Treść opublikowana przez BORIQUA
-
Kierownica s-line
Mam kierownice skórzaną pikowaną ze znaczkiem s-line. Na wlepce jest nr 4FO 419 091 R 8UD i nie mogę nigdzie znaleźć czy to kiera z B7. Co oznacza to R? Bo nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia kiery z takim oznaczeniem.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Różnica kolosalna..a jak z widocznością w nocy i podczas deszczu?
-
Oświetlenie schowka świeci dopiero po kilkukrotnym otwarciu drzwiczek
Delikatnie podważ i wyciągnij, jest na wcisk
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
OK, sprawdzę w sobotę bo zakładam nowe odboje i osłony na amortyzatory to będę miał dobry dostęp do wszystkiego Sprężyny sprawdzone. Są OK. Oznaczenia wszystkie mają takie same
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
A płyn masz zimowy?
-
a4 b6 reflektor jak wymyc od środka
tutaj już o tym było...ja u siebie tak wymyłem reflektory w lato i wyszło całkiem zacnie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/248585-czyszczenie-lamp-przednich-i-pakietu-chrom-porady/?p=3655754
-
Oświetlenie schowka świeci dopiero po kilkukrotnym otwarciu drzwiczek
znaczenie ma tylko takie, że jak się zamontuje słaby jakościowo ( najczęściej chiński ) moduł led to zaczyna on po jakimś czasie migać albo świecić"od święta" .... ale jak mówisz że masz zwykłą żarówkę to przyczyny szukaj tak jak piszą wyżej w mikrostyku
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Jak będzie ta gumka wyjęta i tłoczek nie będzie miał żadnego oporu to drzwiczki schowka będą opadały siłą własnego ciężaru i wkrótce znowu będzie ułamany zawias. Najlepiej jest go po demontażu przesmarować delikatnie żeby lżej pracował albo zrobić malutki otworek jak pisze kolega wyżej. Mam tak u siebie i nie mam problemu ze schowkiem juz ponad 2 lata
-
Listwy Dekory LED
bardzo przyzwoity efekt kokonekus, szczególnie jak ktoś nie ma podświetlanych klamek to warto zrobić to podświetlenie jednak od dołu dekoru kaju te ledy wnętrza masz od Tomnika czy jakiś sklep??
-
Listwy Dekory LED
jak chcesz mieć podświetlenie od dołu dekoru to cięcie a jak od góry to bez podcinania.. przykłady masz u wyżej
-
Oświetlenie schowka świeci dopiero po kilkukrotnym otwarciu drzwiczek
a nie wpakowałeś tam ostatnio jakiegoś china leda??
-
Listwy Dekory LED
a może taki ambilight w dekorach? zmienne podświetlenie pod kolor tego co na wyświetlaczu rnse
-
Listwy Dekory LED
Musisz ciągnąć wiązkę od przodu - dodać nowe piny w słupku i drzwiach jak przy okazji rezania el. szyb z tyłu. No chyba, że masz podświetlane klamki.OK, rozumiem. To najpierw wpadną el.szybki z tyłu a do tego moda tylko skompletuje graty i wrzucę już wszystko razem.
-
Listwy Dekory LED
w tylnych drzwiach gdzie się najlepiej podpiąć jak jest korbotronik?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
kolego paczuszka dotarła. wszystko gra muzyka wesołych również dla Ciebie i całej ekipy Pro! no i co by się tam jeszcze życzyło pozdrówki
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Widzę, że jest skrucha bo gość pewnie sobie zdaje sprawę że odwalił fuszerkę ale niestety trafił na kogoś kto wie o co kaman. Machniesz mu tym rozporządzeniem od ministra transportu to pewnie jeszcze zmięknie. Podrzućcie koledze te fotki bo majster chyba chce naprawić swój błąd ale potrzebuje mieć DIY obrazkowy
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
chodzi Ci o te kolorowe oznaczenia?
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
tak to wygląda ... tył coś chyba za nisko względem przodu...auto stoi trochę na spadku w stronę przodu
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
toś mnie pocieszył ... w ogóle mam wrażenie że tył niżej siedzi - wizualnie, tak chyba nie powinno być?
-
Waszym zdaniem?
przy takim kolorze to z ori raczej ciężko coś dobrać sensownego. jak oklejanie Ci nie przeszkadza to ja bym tu widział jakiś grafit-carbon albo szczotkowana czarna ..a swoją drogą to polecam tego sprzedającego... brałem kilka razy części- bardzo ładny stan wysyła
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
u mnie siedzi taki komplet x-xenon look od kilku miesięcy ... barwa w realu jak na fotkach ze strony, widoczność bardzo dobra ... ogólnie jestem zadowolony i polecam
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
fajnie ożywione wnętrze ..myślałem na początku że masz zbitą szybę pasażera
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
dzięki kolego za odpowiedź
-
uszkodzony suwak w praweej kratce nawiewu
kratki podświetlane kupisz po 10 zł na allegro, stan idealny - poproś sprzedającego o foto tego co ci ma wysłać. teraz jest znowu akcja z kuponami na allegro w aplikacji mobilnej i jest zwrot 20 zł przy zakupach za min 50 zł więc całość wyjdzie po taniości
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Jak dobrze pamiętam to bolec trzeba przekręcić chyba o 90 stopni i wyjdzie. Co do ułamanego zaczepu, ja bym zrobił z drutu np.spinacza biurowego takie "U" i wtopił w plastik z tego co ja pamiętam to ten bolec chyba trzeba delikatnie ścisnąć z drugiej strony i wypchnąć(ale mogę się mylić bo schowek robiłem już dawno). co do naprawy,jedź tam gdzie spawają plastiki, za taka robotę weźmie na piwo najwyżej. ja już dwa schowki spawałem u gościa co naprawia głównie zderzaki i kosztowało to grosze a trzyma do dziś bo jak sam to spartolisz to już nie będzie nawet do czego przyspawać reszty uchwytu.