Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. logo ma chyba lepsze proporcje nie no logo jest tak samo .... mi się wydaje, że było bardziej rozciągnięta tak jak ma np. Rako w podpisie a jak nie to to chyba chciał po porostu zaznaczyć swoją obecność nie podoba ci sie moje logo??
  2. może dał jakoś inaczej wyrównanie...
  3. ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew: PREZES go zdegradował Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: jeszcze nie mam B8 białej Sline może być srebna?? za to wersja long
  4. ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew: PREZES go zdegradował Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: ja pier**le wszyscy pną sie w góre...
  5. +1 , powinno sie nazywać oko saurona hyhyhy hehe
  6. PREZES go zdegradował Fan 365 dni licencji... [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:33_________________________________________________ nie ma czego gratulować co najwyżej jak nie będziecie mnie słuchać to wam wątek zamknę :polew: :polew: Cześć Nikuś przyjacielu
  7. no narazie
  8. a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor??
  9. sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ooo dzisiaj na HBO leci Pacyfik...oglądał ktoś??
  10. no też troche lukam na wiadomosci....z lekka autka sie poczaskały tego dzionka... :gwizdanie: lakiernicy i blacharze zacierają ręce
  11. I tak Panowie jak wieczoras mija ?? :gwizdanie:
  12. Siema ponownie
  13. o nic a czemu zapytujesz a nic....niedlugo uciekam. Jeszcze totka w stapie wysłac...moze cuś się trafi :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________dobra ja spadam....do potem
  14. o co kaman...
  15. oooosz kurde sam prezes zawital [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:37_________________________________________________
  16. Madas niedługo bedziesz musiał fotke na podpisie zmienic...
  17. widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia jakie chcesz te barwy?? dzisiaj kolorowe.... mówisz masz [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ wystarczy?? tiaaa dziekowac
  18. widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia jakie chcesz te barwy?? dzisiaj kolorowe....
  19. widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia
  20. Siema Fan to trzeba było miotłą z łóżka [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________ hej malutka no Twoje szczęście wiem
  21. Siema Fan to trzeba było miotłą z łóżka [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________ hej malutka
  22. no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie: z tym że ciężar chyba jest podobny jak nie taki sam co B7 no mozliwe....ale tak czy siak brałbym z wiekszym silnikiem...lepsze frajda z jazdy
  23. no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie:
  24. jakbym ładną wychaczył to na 2.7 bym sie skusił....ale ostatecznie tez 3.0 jak juz
  25. dobre ogloszenie i tyle. kolor grantowy, silnik przecietny, skrzynia automat... niema sie czym ekscytowac. jezeli V6 musi byc 3.0 tdi, masz wtedy Q, skrzynia jezeli auto to tylko tiptronik - jednak manual bezcenny C6 jednak mam do nich sentyment :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:03_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.