Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BORIQUA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BORIQUA

  1. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln. debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę
  2. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu
  3. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gdzie w Radomiu lub okolicach kupujecie części używane?? Niektóre szroty mają tylko nowsze auta rozbierane a u niektórych drożej niz w ASO
  4. Ile dałeś i gdzie kupiłeś za spryski, adapterki i króciec? pw spryski nabyte od Stichy adapterki ASO (ceny nie znam bo wziął mi je znajomy ale pewnie jakieś drzazgi bo nie chciał za nie kasy)... a króciec? nic więcej nie potrzebowałem dla zainteresowanych ..kupowałem w tym tygodniu jeszcze jeden komplet adapterków ...aktualna cena 5,08 komplet:)
  5. obyś miał rację ..... CFC!
  6. Za to awantury jak sie masz
  7. Zakupione. Zamontowane. Na razie nie grzane - zobaczę jak będą się sprawowały w zimie. Mała zmiana a cieszy. Roboty 10 min. U mnie podkręcone na maksa w górę rzucają część płynu za auto także chyba nie ma co ich podcinać tak jak niektórzy piszą. Może w trasie przy dużych prędkościach jest to potrzebne, ale do jazdy po mieście raczej nie ma takiej potrzeby.
  8. Ja na Twoim miejscu to bym się bardziej wstydził tych wszystkich banów na forum A3, a nie chodzenia w podróbkach Pamiętam jak kiedyś w szkole koleś wycinał metki i naszywał z drugiej strony, żeby każdy widział jakie ma za***iste ciuchy big star Hahahaha...jedno lepsze od drugiego
  9. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe jak dobrze będzie pozabezpieczany...żeby z taką prędkością nam z pod chałupy sam w nocy nie odjechał jak złodziejaszki go rozkminią
  10. A co jest dla Ciebie wyznacznikiem tego ze produkt jest ori? To że kupujesz w sklepie stacjonarnym?-mówię tu na przykładzie np butów -Ten ori rzeczy co kupujesz w sklepach to myślisz że gdzie są produkowane? Nie w Chinach? Tylko tu kupisz bezpośrednio od chińczyka pomijając co najmniej kilku pośredników którzy doliczają do ceny końcowej każdy swoje kilka procent. Zamawiałem tam juz nie raz i dostawałem produkty wykonane z materiałów identycznych jak masz u nas w sklepie. Oczywiscie zdarzają sie oszuści ale u nas ich nie ma? Jak kupujesz w sklepie to pytasz się sprzedawcy o jakiś certyfikat autentyczności jego produktów?? Jesteś w stanie w sklepie ocenić czy te buty maja dokładnie identyczny odcień nici czy jesteś w stanie określić skład mieszanki gumy użytej w podeszwie? No właśnie ... Tak samo Cie może przewalić sprzedawca u nas w sklepie jak i ten koleżka z Chin...tylko kasa nie ta...i w razie problemów szybciej odzyskasz kase za wałek od paypal niż wygrasz u nas w sądzie sprawę o buty
  11. Poza Juve bez niespodzianek..zadziwiające jest BVB które w lidze nic nie pokazuje a w LM gra efektywnie
  12. nie...ale są rzeczy niczym nie odbiegające od ori... oprócz ceny
  13. Ioffers.com ciuchy zegarki okulary buty...duża część "handlowców" z alledrogo tam zamawia
  14. W gratisie tablet żeby nowy właściciel mógł chyba szybko go wystawić znowu na sprzedaż
  15. BORIQUA odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Taki poziom BF to skóra jak reklamówka jednorazówka
  16. BORIQUA odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej okablowany
  17. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Plastidipem zrob Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego... a na pewno to był plastidip a nie plastilak?Jakby się zastanowić to niby był plastidip ale motipu więc to chyba nie to samo Plastidip jednak najlepszy / używałem już plastidipa plastilaka i plastispray ten ostatni to właśnie z motipa/. Chociaż jak dobrze przygotowana powierzchnia i ze 3-4 warstwy położone farby to nic nie powinno przebijać.
  18. Bez gryzonia już im tak nie idzie i raczej skończą jak wczoraj Roma z Bayernem
  19. można kupic wzornik, w ktorym masz carbon, połysk, mat czy nawet zamsz. Koszt nie duży a masz dobry podgląd wszystkich opcji na żywo
  20. Podobno po meczu z Polską w Niemczech wycofują silniki 2.0
  21. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    po tym co było wcześniej to teraz można juz tylko grać progres , w najgorszym przypadku taką samą padake
  22. Szybka odpowiedź
  23. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pełna profeska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.