Treść opublikowana przez quadral20004
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pewnie czujnik szlag trafil.sciagni go,zalej benzyna estrakcyjna,wyplucz pozadnie,pozniej dobrze wysusz.moze uratujesz mu zycie.jesli nie to wymiana
-
Łódzkie - bliskie spotkanie z miśkami
tak czy inaczej polacy ,my ,ja jezdzimy nie przepisowo,czesto przekraczamy dozwolona predkosc linie ciagle itp. polska kultura jest prawie identyczna ta co za wschodnia granica.daleko nam do zachodu
-
Piach pod uszczelkami szyb bocznych - nic nie pomaga.
wkladajac pierwszym razem srubokret pod uszczelke tym samym spowodowales jej odksztalcenie.najlepiej bedzie ja wymieni na nowa i problem zniknie
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
czesta bolaczka b8 szarpanie przy ruszaniu. u mnie jest(bylo) to samo.w koncowej fazie pouszczania sprzegla przy ruszaniu autem telepalo jakby mialo delire. problem byl w zasniedzilym docisku sprzegla. lek na to : rozbujac autko ,bieg nie ma znaczenia obroty 2000,naciskamy lekko sprzeglo doslownie delikatnie i wciskamy gaz,niech auto nam nie przyspiesza a obroty wzrastaja. takim sposobem jak przypalimy lekko tarcze docisk nam sie rownomiernie ulozy na tarczy ,tym samym rdza ktora na nim jest pojdzie w pioruny. po tym zabiegu problem ustapil,teraz rusza bez zadnego zatelepanie.jesli pomoglem do nie ma za co.pozdrawiam
-
Wilgotny EGR
wiec tak.sciagni pokrywe maski.z prawej strony przy rurce bagnetu masz przepustnice,do niej dochodzi gumowy przewowd od intercoolera.sciagasz w/w przewod,zaginasz go w bok zeby ci nie przeszkadzal.odkrecasz bagnet na srubke roz.10m .nastepnie odkrecasz przepustnice ,ona wkrecona jest na 3 sruby bodajze torx 8. jak juz sciagniesz przepustnice zostaje tylko egr.zeby go sciagnac musi odpioc do niego metalowy harmonijkowy przewod i tez deliklatnie odgiac zeby dojsc do kolejnej srubki ktora wlasnie jest pod tym przewodem.wszytsko na stól,kup nafte(najlepiej penetruje) lub inny srodek do czyszczenia dolotu.wszytsko dokaldnie wyczysc,wysusz i poskaldaj w odwrotnej kolejnosci .aha zapomnialem o jednym .przed rozbieraniem wylacz mase od aku i odepnie wtyczki od egra i przepustnicy.
-
Felgi 17 czy będą pasować
te beda pasowac
-
Życzenia Świąteczne
Przestan.ja wygladam jak w ciazy
-
Włącznik świateł A8
Wydaje mi sie ze w a8 jest wiekszy
-
Wymiana żarówki
Ale jak poluzujesz to kat swiatla do regulacji
-
wentylator chodzi caly czas
hehe wsadz go z powrotem i sprawdz czujnik. mozliwe ze przy wyzszych teperaturach dziala prawidlowo. zebys przypadkiem nie przegrzał silnika:)
-
Wymiana żarówki
czemu wykrecac chcesz lampe?
-
Chwilowo traci moc przy zmianie biegów
jak swieza instalacja to jedz z nia do gazownika,niech rguluje
-
Życzenia Świąteczne
dzieki sliczne i wzajemnie:)
-
wentylator chodzi caly czas
tak ten przy chlodnicy
-
Dziwnie zachowujące sie zawieszenie
z tylu amorki łatwo sprawdzic samemu.nacisni dynamicznie auto w dol,pusc i patrz czy zabuja .jak zabuja to amory wywalone.
-
wentylator chodzi caly czas
zaczni od czujnika temperatury.odepni od niego przewod i zobacz czy przestana chodzic
-
Łódzkie - bliskie spotkanie z miśkami
uwazam ze jesli stan drog poprawilby sie,to jezdzilibysmy jeszcze szybciej .najpierw trzeba własnie zwiekszyc mandaty,a z tych pieniedzy zaczac budowac i przebudowywac infrastrukture.na polnocy czy zachodzie maja dobre drogi a potrafia jezdzic przepisowo.bo maja słone mandaty.
-
Po wymianie skrzyni trzęsie przy ruszaniu na 1 biegu
no ale sam nie jestes pewien czy je zamieniles.mozliwe ze zalozyles dobrze wymiana skrzyni nie miała nic wspólnego z dociskiem, sprzęgłem była głośna dlatego ją wymieniłem przecież nie będę wymieniał docisku lub sprzęgła jeśli jest dobre a co powiesz na moje pytania jak może zamieniłem tarcze lub przeguby nie szukaj przyczyny gdzies indziej.tarcze wczesniej miales a teraz obrociles.nie zmienilo to nic,dalej telepie,czyli to nie tarcza.skrzynie wymieniles,dalej telepie,przed wymiana skrzyni przeguby byla jak byly,teraz je obroziles i dalej telepie.zaczalbym od wymiany dwumasy z kompletnym sprzeglem.sprzeglo bedzi bralo nisko bo jest dobre,ale przy wymianie dwumasy powinno sie caly komplet wymienic(dwumas,tarcze sprzeglowa,docisk,lozysko oporowe)
-
Wyświetlacz między zegarami
na prawej manetce,ta co wlaczasz wycieraczki masz z boku przycisk(gora,dol) nim zmieniasz opcje na fisie
-
Po wymianie skrzyni trzęsie przy ruszaniu na 1 biegu
nop wlasnie.docisk zostawiles ten sam.moze on jest walniety i wymiana skrzyni nie przyniosla efektow
-
złamany joystick na pokretle Panelu MMI
konar tego grzybka ma plasticzek o grubosci jednego mm.mozliwe ze juz wczesniej bylo pekniete i trafilo na niego.z reszta nie znal sie i cholera wie jak nim naciskał.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
nie macie/mieliscie problemu z telepaniem przy ruszaniu. chodzi mi o pierwszy bieg , sprzeglo juz przy samej gorze i lekko zatelepie.dzieje sie tak jak pojezdze chwile po miescie,wyjade na trase ,przycisne ja troche,wjade znow w miasto i problemu nie ma.za kilka dni ten sam scenariusz. co wy na to?
-
Po wymianie skrzyni trzęsie przy ruszaniu na 1 biegu
spróbuj przypalic sprzeglo.mam ten sam problem.jak wjade w tryb miejski to tez mi telepie,przypale sprzeglo na hamulcu recznym i wszytsko jak reka odjal. niby to cos z dociskiem
-
jak zamontować ten czarny element na mieszku ? gałce ?
wejdzie choc z wielkim trudem ale musi
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
dokaldnie kolego.no ale nie ma sie czemu dziwic. 143-170 km z 2 litrowki . to nie te 115km co kiedys byly i palily 5,5 litra