Treść opublikowana przez quadral20004
-
Problem z wyłączeniem klimatyzacji
Masz zwykla cz climstronik ?
-
Zerwany pasek rozrządu
Milo mi to slyszec.mowilem ci ze bedzie dobrze.niektorzy co tu pisza robili wiele aut i zawsze bylo to samo-wymiana silnika .nie sluchaj tych bajek. Wykrec wtryski i sprawdz cisnienie na kazdej komorze z osobna.bedziesz wtedy spal spokojnie w stu procentach
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
kolego zapomnialem jeszcze o jednym,walnieta cewka tez sie tak objawia
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
u mnie tez chodzi o wywazanie dynamiczne.jakos nie mam czasu kiedy podjechac.opony dunloopy rekomendowane do audi.dodam bicie jest nie zawsze,raz jest raz nie ma.to jest najistotniejszy objaw braku w/w wywazenia.w zielonej gorze wywazanie dynamiczne z testem drogowym 45zl od koła
-
ładowanie akumulatora
widac ze jestes z gorzowa.stalowe ciołki:) ostatni moj post.nie bede z toba juz wicej konwersował bo to nie ma wiekszego sensu.przyznaje moze cos namieszałem:) wez relanium a dopiero wchodz na forum.pozdro
-
Holowanie kempingu
150konna wersje maja moje ziomki.nalatane ponad 350kkm i zadnej powaznej awarii.holowanie kempingu,czy przyczepki nie ma znaczenia.obciazenie to obciazenie.wiaze sie z tym wieksze spalanie i wieksze zlozycie wszystkich podzespolow auta
-
Holowanie kempingu
bralbym 1.8 t.spalanie miejsze a osiagi podobne.z reszta te stare 1.8 nie do zaje... sa .
-
Zerwany pasek rozrządu
ile masz najechane w tym PD-ku?
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
edytowalem wczesniejszy post
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
no to stawiam na ktory wtrysk.zrob test przelewowy.kup w aptece 6 pojemniczkow na siuski.z 2 metry przewodu gumowego nie jestem pewien jakiej grubosci wydaje mi sie ze 5-6mm bedzie odpowiedni.nawierc dziury w nakretkach od w/w pojemniczkow,przetni te 2 metry przewodu na 6 czesci.wloz do kazdego pojemnika wezyk.a drugie konce wezykow podepni pod kazdy wtrysk,tam gdzie masz przelew. odpal,niech pyrka sobie i napelnia zbiorniczki.jak juz bedzie w miare tyle bedzyny w pojenikach zeby moc porownac w korym jest najwiecej benzyny.ten ktory najwiecej lał jest do wymiany
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
lpg masz?
-
błąd 01333 jednoprzewodowy tryb pracy
szyba sie otwiera?podswietlenie drzwi swieci?
-
Opis bezpieczników w B8
sprawdzales zarowki:)?
-
Zerwany pasek rozrządu
jesli tloki i zawory beda do wymiany to ok,ale jesli dodatkowo korbowody i wal to szukaj innego motoru
-
ładowanie akumulatora
ale przeciez kolega nie bedzie ladowal aku zasilaczem do anteny.nie wiemy jakie natezenie daje jego prostownik.jesli ma wskaznik na prostowniku to bedzie widzial czy juz sie naladowal:) nie rozumiem co was tak rozjuszylo
-
ładowanie akumulatora
"prad" a "napiecie" .lapiecie za glupie slowko
-
Zerwany pasek rozrządu
pasek czy rozrzad?
-
wymiana klocków i tarcz hamulcowych
wiele razy robilem to papierem 160 na blysk i nic nie bije:)
-
ładowanie akumulatora
Nie wiem, co Ciebie rozbawiło, ale po Twojej wypowiedzi: " a ladowac mozesz bez problemu pradem 10 % wiekszym jak napiecie twojego aku. czyli jakies 13,8v " , widzę, że Twoja wiedza w tym temacie jest zerowa. Sprawdzimy Twoją wypowiedź: Natężenie prądu wyrażamy w Amperach ( A ), napięcie spoczynkowe akumulatora wyrażamy w Voltach ( V ) i takie książkowe napięcie to 12,5V. Dalej nie wiem co ma do siebie prąd ( A ) 10% większy od napięcia spoczynkowego ( V ), ale brniemy dalej. Kolega ma problem i pisze, że chce podładować akumulator i bierze taka pierwszą lepszą wypowiedź i stosuje się do niej: Zakładamy, że ma akumulator 60Ah, napięcie książkowe 12,5V i sobie chłopak liczy z Twojej wypowiedzi i wychodzi mu, że prąd ładowania może być 13,75A. Ale poczekaj schodzi do auta i patrzy, a tam akumulator 80Ah, więc bierze kalkulator i liczy od nowa i wychodzi mu znów 13,75A. Wnerwi się i policzy ile Amper ma podać na akumulator od ciągnika siodłowego 225Ah i też mu wyjdzie 13,75A. Idąc Twoim tokiem myślenia polec jeszcze koledze, żeby szerokość opony do auta dobrał o 87,5% większą od długości szpilki mocującej felgę. Liźnij trochę wiedzy, a później radź. Zresztą kolega POWER-KRIS też ciekawie podsumował Twoją wypowiedź. ty jestes nienormalny?kto gadal o natezeniu pradu:) chodzilo mi po prostu zeby ladowal napieciem 13,8-14,v.nic wiecej.oczywiscie ze niskim natezeniem. przeczytaj sobie to jeszcze raz ->"13,8v ".
-
Zerwany pasek rozrządu
najpierw kup pasek,zaloz,odpal.jesli git to kup i wymien caly rozrzad
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
czysciles przepustnice?
-
ładowanie akumulatora
widzialem jak kolesiowi iskra z pod szlifierki katowej wpadla do ladowanego aku,bo korki poodkrecał fajna bomba:) aku w drobny mak sie posypalo:)
-
Zerwany pasek rozrządu
to czemu nie waliła po zaworach jak schodzila z obrotow ,gdy pasek strzelil
-
Zerwany pasek rozrządu
Dev to zes go pocieszyl gdyby czasem zapalila,to nie dawajcie czasem gazu. posluchaj czy chodzi tak samo,czy nic sie nie trzecie i nie stuka.jesli cos nie tak do odazu off.tak czy inaczej gdyby nie zapalila,cos stukalo to wymiana silnika wchodzi w gre jedynie
-
ładowanie akumulatora
nie wygodniej sciagnac tylko minusowa kleme?