Treść opublikowana przez BORIQUA
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Bez w względu na to czy była płukanka czy nie wymianę robię co 10k....max 12k.
-
Piłka nożna
Zgadzam się. Jeszcze nic straconego
-
Piłka nożna
Dokładnie! Przez te lata wypracował by na pewno mocniejszy i stabilniejszy team. Niestety Romek to Romek :|
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Ja zalewałem płukankę przed każdą zmianą oleju na inny. Teraz jak auto jeździ cały czas na tym samym (motul) to płukanka idzie co 2 wymianę oleju. Sprawdzałem kolor zlanego oleju z płukanką i bez i różnicy znaczącej nie widać. Tez zlany z płukanką jest delikatnie bardziej zasyfiony. Nie ma żadnych skutków ubocznych po używaniu płukanki a koszt nie duży dlatego ja do siebie zalewam.
-
Piłka nożna
Wyglądają dziś jakby poczuli ciemną stronę melanżu w weekend :|
-
Piłka nożna
Chłopaki juz sie chca wybrac na wcześniejsze wakacje
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinku pamiętasz??? Przypominam się z ostrożna
- SPOTY RADOMSKIE
-
Piłka nożna
nic się nie dzieje ciekawego :|
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedy to? Dziś?
-
Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ?
Co sądzicie na temat Pobierowa albo miejscowości Dąbki? Był ktoś z Was? Jakieś opinie? Szukam domków bo jadę z rodzinką i znalazłem tam ciekawe oferty ale nigdy nie byłem w tych miejscowościach..
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
I nie trzeba będzie czytać 20 stron tylko 10....niestety tak jest w każdym temacie...nie chce się czytać potem są zbędne pytania powielane sto razy kilka odpowiedzi w stylu..szukajka! albo Google! nie boli! I juz jest kilka stron zbędnej lektury....temat rzeka...
-
Piłka nożna
Zgadza się, jednak wygrał lepszy. I z tego co widzę dnipro juz jest z góry skazywane na porażkę w finale tak jak juve ale na szczęście tylko przez znafcuf . Pamiętajmy ze to jest finał, piłka jest jedna a bramki są dwie dobrej nocy
-
Piłka nożna
Dnipro- Sevilla...takze nie będzie dwóch wlosko-hiszpańskich finalow
-
Piłka nożna
Dobrze wróży dla widowiska
-
SPOTY RADOMSKIE
Spox. Pozostaje czekać. Tymczasem niech szlifuje fach. Chętnie skorzystam, tym bardziej u kogoś z doświadczeniem i z polecenia
-
Wakacje w Chorwacji
Ultra Music Festival jest godny ale z tego co pamiętam to chyba czerwiec albo nawet lipiec
-
SPOTY RADOMSKIE
Radclean serwis - kosmetyka samochodowa na ul Śliskiej...robił ktoś z was coś u nich? Jakieś opinie? Ewentualnie coś godnego polecenia w Radomiu w temacie odświeżenia wnętrza auta plus polerka i woskowanie lakieru??
-
Piłka nożna
Jutro jedziemy dalej...mimo że nie chcę gran derby w finale to chyba tylko real jest w stanie nawiązać walkę z barcą Ogladam powtórkę to Twaro robi robotę..jak zawsze
-
Piłka nożna
Dobrze ze Barca sie cofnęła to chociaż Bayern cos ukuł...tak to by był mecz do jednej bramki
-
SPOTY RADOMSKIE
????To jakaś wasza miejscowa gwara czy braki w wykształceniu??
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
dokładnie...ja jednego popołudnia bawiłem się z jednymi drzwiami bo robiłem wszystko powoli żeby nic nie pourywać i nic nie przeoczyć....następnego dnia rano poleciały pozostałe 3 drzwi...na szybkości poprawione kable w przelotkach i przeczyszczone mikrostyki. Wszystko chodzi póki co bez zastrzeżeń.
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
Da się ściągnąć...musisz wypiąć go z drzwi i ze słupka, jak wypniesz to będziesz widział że od strony drzwi jest owinięty na końcu taśmą razem z wiązką. Odwiniesz kawałek taśmy i będziesz mógł zsunąć tą gumową osłonę po wiązce do środka drzwi. Ja wyjąłem z tej osłonki plastiki które są na końcach i wszystko ładnie weszło do środka drzwi. Możesz wyjąć wszystko otworem głośnikowym to będzie się łatwo pracowało. Jak coś niejasne to pisz
-
SPOTY RADOMSKIE
Pogoda ma być ujowa to może nie będzie przypadkowych osób a tym samym tłoku
-
oświetlenie nóg i drzwi prawych tylnych nie działa,przy otwartych drzwiach i zamkniętym c.zamku świeci...
Z jakiej instrukcji korzystałeś? Mam podobny problem.Ja korzystałem z poradnika o naprawie lub czyszczeniu mikrostyku zamka drzwi. Dokładnie Ci teraz nie podrzucę linka bo jestem w pracy. Jest temat o tym w dziale technicznym. Bardzo ładnie opisane jak wyjąć zamek i to naprawić. Przy okazji rozebranych drzwi warto polutować popękane lub pourywane przewody w złączce między drzwiami a słupkiem tak jak pisałem wcześniej, jeśli takie mamy ofc http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-Czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi znalazłem, to ten link powyżej ⤴