Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. a ja ma boomeranga ooo
  2. o nie ,Adam n ty naprawde ogladasz te horrrrrory? tu masz lepsze barwy...
  3. to kiedy Madas przyjdziesz...bo znowu pojde spac i przegapie ciekawą pogawędke
  4. czesc Adam, rano mi Adas powiedzial ze tylko od przybytku glowa nie boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:44_________________________________________________malenstwo ja Ciebie przywoluje do porzadku :bicz3:
  5. Cześć Madas a mówiłem że wina z kartonika szkodzą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:42_________________________________________________
  6. Nooo dzisiaj zgarniam szóstke i jade do Krotoskiego na zakupy
  7. ehh....szkoda ale naszczęscie to nie ostatni spot takze luz aaa thx piotr za zaproszenie [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:05_________________________________________________ różowy :polew: co wyczeszczu ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese nie bedzie mnie jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz bo Ty chcesz co ?? :polew: sie ciesz że za marzenia nie karają bo dawno byś krzesło elektryczne dostał :polew: :polew: :evil: :evil: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :heat: [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:07_________________________________________________
  8. różowy :polew: co wyczeszczu ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese nie bedzie mnie jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz
  9. różowy :polew: co wyczeszczu ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese
  10. Siemka Piotr
  11. różowy :polew:
  12. a jaki kolorek będzie??
  13. relaks... a co tam u maleństwa??
  14. no rozumie....u mnie z kumpli no audiczki nikt niema wiec nawet niemam komu polecić [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:55_________________________________________________no nic uciekam będe później Miłego dzionka
  15. no cześć i narazie
  16. i słusznie ale troche boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________ja juz na alu przemienilem
  17. czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza bo mam nieplanowany weekend w Międzyzdrojach i nie wiem czy dam radę wrócić... w sobotę rano wyskok i powrót w niedziele ooo to powrót na kacolu
  18. czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza
  19. zesc Wojtek narazie
  20. ale ktoś tam sie szprycuje...
  21. i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: pierscionek sprzedam, ale z sukienka tez nie rozumiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:08_________________________________________________kuzwa w sumie tankowanie na poltora miesiaca to się ciesz.... wyslij jej eske że niemasz narazie kłopotu z paliwem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.