Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. http://moto.allegro.pl/item943353323_a6_2_7_tdi_po_oplatach_xenon_navi_webasto.html :slina:
  2. aha a powiedz mi duzo jest roboty przy zmienianiu??
  3. I jeszcze troszke....i ,,słońce świeci nad nami.... :beach:" zbliżają się klimatos ... [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 09:34_________________________________________________Madas Ty chyba miałes tunel na sprzedaż??
  4. Cześć wszystkim Ale naskrobaliście już od rańca....
  5. no to narazie
  6. Madas Ty jeszcze na posterunku?? [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________Cześć FAN
  7. czesc Adam[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:15_________________________________________________mam dzis zaje..... zly humor. chetnie bym zawijal sie do chaty nawet zaraz [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________zajechany jestem jak krokodyl, zmeczyla mnie ta droga no tak długo sie wlec w takiej pogodzie to nima sie co dziwić.... [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:21_________________________________________________a ja juz na leciaki zmieniłem ....
  8. uuu szkoda...bo ja tu tera chce nadrobić znajomości....musze więcej z wiarą się z życ ale mam nadzieje nie moj ostatni spocik
  9. aaaa no tak a w niedziele zawitasz?? [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:05_________________________________________________ naszczęscie to juz ostatki zimy....
  10. Siemia Piotr :hi: A co Ty taki smutny ??
  11. cicho wszędzie co to będzie..... :gwizdanie:
  12. no narazie
  13. to się Madas nie zdąrzysz zorientować jak ci chłopów zacznie sprowadzać ...
  14. syn czy córka ...
  15. co tam Panowie wieczorową porą słychać??
  16. dobrze by było
  17. :hi:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 18:12_________________________________________________dla opanowanych.....http://www.pykam.pl/gry-flash/16/Ekstremalne/7694/Scary-Maze-Game.html
  18. Powitanko A sennie...łeb pęka szału nima :gwizdanie:
  19. i znowu powoli sie robi biało....
  20. uszanowanko ponownie
  21. no i prawidłowo ktoś musi mnie wyręczać
  22. niema co ukrywać w zruszenia Madas...masz medal...
  23. Siema Załapałeś się na brąz
  24. Jest podium....drugi reszta pewno śpi - wczoraj musiało być ostro :gwizdanie: tiaaaa
  25. Jest podium....drugi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.