Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BORIQUA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BORIQUA

  1. Ogarniesz na spokojnie, przerabiałem naprawę mikrostyku jakieś 2 tygodnie temu. Wszystko elegancko poszło wg opisu z forum. Przy okazji poprawiłem przewody w osłonie między słupkiem a drzwiami ( w każdych miałem popękane lub pourywane). Warto to zrobić za jednym razem jak drzwi rozebrane
  2. chyba bez zaskoczenia
  3. Jasne Gratulujemy z całego serducha
  4. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Długo tam będziecie? To może zajrzę z potomkami
  5. Pierwsza połowa spoko..druga już bez polotu... Za to ładna bramka Griezmanna dla ATM
  6. Farsa ma ciężki bój z Valencią...bardzo dobry meczyk póki co
  7. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Też chyba wczoraj widziałem wieczorem na ustroniu
  8. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bagażnika czy zderzaka? Jak zderrzaka to tak. Byle takie w es4. Tak, chodzi o tą ze zderzaka. MAT1000 juz podrzucił nr. Kolejne pytanie a w zasadzie dwa: 1.jak ta listwę wymontować? Bo znalazłem rysunek ale bardzo małej rozdzielczości i nie widać nic na nim 2. Czy ta listwa od esy będzie pasowała do zwykłego zderzaka czy pozostaje malowanie albo oklejanie tej listwy co mam?
  9. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E5807443, dodatkowo 5PV to oznaczenie czarnej.Podziękował kolego
  10. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ta listwa bagażnika co jest w chromie występuje też w ori w kolorze czarnym??
  11. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jest i to całkiem przyzwoity. kilka osób prezentuje tam niezły poziom z tego co widziałem
  12. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  13. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehe...no widziałem fotki od znajomych...zjarani jak po solarce irysy opuchnięte od opalenizny, nie odporne na słońce
  14. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak tam Mallow wiosną??Rzeka wylała? Jest powódź??
  15. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  16. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    raczej nikt wcześniej nie kupował u nasOC sie kończy ktoś może coś polecić przysłali mi zaproszenie do zapłaty za kolejny rok 453 zł propozycja z Gererali z NNW Mogę Ci dać namiar do gościa od ubezpieczeń. Zajmuje się tym od bardzo bardzo dawna. Kupuję u niego juz z 10 lat. Zawsze jestem zadowolony, zawsze coś ciekawego zaproponuje.
  17. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co to? powrót do przeszłości? gdzie reszta postów? ...juz wiadomo...
  18. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie znam nikogo takiego, ale spokojnie sam to ogarniesz.
  19. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  20. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wszystkiego najlepszego, zdrowych wesołych, umiaru i nie dopuszczać do kaca
  21. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zapiekanki rozkminione Co do Radomia..mieszkam tu całe życie i nie narzekam...mam wszystko czego mi potrzeba. Jedyne czego mi brakuje to niektórzy znajomi, którzy wyjechali za miedzę bo sobie tu nie poradzili i wielu z nich nie zamierza wracać :| Stereotypy odnośnie komisów itd itp Szkoda komentować...zazwyczaj powielają je ci co tu nie mieszkają i nie mają o tym pojęcia a jedynie gdzieś usłyszeli Odnośnie bezrobocia to może i jest wysoki wskaźnik ale dlaczego? Bo ludzie są nie wyszkoleni nie wykwalifikowani a szukają nie wiadomo jakiego stanowiska za nie wiadomo jakie stawki. U mnie w robocie cały czas są wolne etaty ale ciężko znaleźć odpowiednich specjalistów...90% podań to są osoby co chcą pracować na magazynie bo nie mają szkół ani fachu
  22. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiosną nie odśnieżają
  23. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niezła zima za oknem
  24. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz Powinienes sie cieszyc ze Tobie d*py nie urywaja w takim razie. Bo sa takie co urywaja w Radomiu i wtedy z kibla nie wychodzisz, srasz dalej niz widzisz. Nie smakuja, nikt nie zmusza jesc na sile. Smak jest jak d*pa, kazdy ma swoja. FYI: Receptura jest ta Sama, dluzej niz Ty chodzisz po tej ziemi yep
  25. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to śmiem twierdzić ze dobrej zapiekanki nie jadłeś Buahaha....w Radomiu??? No słucham gdzie lepsze??? Jadłem lepsze w Mielnnie, z tego co pamiętam...ale w Radomiu w tej cenie nie ma konkurencji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.