Treść opublikowana przez quadral20004
-
Pływanie
kiedys w primerce p11 nie wyły a autem mi bujało. co do tuleji to przeciez kolega byl na diagnostyce. felgi org masz ? moze et jest wieksze i nie ma pierscieni centrujacych w feldze?
-
problem z ogrzewaniem
stawiam na zawór .a plyn w ogole jest?
-
problem z 2.0 alt
sprawdzales cisnienie na dolocie,moze inercooler nieszczelny lub ktorys przewód
-
Słabe hamulce krzywe klocki. B7 2.0 TFSI
sam wymieniales czy ktos ci to robil. najprawdopodobniej ktoras prowadnica jest zatarta,ale slyszalbys piszczenie podczas jazdy. dziwne,ze ci pedal wpada,sprawdzales czy nie ma wycieku? moze sciagales zacisk i zle odpowietrzyles?
-
Pływanie
konczonce sie łożyska tez tak sie objawiaja
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
przed odpaleniem sciagni gorna oslone paska rozrzadu,kukaj na rolki.
-
[B7-2.0tfsi] BWT problem z odpaleniem
podlacz sie pod kompa.jesli to czujnik to powinien byc bład
-
reczne otwarcie elektrycznej szyby drzwi kierowcy PILNE
zaczni uzywac interpunkcji. bo ciezko zrozumiec co piszez. rozbierz tapicerke. daj napiecie 12v silniczkowi .
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
co ty pierdo..... kupuje do maszyn paliwo z hurtu.place 4,70 brutto. cena 2 zl to owszem, cena bez podatku vat i akcyzy.
-
lusterka w chrom ?
bez przesady ze pare stówek. org nowa alu obudowa to koszt paru stówek,jak nie w tys.
-
lusterka w chrom ?
najlepiej bedzie okleic folia:) tez sie przymierzam do tego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
o kolega z soli.witamy
-
nie odpala
te pod maska tez sprawdz.jak bedziesz przeswietlal przeowdy to odlacz minus od aku.
-
Felgi rs6 łopaty
ja tam nigdy OOOO nie widzialem .jest "RONAL MADE IN POLAND "
-
Skrzypienie w kole, dźwięk dochodzi gdzieś z góry
no ale jesli nie ma luzow to skad te dzwieki?
-
Jakie żarówki do halogenów
to malo jezdzisz jesli twierdzisz ze nie oslepiaja.
-
Zmiana Kierownicy audi a4 b5
wystarczy zrobic kopiuj->wklej i dziala:D
-
Skrzypienie w kole, dźwięk dochodzi gdzieś z góry
auto bylo bite? geometria ustawiona?
-
szarpie a4 b5 1.8t aeb
ciezko powiedziec.moze byc to uklad paliwowy,moze dolotowy.a tez wydechowy.
-
nie odpala
sprawdz wsyztskie bezpieczniki,i te pod maska. jesli wszystkie cale to bedzie dobrze:)
-
nie odpala
przegrzane przewody,ktorys pekł.musisz je przeswietlic i polaczyc uszkodzone
-
Felgi rs6 łopaty
ja w toy mialem fajne polskie ronalki
-
[B7-2.0tfsi] BWT problem z odpaleniem
jak ja tak krecisz to leci dym z rury wydechowej? jesli tak to świece do wymiany
-
Jakie żarówki do halogenów
dla takich jak ty to juz za sam pomysl powinni zabierac dowod rejestracyjny. dlaczego masz uzywac halogenow jako swiatel dziennych. halogeny dzialaja jak swiatla drogowe,rozproszaja strumien swiatla we wszytskich kierunkach,przy czym oslepiaja kierowcow jadacych z przeciwka. nie znasz przepisow wiec : swiatla przeciwmglowe przednie uzywamy w warunkach gdzie widocznosc spada ponizej 50 metrow. zaloz sobie listwy ledowe,one maja wbudowany przekaznik.jak zapalisz auto to wlacza sie ledy.zapalisz swiatla mijania,zgasna ledy. trafisz na wrednego policjanda,uwierz mi zabierze ci dowod
-
CAGA- problem z odpalaniem i mocą.
lepiej sie za to nie zabieraj bo bedzie jeszcze gozej.bez odpowiednich narzedzi i blokad nic nie zrobisz