdzięczny, jak nie to dopiero na dniach usiądę do PC i sobie poszukam numeru [emoji4] Pacjent to A4 B6 AVF 1.9 tdi 130 KM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A tak z innej beczki - ktoś kiedyś zakładał przyciski od szyb elektrycznych z paskiem chromowanym. Z jakiego to modelu było ze podchodziło do a4 b6? Mam oryginalne trochę juz wytarte wiec z chęcią by je wymienił na te z chromowanymi elementami [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :decayed: :decayed: Właśnie nie mam możliwości żeby pojechać z pręcikiem po uszczelkę. Chyba że rozbiorę lampę i podjadę samochodem Panny do sklepu bo na piechotę nie uśmiecha mi się iść w taką pogodę. Zbyt wygodny jestem Ale dzięki za info, będzie trzeba się tym zająć na dniach
  8. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mateusz, wymieniłem wyłącznie oring na pręciku. A raczej dałem jeszcze jeden bo nie miałem na tyle małego żeby podmienić Mówię o pręciku tym poniżej: Natomiast wyrobioną mam śrubę tą od regulacji (po prawej stronie na zdjęciu) dlatego myślałem o wymianie całego mechanizmu wraz z pręcikiem: Wiesz może jaki rozmiar oringów najlepiej zastosować? To pojadę do hydraulicznego i może coś dobiorę
  9. kaman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie od jakiegoś czasu walczę z parującym bixem od strony kierowcy. Czyściłem mechanizm regulacji, zmieniłem oring i nic to nie dało - przy tych mrozach lampa w środku jest cała w lodzie. Jako, ze śruba od mechanizmu regulacji jest juz wyrobiona to chciałbym wymienić cały mechanizm - począwszy od prętu regulacji na zębatkach skończywszy. Idzie to gdzieś dostać? Ewentualnie ktoś z Was ma na handel taki zestaw z dobrymi oringami na pręcie? Obecny mechanizm ogarniałem według poradnika na forum i niestety nic to nie dało... A ze śruba jest wyrobiona to wolałbym wymienić cały mechanizm i wtedy dodatkowo uszczelnić (na wszelki wypadek) tylny dekiel. Jeżdzę teraz jednookim bandytą bo prawa lampa w ogóle nie paruje, a w lewej przez ten lód juz soczewki nie widać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. kaman odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    Dokładnie. Jest na forum temat jak dorezac dół od s-line do zwykłego zderzaka. Mając ori spryski i czujniki to warto zostawić gore, a tylko dół dołożyć. Poza tym ori s-line z czujnikami i spryskami bardzo cieżko znaleźć [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Panowie podczas zamówienia piszecie sprzedającemu jakie długości są Wam potrzebne czy to można ciąć na dowolne odcinki? Nie mam za bardzo jak sprawdzić na telefonie, a na Ali nigdy nic nie zamawiałem wiec tematu nie ogarniam, a może tez bym się na to skusił [emoji848] Bo jak nie można tego przeciąć w dowolnym miejscu to trzeba będzie kombinować jak to wszystko ładnie upchać nad dekorami żeby to jakoś wyglądało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. kaman odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Filmik jest w prywatnej grupie także wątpię żebyś mógł go odtworzyć. Ale łap link: https://www.facebook.com/hydroaquatic/videos/1303721169703095/ Powiem Wam ze fajnie to wygląda i z chęcią bym to założył u siebie bo żółta poświata świateł długich na 30% mocy mnie dobija... Ciekaw jestem ile te ledy z kierunków wytrzymają, czy nie przepalą się po miesiącu. Edycja: Sprawdzicie czy Wam działa filmik pod tym linkiem: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1320101744731704&id=100001956731331 Fajnie to swieci, chyba po zimie się zdecyduje i założę bo przy takich temperaturach średnio mam ochotę na grzebanie przy samochodzie. Gdybym miał chociaż garaż ocieplony... