Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. pewnie czujnik szlag trafil.sciagni go,zalej benzyna estrakcyjna,wyplucz pozadnie,pozniej dobrze wysusz.moze uratujesz mu zycie.jesli nie to wymiana
  2. tak czy inaczej polacy ,my ,ja jezdzimy nie przepisowo,czesto przekraczamy dozwolona predkosc linie ciagle itp. polska kultura jest prawie identyczna ta co za wschodnia granica.daleko nam do zachodu
  3. wkladajac pierwszym razem srubokret pod uszczelke tym samym spowodowales jej odksztalcenie.najlepiej bedzie ja wymieni na nowa i problem zniknie
  4. czesta bolaczka b8 szarpanie przy ruszaniu. u mnie jest(bylo) to samo.w koncowej fazie pouszczania sprzegla przy ruszaniu autem telepalo jakby mialo delire. problem byl w zasniedzilym docisku sprzegla. lek na to : rozbujac autko ,bieg nie ma znaczenia obroty 2000,naciskamy lekko sprzeglo doslownie delikatnie i wciskamy gaz,niech auto nam nie przyspiesza a obroty wzrastaja. takim sposobem jak przypalimy lekko tarcze docisk nam sie rownomiernie ulozy na tarczy ,tym samym rdza ktora na nim jest pojdzie w pioruny. po tym zabiegu problem ustapil,teraz rusza bez zadnego zatelepanie.jesli pomoglem do nie ma za co.pozdrawiam
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    wiec tak.sciagni pokrywe maski.z prawej strony przy rurce bagnetu masz przepustnice,do niej dochodzi gumowy przewowd od intercoolera.sciagasz w/w przewod,zaginasz go w bok zeby ci nie przeszkadzal.odkrecasz bagnet na srubke roz.10m .nastepnie odkrecasz przepustnice ,ona wkrecona jest na 3 sruby bodajze torx 8. jak juz sciagniesz przepustnice zostaje tylko egr.zeby go sciagnac musi odpioc do niego metalowy harmonijkowy przewod i tez deliklatnie odgiac zeby dojsc do kolejnej srubki ktora wlasnie jest pod tym przewodem.wszytsko na stól,kup nafte(najlepiej penetruje) lub inny srodek do czyszczenia dolotu.wszytsko dokaldnie wyczysc,wysusz i poskaldaj w odwrotnej kolejnosci .aha zapomnialem o jednym .przed rozbieraniem wylacz mase od aku i odepnie wtyczki od egra i przepustnicy.
  6. Przestan.ja wygladam jak w ciazy
  7. Wydaje mi sie ze w a8 jest wiekszy
  8. Ale jak poluzujesz to kat swiatla do regulacji
  9. hehe wsadz go z powrotem i sprawdz czujnik. mozliwe ze przy wyzszych teperaturach dziala prawidlowo. zebys przypadkiem nie przegrzał silnika:)
  10. czemu wykrecac chcesz lampe?
  11. jak swieza instalacja to jedz z nia do gazownika,niech rguluje
  12. dzieki sliczne i wzajemnie:)
  13. tak ten przy chlodnicy
  14. z tylu amorki łatwo sprawdzic samemu.nacisni dynamicznie auto w dol,pusc i patrz czy zabuja .jak zabuja to amory wywalone.
  15. zaczni od czujnika temperatury.odepni od niego przewod i zobacz czy przestana chodzic
  16. uwazam ze jesli stan drog poprawilby sie,to jezdzilibysmy jeszcze szybciej .najpierw trzeba własnie zwiekszyc mandaty,a z tych pieniedzy zaczac budowac i przebudowywac infrastrukture.na polnocy czy zachodzie maja dobre drogi a potrafia jezdzic przepisowo.bo maja słone mandaty.
  17. no ale sam nie jestes pewien czy je zamieniles.mozliwe ze zalozyles dobrze wymiana skrzyni nie miała nic wspólnego z dociskiem, sprzęgłem była głośna dlatego ją wymieniłem przecież nie będę wymieniał docisku lub sprzęgła jeśli jest dobre a co powiesz na moje pytania jak może zamieniłem tarcze lub przeguby nie szukaj przyczyny gdzies indziej.tarcze wczesniej miales a teraz obrociles.nie zmienilo to nic,dalej telepie,czyli to nie tarcza.skrzynie wymieniles,dalej telepie,przed wymiana skrzyni przeguby byla jak byly,teraz je obroziles i dalej telepie.zaczalbym od wymiany dwumasy z kompletnym sprzeglem.sprzeglo bedzi bralo nisko bo jest dobre,ale przy wymianie dwumasy powinno sie caly komplet wymienic(dwumas,tarcze sprzeglowa,docisk,lozysko oporowe)
  18. na prawej manetce,ta co wlaczasz wycieraczki masz z boku przycisk(gora,dol) nim zmieniasz opcje na fisie
  19. nop wlasnie.docisk zostawiles ten sam.moze on jest walniety i wymiana skrzyni nie przyniosla efektow
  20. konar tego grzybka ma plasticzek o grubosci jednego mm.mozliwe ze juz wczesniej bylo pekniete i trafilo na niego.z reszta nie znal sie i cholera wie jak nim naciskał.
  21. nie macie/mieliscie problemu z telepaniem przy ruszaniu. chodzi mi o pierwszy bieg , sprzeglo juz przy samej gorze i lekko zatelepie.dzieje sie tak jak pojezdze chwile po miescie,wyjade na trase ,przycisne ja troche,wjade znow w miasto i problemu nie ma.za kilka dni ten sam scenariusz. co wy na to?
  22. spróbuj przypalic sprzeglo.mam ten sam problem.jak wjade w tryb miejski to tez mi telepie,przypale sprzeglo na hamulcu recznym i wszytsko jak reka odjal. niby to cos z dociskiem
  23. wejdzie choc z wielkim trudem ale musi
  24. dokaldnie kolego.no ale nie ma sie czemu dziwic. 143-170 km z 2 litrowki . to nie te 115km co kiedys byly i palily 5,5 litra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.