Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :laghing2:
  2. będzie na dobre Alu... jesli pierscionek wartny haha bez przesady, na alu nie starczy ale troche bedzie i tak no dobra przynajmniej baczek zalejesz...
  3. drosdek jak tam zarówki zmieniłes?? Po twojej rozmowie na drugi dzień też musiałem wymieniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________ będzie na dobre Alu... jesli pierscionek wartny
  4. moja też ale robie następną może zaskocze mi starcza jedna bo pije ja w litrowym kubeczku , 7 lyzeczek kawulca i po wypiciu starcza na caly dzionek petarda [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:01_________________________________________________ sciema
  5. ja już jedną wypiłam ale nie pomogła [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:53_________________________________________________ coś nie moge odmulić dziś ... mnie cos kokpit z rana boli ale po tych koxach to rozne dziwne sprawy sie ze mna dzieja byle żeby białej mieszanki nie zabrakło :gwizdanie:
  6. a z Adamem to było by kiepsko wygrać
  7. no coś Ty ja dzisiaj późno odpaliłem, malutka była pierwsza
  8. ja już po kawencji... właśnie się skończyła
  9. Cześć Piotr
  10. jak sie spóźnisz to też nic sie nie stanie...
  11. no musisz poznań przelecieć cały.....spot jest na Marcelińskiej...
  12. zapraszamy zapraszamy
  13. ranny ptaszek ?? tak wyszło :> cześć
  14. No hejka hejka
  15. kolorowych snow malenstwo dziękuje wzajemnie :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________ nie ma Rako to nudno już, no no :gwizdanie: miałam sie tyle z Niego nie nabijać ale kurde...NIE IDZIE !!!! :polew: :polew: Powitanko z rańca
  16. ja tez uciekam Miłego wieczorku
  17. narazie
  18. kocham te gierki
  19. no gra wstępna może być ciekawie ...
  20. majster zament ? [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________ z Ciebie już jest Sci-fiction :polew: :polew: to są barwy szczęscia
  21. tam juz niedługo Sci-fiction z tego wyjdzie
  22. Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: niżej sie nie da no ba :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: BARWY SZCZĘŚCIA oglądają
  23. Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: niżej sie nie da no ba :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: godzina seriali...
  24. bardziej mi się podoba moje :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.