Treść opublikowana przez quadral20004
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
to niech twoj mechanik otworzy aso moze wykonczy koncern vw nie wiem jakie ty bajki ogladasz ,ale sa bardzo drastyczne:) aaa zapomnialem dodac,bardzo czesto ci sie auta psuja ,ze az po kilka ich stoi u twojego mechanika. zmien mechanika moze przestana sie psuc
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
stac cie na auto za 50 koła ,a naprawiasz auto u jakis osiedlowych mechanikow i mowisz ze kilka stówek wiecej to drogo:) niech wymiana rozrzadu kosztuje w aso 3 tys zl. moim zdaniem to i tak najlepsza opcja. mechanicy aso z zamknietymi oczami to zrobia , bo robili to wiele razy. masz pewne ,orginalne i przedewszytskich gwarancje.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
kolego skad mamy wiedziec czy bedzie pasował jesli nie wiemy jaki masz silnik:)
-
Led tył błąd FIS
ilosc pinów we wtyczce i gniezdzie ta sama?
-
nadtopiona świeca
samemu bym tego nie robił
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
heh sam juz nie wiem.jechałem dzis s3 .miałem wrażenie ,że znow cos sie trzesie.fakt ,ze na tym odcinku sa minimalne nierówności.może te zawieszenia sa tak czułe? zas w byłą niedziele lecialem nowka droga i nic nie czułem. glupieje. w poprzedniej corolli verso nigdy nie mialem takich problemów.
-
światło cofania nie włacza się
dzis to samo,po rozgrzaniu skrzyni objaw ustapił. gdzie ten czujnik sie znajduje ? przy okazji :olej w skrzyni sie wymienia czy dozywotni?
-
nadtopiona świeca
przebicie moze ma.jak masz zwykly multimetr to sprawdz jej opornosc
-
nadtopiona świeca
stawiam na wade fabryczna świecy.
-
Podłaczenie przewodów paliwowych do zbiornika - wyciek paliwa
wyciagni ja cała i zobacz od spodu jak te kanaliki idą.
-
nadtopiona świeca
poprzednia świeca na tym tłoku miała ten sam defekt?? czemu ja wykrecałeś? były jakies objawy?
-
światło cofania nie włacza się
witam.jechałem dzis autem po 2 dniowym postoju.podczas cofania zauważyłem ,że światło cofania i ptarktronik się nie włacza,.za którymś razem zaczęlo działać. co to może być?
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
przyczyna znaleziona. tak jak kolega vp-tdi mowil.przyczyna bylo zle wywazone koła. trzeci oponiarz ktory mi to robil,zastosowal inny docisk kola do wywazarki. nie taka standardowa tuleje co dociska otwor et , tylko regulowana gwiazde co dociska kazdy z 5 otworow(jak orginal na piascie) . wyszlo 25 gram roznicy . objawy mineły
-
Jakie kary za brak ważnego przeglądu? w PL i UE?
rozmowa byla o braku przegladu . i nie 2 tysiace tylko dokaldnie 3200 za fundusz gwarancyjny:)
-
Jakie kary za brak ważnego przeglądu? w PL i UE?
w polsce zabiora ci dowód:)
-
Problem po wymianie klocków i tarcz ATE
jesli jest tak jak mowisz to wine ponosi warsztat. to ze oni ci smarowali to nie do konca pewne.zalezy tez czym smarowali.widzialem magikow co smareł łt smarowali prowadnice .pop rzejechaniu 100 km wszytsko sie zacieralo. szkoda ze sam tego nie jestes w stanie rozebrac.bez obrazy ale moja narzeczona potrafi wymienic tarcze i klocki:p
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
opony na ktorych ja kupilem byly dojechane i wyzabkowane .bily strasznie.po wymianie na nowe jakby duzo mniej. a po przelozeniu przednich na tyl jeszce mniej.zaczynam sie zastanawiac czy to nie felgi, ale na wywarzarce zero biciaidealnioe proste.
-
Problem po wymianie klocków i tarcz ATE
wyczysciłes i nasmarowałes prowadnice??
-
Woda na dywaniku pasażera w A4 B6
stawiam na uszczelke przedniej szyby.tak pozatym co to za auto?
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
witam.mam 2009 r na silnik cr. wymienilem oponki na nowki dunloopa. jadac powyzej 120 km odczuwałem irytujace drgania.pojechałem wyważyć ponownie koła.bez skutku ,drgania nie znikneły. przelozylem przednie koła na tył. jakby było lepiej, chodz do konca nie jestem przekonany.drgania w kazdym razie nie byly odczuwane na kierownicy tylko na kabinie.czytałem na innym forym ze b8 i a5 maja problemy z wew. przegubami. mieliscie podobny problem? jesli tak co bylo tego powodem? jesli to przeguby to dragania powinny byc przeniesione na kierownice czy niekoniecznie?
-
Stuknięcie O Krawężnik
wachaczem pewnie zaryles.ewentualnie podłużnica .raczej nic sie nie stalo jesli zrobiles to bardzo powoli:)
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
nie jestem jakims znawca ale zawiecha i uklad napedowy jeste taki sam jak w wersji z 163 km silnikiem:) wiec jak wsadzisz chip to bedziesz mial jka seryjne 163 km:)