Treść opublikowana przez quadral20004
-
Kasowanie danych z dysku Jukebox.
wchodzisz w dysk,naciskasz setup i tam masz gdzies opcje delete:)
-
Pompa paliwa 1.9 TDI silnik AVF
ja jeszcze zrobilbym inaczej.jedz jak bledu nie bedzie.zatankuj tak zeby wywalilo ci blad, ale nie dokrecaj korka od zbiornika paliwa(zaraz po zatankowaniu ,przed odpaleniem).jesli bledu nie wywali to prczyczyna z odpowietrzeniem ziornika.
-
Pytanie o dobór rozmiaru opon
faktycznie zjadlem przecinek .mialo byc 1,5 cm. nie mogles poprawic,tzreba odrazu atakowac?
-
Pytanie o dobór rozmiaru opon
65procent z 195 i 55 procent z 205. masz kalkulator to licz.ja nie musze bo to prosty rachunek:D
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
to lec po sciezce plusowe . dojdziesz do kostki. patrz gdzie sciezka przechodzi w pin kostki.od kostki masz kabel do przekaznika(to go przeswietlaj).minus prosciej sprawdzic bo robisz to przy zarowce
-
Mruganie kontrolki swiec zarowych
tak czy inaczej,blad silnika
-
Pytanie o dobór rozmiaru opon
205 prawie 15 cm nizsze.podejda ale bedziesz mial obnizone auto:D
-
Problemy z routerem Netia Spot
to jest wlasnie netia:) maja przeciazone lacza i nic na to nie poradzisz
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
sprawdz jakim kabelkiem dochodzi plus do zarowki.ten sam kabelek znajdz przy przekazniku.przeswietl go multimetrem i bedziesz wiedzial czy winny jest kabel.
-
Auto gaśnie. Zły klucz? immo?
w 3 i 4 jest inny immo:)
-
Plamy na lakierze po płynie do spryskiwaczy.
ja u siebie ostatnio tez wlalem plyn z biedry i zadnych plam nie widze:) a co do plynow to polecam ADIXOL ZIMOWY. jest stosunkowo w podobnej cenie ale mega skuteczny,muchy i wszelkie brudy schodza pratycznie same:) aa i zapach przemiły ma:)
-
xenon czy zwykłe h7
pierwszy raz mam xenon w mojej lali.pierwszy i ostatni raz xenon kupilem. deszcz spadnie i nic nie widac;/ zwykle lamy sa lepsze:)
-
gorzej odpala gdy cieply [1.9 tdi AVF]
kat synchronizacji.jak zwał tak zwał
-
B5 AHU Cieknąca pompa wtryskowa VP37
pompa pracuje,tragedii nie ma.dac do regeneracji,powymieniac uszczelniacze i bedzie dalej smigac:)
-
Grill B7 S-line. Malowanie po klejeniu.
przedewszystkim nie kleic tylko spawac a pozniej ladnie wyszlifowac
-
SOCZEWKOWE LAMPY PRZEDNIE CHROM ENGEL EYES
strona nie dziala
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
jakby bylo to lozysko to na wylaczonym econ by swiszcalo.a ty slyszysz na wlaczonym. nabicie oleju nie jest nic klopotliwe.maszyną ktorą nabijasz czynnik tak samo nabijasz olej. jedz to zrob bo zatrzesz pompe i bedzie buła
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
moja dzis przyswirowała.odpalilem ja po 2 dniach postoju no i przydrgała delikatnie,sekuinda spokoju i znow przydrgała. nacisnalem sprzeglo i jakby przestalo chodc nie jestem pewien bo te drgania byly tak delikatne ze ciezko cos stwierdzic.ostatnio na trasie podczas ruszania trzesla mi silnikiem,pozniej przestała.konczacy sie dwumas rano na zimnym moze dawac takie dziwne objawy??chodzi mi o ta drgawke,na rozgrzanym nic nie czuc ani slychac.
-
tak sie ruscy relaksuja w b6 Q:) nie jeden jeepek by padł,a wowdi jedzie:)
http://www.realistic.pl/45366/ekstremalny_test_napedu_audi_a4_18t_quattro.html
-
Pływanie
tak cena jest ok:)
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
sprawdz styki przy zarowce,przy przekazniku.nastepnie podepni inny przekaznik(moze faktycznie od szwankuje i nie przerzuca pradu na zarowke) jesli dalej bedzie to samo to trzeba bedzie szukac po kablu . czesto lamia sie w ruchomych miejscach na zagieciu
-
Temperatura płynu chłodzącego
czujnik temperatury cieczy chlodzacej.ale raczej zegar ci szlag trafia
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
a klima chodzi? zaczni od nabicia oleju do klimy
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
kontrolka(zarowka) jest na tym samym przekazniku co same swiece.kontrolka sie pali-swiece grzeja,kontrolka gasnie-swiece nie grzeja. wsadz nowa zarowke lub sprawdz stara na krotko pod aku.czasami zarnik jest ok, a zarowka nie swieci.
-
wskaznik temp.
jak czujka nowa to zegar szlag trafil