Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W sumie to co chciałem zawsze robić to prowadzić serwis komputerowy....ale jakoś odbicia owego nie było. Chodz nie powiem że na boczku gdzie niegdzie lubie dorobić sobie w tym fachu A z zawodu ogólnie mam technika ekonomiste. chodz w zawodzie swoim nie pracuje, nie pracowalem. Z racji na swój wiek miałem w zyciu pierwszą fuche a mianowiecie robiłem w Man Buss....skrecalem i rozkrecalem autobusy hehe nie no a tak na powaznie to robiłem przy klimatyzacji tych właśnie aut jak i elektryce. To moja była pierwsza robotka która w cale nie była zła no szkoda że nie przedłuzyli umowy ale duzo wiary poleciało co zrobic Ale głównie pracowałem tam jako monter. Narazie chce coś złapać juz nie mówie o jakims rewelacyjnym sianie, chociaz cos na zaczepke narazie a zawsze mozna pójsc gdzies indziej...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranocka .. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 00:10_________________________________________________No nic ja też zmykam Miłej nocy wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nom narazinko A co do żony to ciągle szukam.....to tak jak z samochodem...najpierw trzeba oblukać czy wszystko chodzi jak nalezy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W domu lepiej niż w pracy... Ja nie wiem czy Ci ludzie już na imprezy nie chodzą, czy co?? nikt mnie niechce ;( zero perspektyw....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przegapiłem coś ludzie !! Jezdem Jak nocka mija ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niunia cala zapierdz.... a zjazd już w niedziele.... A to jak garnek mam szykować ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaaaa ależ nic.... Fajnego avatara masz :gwizdanie: A tak na poważnie to co tam jak dzionek mija ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry bry :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mało tego dzisiaj na stacji benzynowej lechicka/umultowska jest takie bagno, że skręcając wpadłem w poślizg i o mały włos a miałbym felgę rozwaloną ;/ A poza tym to Dzień Dobry ajajaj ;/ Ja w tym roku na zime uzbroiłem sie w stalowe.... także wielki koszt by nie był
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Ok dzięki wielkie Cała zawartość buteleczki do jednego baku....czyli u mnie wyjdzie pół buteleczki jak dzisiaj wleje [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:52_________________________________________________ Dziwne pytanie kolego zadałeś. Jak na cały bak wlewasz całą butelke to na pół baku pół butelki...no logiczne chyba nie?? pozdr No tylko że właśnie nie wiedziałem że jedna butelka na caly bak o to się rozchodziło.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam 12.ooo km i narazie jezdze. a ile dolewasz na 12 tys ? ja dolałem na ten moment ok 400 ml [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:59_________________________________________________i co tam chłopaki i dziewczyny .... żyjecie czy na imprezki się szykujecie Ja tam dzisiaj w chacie....widze tą chlape za oknem to zal w d*p...ściska
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Panowie a ile na zalanym pół baczku moge tego w lać ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie że oleju mi nieubywa.....Przy jezdzie również nie dymi w odcieniu niebieskim. Jezdze juz ponad 2 lata i od zakupu zrobilem jakies 40 tys. Świścik jesty słyszalny tylko jak jest zimny od 1700 obrotów do 2000 później już wogóle niesłyszalny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chłopaki wytłumaczcie mi czy to czasem normalny objaw?? Bo ,,sztomel" mnie z lekka wystraszył eh.... Otuż na zimnym starcie jak przejade kilka metrów moja turbinka gwizdze....(nie powiem miły głosik dla ucha ) później juz gwizd ustaje......Dodam że zbiera sie dobrze a jedynie jesli chodzi o wyciek to zauwazylem ze leciutko sie spoci na odmie.... W sumie od poczatku tak mam przy niuni i raczej sie tym nie przejmowalem z racji tego np. ze u ojca we fiaciku turbawka caly czas wydaje świst :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To się zrobiło ciut cieplej na dworze
-
[B6 BFC] Głośny świst turbiny b6 2,5tdi
U mnie to taki miły świścik dla ucha... Ogólnie się tym nadto nie przejmuje bo dzieje sie to tylko na zimnym starcie jak jade pare metrów i zaraz przestaje Turbinka bardzo ładnie ciągnie jedyny jaki maly wyciek zaobserowałem to na odmie troszke sie spoci i tyle.
-
[B6 BFC] Głośny świst turbiny b6 2,5tdi
Hmm.... U mnie jest ciut inaczej. Autko stoi w garażu,na rano po nocy odpalam i jak silnik jest zimny słychac taki świscik ....trwa to zazwyczaj jakąs minute moze nawet mniej... Auto nie traci na mocy, niema błedów. Czyżby turbinka była w fazie rozruchu??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra ja uciekam Miłej nocki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A bratu co dolega ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam to samo bo mam zawieszenie S-line więc obniżone .... profil lato 45 a zima 55 U mnie z przodu lezy na H&R 35 tył był tak samo ale sprezyna pierdykła....podwyższyłem tył z dwóch powodów....pierwszy to taki że niechciało mi sie czekać za sprężyną tą samą (samochód niestety potrzebny) a dwa jak jakiś wyjazd sie szykuje to teraz ze spokojem moge bagaznik załadowac
-
[B5 AFN] Olej na łączeniach intercollera z turbo
U mnie to tam sa znikome ilosci...na oleju ubytku niema takze luz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas a jaki masz profilek?? bo u mnie z przodu niunia siedzi :gwizdanie: przeważnie jak po śniegu są koleiny to moja osłona płacze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale widać, że nic Ci nie jest więc nie było tak źle... heh bo akurat trafiłem że sniegu nie było ...a tak na tych podjazdach u nich musiałbym w spożywczym pare kilogramów soli kupić i sypać przed autem
-
[B5 AFN] Olej na łączeniach intercollera z turbo
No to sie na wiosne zabiore bo teraz zimno to niechce mi się w chodzić do kanału i dłubać..... Zgadza się norma....pytałem się mechaniorów w ASO to powiedzieli że te typy tak maja