Treść opublikowana przez quadral20004
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
wrzuc wiecej fotek.ale te 350 ps to musi robic robote.pozazdroscic
-
Dławienie podczas ruszania
przeplywke wymien
-
Witam wszystkich problem z ABS i ESp
przewod masz za kolem.ten co jest narazony na ciagle zginanie.
-
Wilgotny EGR
splywa bo juz jest zgaszony.jakbys mogl widziec co sie dzieje w srodku podczas pracy.to kierunek plyniecia oleju jest odwrotny .czyli wali z turba do kolektora ssacego. opcji jest kilka.wymiana odmy,wymiana turbiny:) polozylem biala szmatke pod egr. przez 5 tys km skroplily sie 3 krople. nie ma sie czym martwic.kazdy disel ma olej w dolocie. sprawa moze zrobic sie pilna jak zacznie zjadac duza ilosc oleju.
-
Problem z przepustnica powietrza
polecam sie na przyszlosc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Witam wszystkich problem z ABS i ESp
mialem to samo.przewow byl uwalony- Nowicjusz - wątek powitalny
nowy to koszt kilku stowek.wymienisz i sie okaze ze problem dalej jest.moim zdaniem kup uzywke.zaplacisz 30 zl . a przepustnice i egra czysciles. to jest zcestym powodem takich objawow- wolne obroty
wlasnie:) przelec z 50 km autostrada na 3 tys obrotow.- Nowicjusz - wątek powitalny
1.8 t najlepszym wybor wsrod benzyniakow- wolne obroty
auto w terenie zabudowanym nie moze byc odpalone dluzej niz minute:) nie spotkalem sie nigdy zeby policja za cos takiego karała jesli siedzi sie w aucie.owszem sam dosatelm 50 zl za to, ale oddalilem sie od odpalonego auta:)- wolne obroty
Z tego co ja się orientuję ,to po odpaleniu silnika nie trzeba czekać kilka minut, wskazane jest aby od razu ruszać ,ale spokojnie bez przekraczania np. 2000 obrotów, podczas gaszenia silnika zalecane są wolne obroty ok. 1-2 minuty po dynamicznej jeździe ( turbo ma swoje prawa).:-) owszem zgodze sie z tymi 2000obrotami ale napewno nie zaszkodzi poczekac az olej sie lekko rogrzeje.lepsze smarowanie itp. jestem nauczony do jazdy starymi td i tak niech zostanie:)- Czysczenie przepustnicy pomoc
na jednym preciku bedzie zgrubienie,czasami nie wyginaj ich bo szlag je trafi. mozesz przeplywke wyczyscic malym pedzelkiem i benzyna ekstrakcyjna. a przepustnice masz przed kolektorem ssacym- Preparat do tapicerki
vanish,ale rozcienczony z woda 50/50.nakladasz na plamy.czekasz z 10 minut i czysta woda zmywasz do momentu az przestanie wychodzic piana.efekt taki ze tam gdzie byla plama jest olsniewajaca tapicerka jak nowa.wiec warto to zrobic nie tylko na plamy lecz na cala tapicerke- Dziwne głuche stukanie
czasami uda sie trafic ze bez robienia bedzie ok,ale czasami bedzie sie wydawalo ze jest ok a opony bedzie ci gryzc.wiec chyba warto chociaz sprawdzic.dobry mechanik powinien miec do tego sprzet- wolne obroty
przedewszytskim odpalasz i odrazu startujesz disel tego nie lubi. a te podwyzszone obroty to jakby ssanie a co do sprzegla,pewnie dwumas ci sie konczyc zaczyna- kontrolka oleju
przedewszytkim sprawdz cisnienie oleju.moze sa jakies spadki i komp to wylapuje- Dziwne głuche stukanie
pousuwaj te usterki co sa i wtedy zobaczymy- Auto start/stop i hamulec postojowy
- Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
sabotaz sabotaz:D- Dziwne głuche stukanie
posilkowalem sie allegro - >> http://allegro.pl/mc-person-przod-audi-a4-b6-b7-tdi-i4942670132.html jest tego w od cholery. jak dla mnie to juz zaczyna smierdziec tymi amorkami.moze kupiles po prostu zle amorki.jesli masz stare to porownaj dlugosc z tymi nowymi jak ci je mechanior sciagnie.wystarczy kilka mm i wsyztsko bedzie inaczej spasowane i bedzie taka buła- Problem z odpaleniem Audi A4 B5
w 1.6 jest aparat zapłonowy taki ze mnie mechanior;p czyli aparar zachodzi wilgocia- Auto start/stop i hamulec postojowy
wystarczy nie zapinac pasow i wszytsko jest dezaktywowane:) ja tak robie i mam spokoj. a jak stoja Miski to zapinam pasa za plecami i lewa reka tylko ten poprzerczny przerzucam przez siebie i z zewnatrz wyglada ze mam pas zapiety:)- Problem z odpaleniem Audi A4 B5
jak dla mnie to cewki- drgania.stukniecie czy to docisk?
to stukniecie przy wbijaniu 1 biegu jest tak delikatne ,ze sobie typ głowy nie zawracam.oszczedzam sprzeglo i dwumas.zobaczymy ile pojezdze:) a sprawa telepania buda udalo mi sie calkowicie usunac.wystarczylo przypalic sprzeglo,ale nie podczas ruszania tylko podczas jazdy. jedz sobie spokojnie nacisni delikatnie sprzeglo i dodaj gazu,tylko tak aby samochod nie nabieral predkosci.powinno pomoc.daj znac czy u ciebie to pomoze - Witam wszystkich problem z ABS i ESp