Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. to niech twoj mechanik otworzy aso moze wykonczy koncern vw nie wiem jakie ty bajki ogladasz ,ale sa bardzo drastyczne:) aaa zapomnialem dodac,bardzo czesto ci sie auta psuja ,ze az po kilka ich stoi u twojego mechanika. zmien mechanika moze przestana sie psuc
  2. stac cie na auto za 50 koła ,a naprawiasz auto u jakis osiedlowych mechanikow i mowisz ze kilka stówek wiecej to drogo:) niech wymiana rozrzadu kosztuje w aso 3 tys zl. moim zdaniem to i tak najlepsza opcja. mechanicy aso z zamknietymi oczami to zrobia , bo robili to wiele razy. masz pewne ,orginalne i przedewszytskich gwarancje.
  3. kolego skad mamy wiedziec czy bedzie pasował jesli nie wiemy jaki masz silnik:)
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    ilosc pinów we wtyczce i gniezdzie ta sama?
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    samemu bym tego nie robił
  6. heh sam juz nie wiem.jechałem dzis s3 .miałem wrażenie ,że znow cos sie trzesie.fakt ,ze na tym odcinku sa minimalne nierówności.może te zawieszenia sa tak czułe? zas w byłą niedziele lecialem nowka droga i nic nie czułem. glupieje. w poprzedniej corolli verso nigdy nie mialem takich problemów.
  7. dzis to samo,po rozgrzaniu skrzyni objaw ustapił. gdzie ten czujnik sie znajduje ? przy okazji :olej w skrzyni sie wymienia czy dozywotni?
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    przebicie moze ma.jak masz zwykly multimetr to sprawdz jej opornosc
  9. quadral20004 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    stawiam na wade fabryczna świecy.
  10. wyciagni ja cała i zobacz od spodu jak te kanaliki idą.
  11. quadral20004 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    poprzednia świeca na tym tłoku miała ten sam defekt?? czemu ja wykrecałeś? były jakies objawy?
  12. witam.jechałem dzis autem po 2 dniowym postoju.podczas cofania zauważyłem ,że światło cofania i ptarktronik się nie włacza,.za którymś razem zaczęlo działać. co to może być?
  13. przyczyna znaleziona. tak jak kolega vp-tdi mowil.przyczyna bylo zle wywazone koła. trzeci oponiarz ktory mi to robil,zastosowal inny docisk kola do wywazarki. nie taka standardowa tuleje co dociska otwor et , tylko regulowana gwiazde co dociska kazdy z 5 otworow(jak orginal na piascie) . wyszlo 25 gram roznicy . objawy mineły
  14. rozmowa byla o braku przegladu . i nie 2 tysiace tylko dokaldnie 3200 za fundusz gwarancyjny:)
  15. jesli jest tak jak mowisz to wine ponosi warsztat. to ze oni ci smarowali to nie do konca pewne.zalezy tez czym smarowali.widzialem magikow co smareł łt smarowali prowadnice .pop rzejechaniu 100 km wszytsko sie zacieralo. szkoda ze sam tego nie jestes w stanie rozebrac.bez obrazy ale moja narzeczona potrafi wymienic tarcze i klocki:p
  16. opony na ktorych ja kupilem byly dojechane i wyzabkowane .bily strasznie.po wymianie na nowe jakby duzo mniej. a po przelozeniu przednich na tyl jeszce mniej.zaczynam sie zastanawiac czy to nie felgi, ale na wywarzarce zero biciaidealnioe proste.
  17. wyczysciłes i nasmarowałes prowadnice??
  18. stawiam na uszczelke przedniej szyby.tak pozatym co to za auto?
  19. witam.mam 2009 r na silnik cr. wymienilem oponki na nowki dunloopa. jadac powyzej 120 km odczuwałem irytujace drgania.pojechałem wyważyć ponownie koła.bez skutku ,drgania nie znikneły. przelozylem przednie koła na tył. jakby było lepiej, chodz do konca nie jestem przekonany.drgania w kazdym razie nie byly odczuwane na kierownicy tylko na kabinie.czytałem na innym forym ze b8 i a5 maja problemy z wew. przegubami. mieliscie podobny problem? jesli tak co bylo tego powodem? jesli to przeguby to dragania powinny byc przeniesione na kierownice czy niekoniecznie?
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wachaczem pewnie zaryles.ewentualnie podłużnica .raczej nic sie nie stalo jesli zrobiles to bardzo powoli:)
  21. nie jestem jakims znawca ale zawiecha i uklad napedowy jeste taki sam jak w wersji z 163 km silnikiem:) wiec jak wsadzisz chip to bedziesz mial jka seryjne 163 km:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.