Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. kolega ma moze problem z rozebraniem z roznych powodow. ty jak masz zaplecze to zrobisz to bez problemu.
  2. to juz lepiej po zimie wymien:)
  3. przedewszystkim nie dawaj tych dziadowskich opasek. kup orginalne a benzyna przestanie ciaknac
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na stomi temat w 1.8T
    jak cos nie było kombinowane to na bank musisz szukac gdzies jest samiec.kabelek jest niewielkiej dlugosci.wez male lusterko i szukaj.jednozylow kabel wskazuje na zwarcie na masie,pewnie jakis czujnik
  5. czemu sam ma miec problem.chyba przy odpowietrzaniu
  6. ale stuka ci cos czy nie?
  7. przy pompce masz dwa przewody.albo przewod przelewowy cieknie przy pompce,lub jak kolega wyzej pisal uszczelka nie trzyma.
  8. nie lepiej jechac na stacje diagnostyczna?
  9. poczekaj az drugi raz sie to poworzy ,wtedy wymien
  10. jak przewod to tylko przelewowy
  11. strata coisnienia przez co ogrzewanie nie trybi
  12. tak sie dzeje jak jest malo plynu chlodniczego.ale jesli dolejesz to powinno ogrzewanie wrocic do normy .jakby ci plyn zjadala to by ci kopcil na bialo.stawiam na jakis przeciek w okolicy nagrzewnicy.
  13. jedni mowia ze 1400 zl drudzy ze 4000 .
  14. nie rozumiem.czyli wymiana w b8 4 kołą za rozrzad?
  15. wydaje mi sie ze oba objawy to ten sam problem.nie wiem jak dokaldnie u ciebie to jest zrobione ale w drazku dzwigni zmiany biegów jest tłumik drgan.widzialem poduszeczke w ksztalcie tulei,czasem taki maly silowniczek jak od podnoszenia klapy. pewnie dostał duzych luzów i tym samym dwojka ciezko wchodzi. albo calkowicie spadl ze swojego mocowanie i wbijajac drugi bieg gdzies sie haczy .
  16. quadral20004 odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    ty tez nic nie wnosisz ta wypowiedzia.lepiej wcale nie zwracac na to uwagi. a syf na forum zniknie
  17. po co placic komus,nie lepiej kupic same tulejki lemfa i wtloczyc je chocby na imadle?
  18. tłumik drgan do wymiany.a z tym haczeniem to mam rozumiej ,że chrupnie przy właczaniu 2 biegu?
  19. cisnienie chyba jak wszedzie od 2 bary z groszem z przodu. moze zbieznosc masz spierdzielona,dlatego gryzie ci oponke.a na ilu oponkach masz ten pasek?
  20. nie wiem jak w audi ale w toyocie brzeczyk mial swoj bezpiecznik.wystarczylo go wyjac i irytujacy dzwiek znikł,nawet przy odpietych pasach.
  21. może turbinke szlak trafil
  22. dokladnie mam 2.3 z przodu. podlece do znajomego na trzepak, zobaczymy czy jakis luz jest.chociaz smigam nia po poniemieckich kostkach brukowych ,nic nie stuka nic nie puka ale najlepsze jest w tym wszystim to ,ze nie zawsze czuc te wibracje. ostatnio miałem wrazenie ,ze w/w drgania czuje pod pedałem gazu.
  23. nie ten rocznik
  24. SHITERS ja zas w innym aucie mialem alumy,na wywazarce widac bylo ,ze sa krzywe a podszczas jazdy nic nie biło.gosciu co prostuje felgi powiedzial mi ze felgi idealnie proste.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.