Treść opublikowana przez BORIQUA
-
SPOTY RADOMSKIE
lepszych w Radomiu nie ma...zresztą to kwestia gustu i smaku
-
SPOTY RADOMSKIE
juz jeden typ ruszał dynamicznie bmw w Radomiu i nawywijał
- SPOTY RADOMSKIE
-
Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
dobra robota ...przy okazji można podmienić na takie w ładnym stanie albo oddać do malowania. moje były z lekka powycierane od spodu od otwierania ale jakoś nie miałem ochoty rozbierać wszystkich drzwi żeby wyciągać całe klamki a tu tylko parę minut roboty potrzeba.
-
B6 DIVISION
jadę dziś do kolesia, który ma właśnie sedana na części niedaleko mnie. mam nadzieję że stan tej listwy ok bo cena jest dobra. dzięki za odp.. pozdro
-
B6 DIVISION
a w B7 i w A6 C6 były z wkładką na zamek czy nie? przydała by mi się listwa z otworem na wkładkę i najlepiej plastikowa(codziennie korzystam z bagażnika i muszę mieć awaryjne otwieranie w razie wu jak by elektronika padła)
-
B6 DIVISION
Panowie listwa uchwytowa w klapie jest taka sama w sedanie jak w avancie?
-
Od czego to cudo
a to nie kostka od subwoofera?
-
B6 DIVISION
Kase od kuriera musi kolo odebrać, więc jakiś nr konta podał...jak nie jest to konto na słupa to zawsze jakiś namiar na adres będzie..
-
Piłka nożna
W tych strojach to jak PSG van persiur skorzystał bo tak to by pewnie nawet nie liznął dzis piłki
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
OK. Jeżdżę 3 lata i za mojej kadencji nie wymieniany więc zaleję świeży. Dzięki
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Pytanie było kolego o czujnik i płyn...termostat napisałem że będę wymieniał na nowy
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
chyba źle mnie zrozumiałeś...nie chodzi o to że jeżdżę na econ tylko mam całkiem wyłączone ogrzewanie i tak nagrzewa sie do max 70
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Klima wyłączona całkiem i nie hula więcej niż 65-70 a zrobiłem ze 20km
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Mam pytanie. Zdechł mi prawdopodobnie termostat bo zagrzewa mi sie max do 70C. Zamierzam go wymienić na nowy i mam pytanie czy przy okazji wymienić czujnik i płyn? Czy to zbędny wydatek? Dodam że jak to nie duża kasa to wole to zrobić wszystko za jednym razem bo żeby auto wstawić do warsztatu musze wziąć wolne w robocie a urlopu juz mało
-
Piłka nożna
Potknięcie cfc A kanonierzy niezły wjeb jak narazie
-
Piłka nożna
CFC! Gładko i odjeżdżamy
-
B6 DIVISION
człeniu marmeladowy co ty pieprzysz za bzdety?! nafukałeś sie jakiegoś shitu? co ty masz jakąś sraczke żeby co drugi post byl twój? wez no ochłoń albo niech go ktoś z wszechmocnych ostudzi.
-
Piłka nożna
i konkurs zmarnowanych okazji
-
Piłka nożna
Zagrali cieniutko..i gdyby nie błędna decyzja z początku spotkania gdzie sędzia gwizdnął symulke i dał kartkę kunowi zamiast karnego to 3-0 było by już do przerwy..myślę że komuś jeszcze urwą punkty z czołówki poprzedniego sezonu.. Jednego mogą być pewni. Nie spadną z ekstraklasy w tym sezonie
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Nie będzie. Okleiłem jeden dekor u siebie czerwonym carbonem i szybko to zrywałem. Do czerwonego lakieru to może jeszcze pasuje do innego wychodzi pstrokato. Zamiast oklejać inne dekory poprawiłbym na Twoim miejscu te ramki które juz masz w folii bo coś wzór się nie zgrywa a ramka od biegów w ogóle jest chyba w drugą stronę oklejona.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
zostaw jak jest bo pewnie nie zgrasz idealnie wzoru i będzie wyglądało ujowo
-
Kierownica s-line
to zmienia postać rzeczy Musze sie porozglądać może coś ciekawszego wpadnie
-
Kierownica s-line
Z tym że ja jeżdżę B6
-
Kierownica s-line
Dzięki Panowie za obie informacje. Teraz już widzę