Treść opublikowana przez quadral20004
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
jak juz w temacie to zobaczcie sobie ten film. ubaw nie z tej ziemi wczoraj mialem http://www.cda.pl/video/17889447/Udajac-gliniarzylektor-PL-HD
-
[B6 BEX] by P@CiO
chyba lepiej bylo zostawic mazde. malysz troche osuszyl portfel
-
Ustawienie geometri 1bv
kontrola nie wymaga przestawiania geometri,widocznie chlopcy ci cos zje**li
-
niepokojący odgłos w okolicy przedniego zawieszenia
a co do amorkow .moga byc sprawne i moga walic. masz tu podobny temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303434-dziwne-gluche-stukanie/
-
2.0 tdi BPW zawiesza sie rozrusznik
szczotek jest kilka .wystarczy ze jedna nie ma juz odpowiedniej dlugosci(bo sie po prostu wytarła) i bedzie taka lipa.poczekaj jeszcze kilka dni to bedziesz musial w niego stukac kluczem zeby w ogole zakrecil
-
Ustawienie geometri 1bv
jesli przeb bylo dobrze to po co jechales do nich ?
-
2.0 tdi BPW zawiesza sie rozrusznik
szczotki rozrusznika do wymiany . koszt 70-90 zl
-
niepokojący odgłos w okolicy przedniego zawieszenia
na bank cos w zawiesziu .luz nie bedzie widoczny golym okiem a stukac bedzie
-
Zgubiony kluczyk - cały zestaw do odpalenia
odpiecie aku wylaczy alarm
-
Ustawienie geometri 1bv
dobrze ci pwoedzieli "nie ma znaczenia" moze bita furke miales i po prostu sie nie da ustawic regulacji
-
Zgubiony kluczyk - cały zestaw do odpalenia
aso
-
stuki z okolic skrzyni biegow w avf
za 1500 to raczej ci zabraknie na same kolo dwumasowe.a gdzie sprzeglo i robocizna.cos kolo 2500-3000zl sie zakreci
-
A4 B6 Sedan - woofer przestał grać.
posilkujac sie tym http://allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-subwoofer-wzmacniacz-i5022356755.html wydaje mi sie ze jest od przy subie
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
- Problem przy odpalaniu w silniku BKE
kaRZdy robi błeNdy . troche zrozÓmienia- A4 B5 dolne łoże sprężyny amortyzatora
tam jest belka? nie ma wachaczy i stabilizatora?? myslalem ze b5 z tylu mialo juz wachacze. no to zostaja te poduchy pod sprezyny.- Problem przy odpalaniu w silniku BKE
http://allegro.pl/akumulator-varta-silver-74ah-750a-74-ah-e38-gw-24m-i4885779789.html srednia pólka w dobrej cenie- Dziwna sprawa ze skrzynią
remont kosztowny. a uzywana skrzynia,hymmm.. moze kupisz gorsza.- A4 B6 Sedan - woofer przestał grać.
dales sub bosa ,on ma wieksze parametry jak seryjny. wzmacniacz jest dla niego za slaby. rozebralbym zmachor.najprawdopodobniej zimny lut sie zrobil. lepiej wsadz seryjny sub,albo caly komplet bose (zmachor+glosniki)- Dziwna sprawa ze skrzynią
synchronizatory skrzyni biegow.chyba wszystkie audi na swiecie maja ten problem;p- Problem przy odpalaniu w silniku BKE
widocznie przy tak duzym spadku napiecia cos swiruje w ukaldzie hamulcowym.ale przeciez aku ma swoja kontrolke? wymien aku i daj znac czy blad hamulcow zniknal?- CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM
tlumaczy sie winny;p- stuki z okolic skrzyni biegow w avf
z taka dwumasa mozesz jezdzisz jeszcze. nie slyszalem zeby komus posypal sie do konca(tzn ze stanal i nie mogl jechac dalej) sprawa bedzie sie pogarszaj ,bedzie bardzo denerwujaca coraz glosniejsza i uciazliwa, ze bedziesz musial wymienic. zelazna zasada na przyszlosc,odpalaj i gaś auta na wcisnietym sprzegle.tym sposodem zwiekszysz zywotnosc kola dwumasowego- Problem przy odpalaniu w silniku BKE
pieszy ras musisz wymienic aku a komunikat to masz jak byk napisane na fisie "hamulce" moze klocki ci sie koncza moze cos innego,trzeba podlaczyc sie pod vaga i sprawdzis "error"- stuki z okolic skrzyni biegow w avf
tak dokladnie,metaliczny dziwek na biegu jalowym,drgania,szarpania podczas ruszania i wiele wiele innych objawow skalda sie na uszkodzone koło dwumasowe. do du**y bo nie tania sprawa. - Problem przy odpalaniu w silniku BKE