Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Co ty ...na nieustraszonego lukałem... kurka takiego mustandzika bym przyjął
  2. ok zatrudniam Cię :gwizdanie: na PW podam stawkę :polew: można by dawać na kreche.....a później tylko by sie ściągało :>
  3. o żesz ....a ja przed wypłatą .... Ty dużo gadasz to nawet nie zarobisz na to co wygadasz :polew: tu może troche gadam ale na spocie to raczej będzie cinko :gwizdanie:
  4. o żesz ....a ja przed wypłatą ....
  5. ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia... potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę Ty się niemartw drosdek.....ja tak samo nic chyba nie będe mówił ....
  6. po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. oj ja gdzieś na szarym końcu ;(
  7. No ma dziewczyna gadane
  8. po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem tiaaaa chcesz przeczytać 20 nowych wiadomości zanim wyślesz ?
  9. po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego
  10. Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>
  11. 40stron... dawno tak nie było... :gwizdanie: pare świeżaków i mała reaktywaja
  12. Powitać
  13. Azunia a Yelo co porabia?? w pracy siedzi...a czemu? aaaaa a nie no tak pytam
  14. Azunia a Yelo co porabia??
  15. no i prawidłowo
  16. Ja byłem kawke zrobić
  17. ja to Madas sam nie robiłem Pierwszy raz jadłem to uciotki w tedy sama to robiła a dzisiaj poprostu zakupiłem w sklepie coś na szybkiego [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 19:26_________________________________________________ hehe ja pamietam jak bylem z ekipą w knajpce.....i właśnie chcieliśmy to zamówic hahaha do dzisiaj pamietam jak kumpel sie pytal goścince co to jest.....A ten cordon to z czym :polew:
  18. cordon bleu....taki ala kotlecik a w srodku masz szynke i ser Pycha nigdy tego nie jadłam No to polecam mi smakuje
  19. cordon bleu....taki ala kotlecik a w srodku masz szynke i ser Pycha
  20. ja jeszcze cordona jakos wcisłem
  21. No jak w życiu...są ludzie i ludziska
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats no prosze i nawet ja sie załapałem
  23. mnie tam już dawno nie było, aż się dziwie że mnie widać [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 18:51_________________________________________________dobra... ja uciekam, do później no narazie
  24. Przerwa I co tam dużo pracy ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.