Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. wrzuc wiecej fotek.ale te 350 ps to musi robic robote.pozazdroscic
  2. przeplywke wymien
  3. przewod masz za kolem.ten co jest narazony na ciagle zginanie.
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    splywa bo juz jest zgaszony.jakbys mogl widziec co sie dzieje w srodku podczas pracy.to kierunek plyniecia oleju jest odwrotny .czyli wali z turba do kolektora ssacego. opcji jest kilka.wymiana odmy,wymiana turbiny:) polozylem biala szmatke pod egr. przez 5 tys km skroplily sie 3 krople. nie ma sie czym martwic.kazdy disel ma olej w dolocie. sprawa moze zrobic sie pilna jak zacznie zjadac duza ilosc oleju.
  5. polecam sie na przyszlosc
  6. mialem to samo.przewow byl uwalony
  7. nowy to koszt kilku stowek.wymienisz i sie okaze ze problem dalej jest.moim zdaniem kup uzywke.zaplacisz 30 zl . a przepustnice i egra czysciles. to jest zcestym powodem takich objawow
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na pawel20 temat w 2.0TDI
    wlasnie:) przelec z 50 km autostrada na 3 tys obrotow.
  9. 1.8 t najlepszym wybor wsrod benzyniakow
  10. quadral20004 odpowiedział(a) na pawel20 temat w 2.0TDI
    auto w terenie zabudowanym nie moze byc odpalone dluzej niz minute:) nie spotkalem sie nigdy zeby policja za cos takiego karała jesli siedzi sie w aucie.owszem sam dosatelm 50 zl za to, ale oddalilem sie od odpalonego auta:)
  11. quadral20004 odpowiedział(a) na pawel20 temat w 2.0TDI
    Z tego co ja się orientuję ,to po odpaleniu silnika nie trzeba czekać kilka minut, wskazane jest aby od razu ruszać ,ale spokojnie bez przekraczania np. 2000 obrotów, podczas gaszenia silnika zalecane są wolne obroty ok. 1-2 minuty po dynamicznej jeździe ( turbo ma swoje prawa).:-) owszem zgodze sie z tymi 2000obrotami ale napewno nie zaszkodzi poczekac az olej sie lekko rogrzeje.lepsze smarowanie itp. jestem nauczony do jazdy starymi td i tak niech zostanie:)
  12. na jednym preciku bedzie zgrubienie,czasami nie wyginaj ich bo szlag je trafi. mozesz przeplywke wyczyscic malym pedzelkiem i benzyna ekstrakcyjna. a przepustnice masz przed kolektorem ssacym
  13. vanish,ale rozcienczony z woda 50/50.nakladasz na plamy.czekasz z 10 minut i czysta woda zmywasz do momentu az przestanie wychodzic piana.efekt taki ze tam gdzie byla plama jest olsniewajaca tapicerka jak nowa.wiec warto to zrobic nie tylko na plamy lecz na cala tapicerke
  14. czasami uda sie trafic ze bez robienia bedzie ok,ale czasami bedzie sie wydawalo ze jest ok a opony bedzie ci gryzc.wiec chyba warto chociaz sprawdzic.dobry mechanik powinien miec do tego sprzet
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na pawel20 temat w 2.0TDI
    przedewszytskim odpalasz i odrazu startujesz disel tego nie lubi. a te podwyzszone obroty to jakby ssanie a co do sprzegla,pewnie dwumas ci sie konczyc zaczyna
  16. quadral20004 odpowiedział(a) na audib5 temat w 1.8
    przedewszytkim sprawdz cisnienie oleju.moze sa jakies spadki i komp to wylapuje
  17. pousuwaj te usterki co sa i wtedy zobaczymy
  18. posilkowalem sie allegro - >> http://allegro.pl/mc-person-przod-audi-a4-b6-b7-tdi-i4942670132.html jest tego w od cholery. jak dla mnie to juz zaczyna smierdziec tymi amorkami.moze kupiles po prostu zle amorki.jesli masz stare to porownaj dlugosc z tymi nowymi jak ci je mechanior sciagnie.wystarczy kilka mm i wsyztsko bedzie inaczej spasowane i bedzie taka buła
  19. w 1.6 jest aparat zapłonowy taki ze mnie mechanior;p czyli aparar zachodzi wilgocia
  20. wystarczy nie zapinac pasow i wszytsko jest dezaktywowane:) ja tak robie i mam spokoj. a jak stoja Miski to zapinam pasa za plecami i lewa reka tylko ten poprzerczny przerzucam przez siebie i z zewnatrz wyglada ze mam pas zapiety:)
  21. jak dla mnie to cewki
  22. to stukniecie przy wbijaniu 1 biegu jest tak delikatne ,ze sobie typ głowy nie zawracam.oszczedzam sprzeglo i dwumas.zobaczymy ile pojezdze:) a sprawa telepania buda udalo mi sie calkowicie usunac.wystarczylo przypalic sprzeglo,ale nie podczas ruszania tylko podczas jazdy. jedz sobie spokojnie nacisni delikatnie sprzeglo i dodaj gazu,tylko tak aby samochod nie nabieral predkosci.powinno pomoc.daj znac czy u ciebie to pomoze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.