Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BORIQUA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BORIQUA

  1. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lepszych w Radomiu nie ma...zresztą to kwestia gustu i smaku
  2. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    juz jeden typ ruszał dynamicznie bmw w Radomiu i nawywijał
  3. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    allegro.pl
  4. dobra robota ...przy okazji można podmienić na takie w ładnym stanie albo oddać do malowania. moje były z lekka powycierane od spodu od otwierania ale jakoś nie miałem ochoty rozbierać wszystkich drzwi żeby wyciągać całe klamki a tu tylko parę minut roboty potrzeba.
  5. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jadę dziś do kolesia, który ma właśnie sedana na części niedaleko mnie. mam nadzieję że stan tej listwy ok bo cena jest dobra. dzięki za odp.. pozdro
  6. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a w B7 i w A6 C6 były z wkładką na zamek czy nie? przydała by mi się listwa z otworem na wkładkę i najlepiej plastikowa(codziennie korzystam z bagażnika i muszę mieć awaryjne otwieranie w razie wu jak by elektronika padła)
  7. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie listwa uchwytowa w klapie jest taka sama w sedanie jak w avancie?
  8. a to nie kostka od subwoofera?
  9. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kase od kuriera musi kolo odebrać, więc jakiś nr konta podał...jak nie jest to konto na słupa to zawsze jakiś namiar na adres będzie..
  10. W tych strojach to jak PSG van persiur skorzystał bo tak to by pewnie nawet nie liznął dzis piłki
  11. OK. Jeżdżę 3 lata i za mojej kadencji nie wymieniany więc zaleję świeży. Dzięki
  12. Pytanie było kolego o czujnik i płyn...termostat napisałem że będę wymieniał na nowy
  13. chyba źle mnie zrozumiałeś...nie chodzi o to że jeżdżę na econ tylko mam całkiem wyłączone ogrzewanie i tak nagrzewa sie do max 70
  14. Klima wyłączona całkiem i nie hula więcej niż 65-70 a zrobiłem ze 20km
  15. Mam pytanie. Zdechł mi prawdopodobnie termostat bo zagrzewa mi sie max do 70C. Zamierzam go wymienić na nowy i mam pytanie czy przy okazji wymienić czujnik i płyn? Czy to zbędny wydatek? Dodam że jak to nie duża kasa to wole to zrobić wszystko za jednym razem bo żeby auto wstawić do warsztatu musze wziąć wolne w robocie a urlopu juz mało
  16. Potknięcie cfc A kanonierzy niezły wjeb jak narazie
  17. CFC! Gładko i odjeżdżamy
  18. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    człeniu marmeladowy co ty pieprzysz za bzdety?! nafukałeś sie jakiegoś shitu? co ty masz jakąś sraczke żeby co drugi post byl twój? wez no ochłoń albo niech go ktoś z wszechmocnych ostudzi.
  19. i konkurs zmarnowanych okazji
  20. Zagrali cieniutko..i gdyby nie błędna decyzja z początku spotkania gdzie sędzia gwizdnął symulke i dał kartkę kunowi zamiast karnego to 3-0 było by już do przerwy..myślę że komuś jeszcze urwą punkty z czołówki poprzedniego sezonu.. Jednego mogą być pewni. Nie spadną z ekstraklasy w tym sezonie
  21. Nie będzie. Okleiłem jeden dekor u siebie czerwonym carbonem i szybko to zrywałem. Do czerwonego lakieru to może jeszcze pasuje do innego wychodzi pstrokato. Zamiast oklejać inne dekory poprawiłbym na Twoim miejscu te ramki które juz masz w folii bo coś wzór się nie zgrywa a ramka od biegów w ogóle jest chyba w drugą stronę oklejona.
  22. zostaw jak jest bo pewnie nie zgrasz idealnie wzoru i będzie wyglądało ujowo
  23. BORIQUA odpowiedział(a) na BORIQUA temat w Audi A4 B7
    to zmienia postać rzeczy Musze sie porozglądać może coś ciekawszego wpadnie
  24. BORIQUA odpowiedział(a) na BORIQUA temat w Audi A4 B7
    Z tym że ja jeżdżę B6
  25. BORIQUA odpowiedział(a) na BORIQUA temat w Audi A4 B7
    Dzięki Panowie za obie informacje. Teraz już widzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.