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Radek jak możesz to sprawdź jak swieci jeden i drugi (czy są jakieś różnice) i wrzuć zdjęcia tego modułu. Ciekaw jestem jak to wyglada i jak swieci. Link z Ali od sprawdzonego sprzedawcy też mile będzie widziany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Bo byłem przy tym jak wymieniał talerzyki i mu pomagałem... Resztę sam ogarniał, a ja w centrum załatwiałem swoje sprawy dlatego nie wypowiadam się na temat zbieżności bo nie wiem co mu wyszło. Doszukujesz się niewiadomo czego, wiec z mojej strony EOT, niech wypowie się ktoś ogarniemy w sprawach zbieżności. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Jedna szkoła mówi, ze po jakiekolwiek zmianie w zawieszeniu powinno się sprawdzić zbieżność. Inni uważają to za głupotę i brak konieczności. Osobiście się nie wypowiadam na ten temat ponieważ nie mam o tym żadnego pojęcia. Niech się na ten temat wypowie osoba która ma pojęcie [emoji6] Ja miałem zbieżność sprawdzona z tego względu, ze zmieniałem zawieszenie z 1BA na 1BE + były sprawdzane wszystkie elementy zawieszenia. A ze przeglądał to znajomy mechanik to sprawdził przy okazji zbieżność. Ale co tam mu wyszło to Ci nie powiem bo nawet nie dopytywałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ale w zmianie talerzyków nic niebezpiecznego nie ma. Po prostu zakładasz talerzyk w takiej samej pozycji w jakiej miałeś założone wcześniej i tyle. Po skręceniu całego zawieszenia nie ma prawa nic się obracać, bez paniki [emoji16] Także zmieniaj talerzyki i ciesz się niższym przodem o te 1,5 cm [emoji6] Gdybym miał ponownie zmieniać to nawet bym się nie zastawiał bo koszt talerzyków jest niewielki (ja dorwałem za 50 zł dwa amortyzatory z talerzykami z B5), a efekt końcowy jest świetny [emoji4] Aczkolwiek chciałbym jeszcze go obniżyć bo ciagle mi mało, ot takie zboczenie [emoji13] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Byłbym zainteresowany na wszystkie dekory jak coś [emoji6] Ciekawe ile Ci policzą bo średnio chciałbym to ciagnąć z amazonu [emoji57] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Fajny jest ten pasek ledowy. Sam bym na taki podmienił bo ciekawie swieci. Albo zostawił biały na dole, a dookoła na gorze dekorów dał czerwony [emoji16][emoji848] Ktoś podpowie jak on się fachowo nazywa? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Tak. Przykleiłem za pomocą taśmy przezroczystej bo nic innego wtedy pod ręka nie miałem I tak to siedzi od kilkunastu miesięcy i nic nie opada wiec na razie tego nie ruszam [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    W sklepie z elektryka kupiłem listwy ledowe oraz profile z kloszem mlecznym. Profile wywaliłem, a klosz wykorzystałem. Na Allegro jest tego bardzo dużo, wystarczy wpisać "klosz mleczny led" [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. kaman odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Nie każdy [emoji13] Ja mam taśmy przyklejone od dołu i dodatkowo odpowiednio przycięty dekor.Na taśmie przykleiłem klosz mleczny żeby światło ładnie się rozchodziło: A tak to wygląda przy założonym dekorze: I z włączonym podświetleniem: Przód: Tył: Postanowiłem dać oświetlenie po 50 cm w każdych drzwiach. I foto ogólne juz z RNS-E: Wszystko bangla tak od kilkunastu miesięcy i nie ma żadnego problemu [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Mam amorki z B7 i nie zauważyłem żeby pogrubienie było na całym amortyzatorze. Mogłem założyć talerzyk tylko w jednej pozycji [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. A4 z sąsiedniej miejscowości - pozdrawiam z Międzyrzeca Będzie trzeba kiedyś się spotkać na jakiegoś spota
  24. Uwypuklenie blokuje talerzyk, nie ma szans zeby nim obracać. Wyciągasz cały amortyzator, zdejmujesz sprężynę, stukniesz młotkiem w talerzyk i musi Ci in zeskoczyć. Zakładasz nowy i tyle. Zero spawania, klejenia i innego kombinowania [emoji6] Jak masz ori 1BA/BE/BV to wszystko podejdzie jak należy [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Jeżdżę 4 miesiąc na tych talerzykach i wszystko jest ok. Także zakładaj i ciesz się niższym zawieszeniem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.