Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? żona przełącza więc oglądam co leci czyli żona ma władze nad pilotem no na to wychodzi a ja sobie przy kompie siedzę i zerkam na TV .... przy okazji papierkową robotę zrobię i jakoś zleci wieczór ... a czym Ty sie Madas wogóle zajmujesz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam dam tobie numer do mojej mamy pewnie bedziecie mieli duzo wspolnych tematow :polew: taaa seriale znam dość dobrze .... te wieczorne oczywiście taaaa szczególnie na Movie24
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? żona przełącza więc oglądam co leci czyli żona ma władze nad pilotem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale na spota zawitasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tylko wróć juz nakarmilem robaka dbasz o niego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Macieju [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ barwy szczęścia ..... będziesz palił cuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co na bierząco jestes w tym temacie ? na bank, oglada pewnie nawet powtorki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co na bierząco jestes w tym temacie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prosze zaraz bedzie w HD- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noo musiałem poprawiać bo nawiasy gubicie aah ten skok techniki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hołk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa juz działa chwilowa usterka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos sie musialo sp***dolic bo chcialem poprawic i nadal tak samo bylo....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz -taka ładna i coś gorszego byś chciał... pozostawiam to bez komentarza no co ładna żonka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poprostu potrzebujesz pracownika- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak tam nasza solenizantka??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bedzie dobrze zobaczysz :> na to wlasnie licze, tylko quwa najdziwniejsze bylo to ze rana sie zasklepila i dopiero wtedy wywalilo mi ten obrzek może dobrze nieoczyściłes....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szału nie bydzie [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________wszyscy na mnie ja niewiem ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A pytanko z innej beczki....męczy ktoś tutaj konsolke??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak jakoś wyszło :> mówiłam że odpuszcze ale mam z tego tyle radochy że nie moge :polew: zauważyłem :naughty: niewiedzialem że moge sprawić tyle zadowolenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
standard- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
biedny Rakuś :polew: :polew: i pomyśleć że to jeszcze nie koniec :nabijasie: :nabijasie: słodka jesteś skąd wiesz ???? eeee smiej sie smiej pozwalam - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00