Treść opublikowana przez BORIQUA
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln. debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie w Radomiu lub okolicach kupujecie części używane?? Niektóre szroty mają tylko nowsze auta rozbierane a u niektórych drożej niz w ASO
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ile dałeś i gdzie kupiłeś za spryski, adapterki i króciec? pw spryski nabyte od Stichy adapterki ASO (ceny nie znam bo wziął mi je znajomy ale pewnie jakieś drzazgi bo nie chciał za nie kasy)... a króciec? nic więcej nie potrzebowałem dla zainteresowanych ..kupowałem w tym tygodniu jeszcze jeden komplet adapterków ...aktualna cena 5,08 komplet:)
-
Piłka nożna
obyś miał rację ..... CFC!
-
Piłka nożna
Za to awantury jak sie masz
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zakupione. Zamontowane. Na razie nie grzane - zobaczę jak będą się sprawowały w zimie. Mała zmiana a cieszy. Roboty 10 min. U mnie podkręcone na maksa w górę rzucają część płynu za auto także chyba nie ma co ich podcinać tak jak niektórzy piszą. Może w trasie przy dużych prędkościach jest to potrzebne, ale do jazdy po mieście raczej nie ma takiej potrzeby.
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Ja na Twoim miejscu to bym się bardziej wstydził tych wszystkich banów na forum A3, a nie chodzenia w podróbkach Pamiętam jak kiedyś w szkole koleś wycinał metki i naszywał z drugiej strony, żeby każdy widział jakie ma za***iste ciuchy big star Hahahaha...jedno lepsze od drugiego
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Hahaha.. A skąd wiesz czy nie chodzisz;)
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe jak dobrze będzie pozabezpieczany...żeby z taką prędkością nam z pod chałupy sam w nocy nie odjechał jak złodziejaszki go rozkminią
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
A co jest dla Ciebie wyznacznikiem tego ze produkt jest ori? To że kupujesz w sklepie stacjonarnym?-mówię tu na przykładzie np butów -Ten ori rzeczy co kupujesz w sklepach to myślisz że gdzie są produkowane? Nie w Chinach? Tylko tu kupisz bezpośrednio od chińczyka pomijając co najmniej kilku pośredników którzy doliczają do ceny końcowej każdy swoje kilka procent. Zamawiałem tam juz nie raz i dostawałem produkty wykonane z materiałów identycznych jak masz u nas w sklepie. Oczywiscie zdarzają sie oszuści ale u nas ich nie ma? Jak kupujesz w sklepie to pytasz się sprzedawcy o jakiś certyfikat autentyczności jego produktów?? Jesteś w stanie w sklepie ocenić czy te buty maja dokładnie identyczny odcień nici czy jesteś w stanie określić skład mieszanki gumy użytej w podeszwie? No właśnie ... Tak samo Cie może przewalić sprzedawca u nas w sklepie jak i ten koleżka z Chin...tylko kasa nie ta...i w razie problemów szybciej odzyskasz kase za wałek od paypal niż wygrasz u nas w sądzie sprawę o buty
-
Piłka nożna
Poza Juve bez niespodzianek..zadziwiające jest BVB które w lidze nic nie pokazuje a w LM gra efektywnie
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
nie...ale są rzeczy niczym nie odbiegające od ori... oprócz ceny
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Ioffers.com ciuchy zegarki okulary buty...duża część "handlowców" z alledrogo tam zamawia
-
Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !
Ktoś poczuł ciemną stronę modów
-
Doinwestowane Audi - w groźnej odsłonie...
W gratisie tablet żeby nowy właściciel mógł chyba szybko go wystawić znowu na sprzedaż
-
Siłownia
Taki poziom BF to skóra jak reklamówka jednorazówka
-
Siłownia
Lepiej okablowany
-
B6 DIVISION
Plastidipem zrob Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego... a na pewno to był plastidip a nie plastilak?Jakby się zastanowić to niby był plastidip ale motipu więc to chyba nie to samo Plastidip jednak najlepszy / używałem już plastidipa plastilaka i plastispray ten ostatni to właśnie z motipa/. Chociaż jak dobrze przygotowana powierzchnia i ze 3-4 warstwy położone farby to nic nie powinno przebijać.
-
Piłka nożna
Bez gryzonia już im tak nie idzie i raczej skończą jak wczoraj Roma z Bayernem
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
można kupic wzornik, w ktorym masz carbon, połysk, mat czy nawet zamsz. Koszt nie duży a masz dobry podgląd wszystkich opcji na żywo
-
Piłka nożna
Podobno po meczu z Polską w Niemczech wycofują silniki 2.0
-
SPOTY RADOMSKIE
po tym co było wcześniej to teraz można juz tylko grać progres , w najgorszym przypadku taką samą padake
-
Piłka nożna
Szybka odpowiedź
- SPOTY RADOMSKIE