Treść opublikowana przez quadral20004
-
Odpalanie zimnego silnika
Po co czekać jak nic się wtedy nie dzieje, żadna lampka nie świeci (tylko MMI się aktywuje) ? Zawsze czekam aż lampki pogasną , tak już się przyzwyczaiłem przy dieslu prawidłowo.ja czekam az swiece zgasna i odpalam
-
uszczelka pod przepustnice
to jak u mnie kolego.z dostepnoscia w/w uszczelki nie ma problemu w sklepie lub na allegro?
-
uszczelka pod przepustnice
czyli mam zwykłe. moze i lepiej.mniej awaryjne. na temat uszczelki (oringa) pod przepustnice cos wiecie?
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
na zachodzie zwykly on jak u nas verwa z uszlachatniaczami.polskie realia
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
nie były przyciemnione.mało wiesz.pozdrawiam
-
uszczelka pod przepustnice
witam.zauważyłem ,że olej delikatnie podcieka pod przepustnicą.rozebrałem ,nic nie wskazywało ,że jest nie dobra. złożyłem i nadal widze delikatny przeciek.nie jestem pewien czy to ten oring poniewaz na korpusie przepustnicy jest mały otwór,może to z niego cieknie? przy okazi : b8 na xenonie ma skretne soczewki,bo jakos u mnie nic się nie kręcą.
-
Dynamiczna regulacja zasięgu świateł - awaria
mam pytanie. wszytskie b8 juz na xenonie maja soczewki skretne?? bo nie widze zeby u mnie skrecaly
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
po pierwsze cena jest bardzo atrakcyjna. po drugie kiedyś tankowałem na tesco olej napedowy,który miał mętny kolor. z reszta nie mamy zielonego pojecia skad oni biorą paliwo! czasami od ruskich tankuje ,a z reguły zachodnie stacje. może zaoszczędzicie 1000 zł w ciągu roku ,ale jak posypie się pompa lub wtryski to zmienicie stacje. I dalej nie napisałeś szczegółów , wszystko z du@py wzięte. Rozleciał Ci się silnik, wtryski,pompa?I jak podejrzałeś że leci mętne paliwo przecież wąż jest czarny Rentgen w oczach? nie wiem czy widziales ale jeszcze w starych dystrybutorach jest takie szkielko z wiatraczkiem .u nas na auchanie takie jeszcze maja:D
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
po pierwsze cena jest bardzo atrakcyjna. po drugie kiedyś tankowałem na tesco olej napedowy,który miał mętny kolor. z reszta nie mamy zielonego pojecia skad oni biorą paliwo! czasami od ruskich tankuje ,a z reguły zachodnie stacje. może zaoszczędzicie 1000 zł w ciągu roku ,ale jak posypie się pompa lub wtryski to zmienicie stacje.
-
nierówna praca silnika po odpaleniu
moe przewody sie koncza
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
odradzam supermarketowe cpny:)
-
Dynamiczna regulacja zasięgu świateł - awaria
moze cos uszkodzil przy demontazu ?
-
drgania samochodu
a slyszysz to samo z wcisnietym sprzegłem?
-
Brak tylnych świateł
- Brak tylnych świateł
swiateł cofania mam rozumiec? ja w b8 mam ten sam problem.przyczyna jest padniety czujnik cofania. znajduje sie on na skrzyni biegów w okolicy drazka tego co wchodzi w srodek- Proszę o pomoc w sprawie przekaźników
przeplywke masz na przewodzie za filtrem powietrza.odepni aku ,sciagni wtyczke,odkrec przeplywke,pedzelkiem miekkim i benzyna ekstrakcyjna wyczysc wszystkie preciki w przepływce.poczekaj z 5 minut,niech dobrze odparuje . napewno ten zabieg nie zaszkodzi. rob to delikatnie,nie zegni,nie złam precików bo mozesz ja zepsuc- Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
co forumowicz to inna teoria- Proszę o pomoc w sprawie przekaźników
tez kiedys mialem problem z egrem i nie wywalal mi bledu chodz cewka sie blokowała .ale jesli wyczysciles i nic to nie pomoglo to egr wykluczony. przeplywke czysciles?- Proszę o pomoc w sprawie przekaźników
jaki kod bledu miales? i pod jakiego kompa sie podpinales? jak pod jakis shit to najprawdopodobniej przyczyna jest gdzie indziej. jakby ci sie egr zawieszal to mialbys spadek mocy.tak czy inaczej egr warto wyczyscic.- Proszę o pomoc w sprawie przekaźników
a odpala normalnie? nie kreci dlugo?- Proszę o pomoc w sprawie przekaźników
podlaczales sie pod kompa?- Proszę o pomoc w sprawie przekaźników
a co ci sie dzieje?- pikniecie przy rozruchu i gaszeniu auta
moze imobilizer sie uzbraja.ja mam tak ale w koparce;p- Naprawa FISu
podswietlenie siada.ogolnie zadna tragedia.- przetarty przewód paliwowy
przewod dostaniesz w kazdym sklepie od reki. nie musi to byc org. koszt 10 zl, za to pracy wiecej niz to warte - Brak tylnych świateł